Skocz do zawartości

Żar lata 2010


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

No niby z tym Boshem i Gasolem prawda, ale...

...Gasol pokazał, że można na nim budowac obronę

...pokazał, że radzi sobie z większymi od siebie

...ogólnie ma size na centra na ponad pół godziny

 

Bosh z kolei to taki center jak z taboretu fotel. Można siedzieć, ale dupa Ci ścierpnie. On może grac na centrze w systemie rotacji:

12 min. PF-12 min C- 8min ławka- 14 min.PF

Oczywiscie tylko orientacyjnie.

 

 

A co powiesz Alonzo na to, że Heat wezmą Yao? Już kiedyś o tym gdzieś czytałem, ze chcą go podebrać Houston i powiem Ci, wtedy to i ja bym chciał, żeby zostali B. i H. Byłby i size i talent i doświadczenie.

:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiesz Alonzo na to, że Heat wezmą Yao? Już kiedyś o tym gdzieś czytałem, ze chcą go podebrać Houston i powiem Ci, wtedy to i ja bym chciał, żeby zostali B. i H. Byłby i size i talent i doświadczenie.

:]

Yao to dobry pomysł, ale w heat jak do tej pory nikt nawet nie zająknąl sie na ten temat. Gdyby faktycznie była na to szansa, to raczej ktos coś by o tym napomknał.

nie wiemy w jakiej dyspozycji bedzie stopa i reszta Yao po tak długiej przerwie. ryzykowna, ale bardzo ciekawa opcja.

 

 

Magic brakuje klasycznej czwórki do pomocy Dwightowi, a UD potrafi grać dodatkowo ten kwadrans na centrze jak trza.

 

 

jest takowa. i jeszcze zarabia spore pieniazki. i zowie sie Brandon Bass. tylko wiecej czasu na parkiecie mu

potrzeba...

Tak wiem, ale jakos przez cały sezon Stan nie grał Bassem więc może mu Brandon to do koncepcji nie pasuje. Zreszta Udonis ma większe doswiadczenie, renome i ogranie a wydaje mi się, ze przy mlodym wciąż Howardzie o takiego bardziej gracza sie moze Magic rozchodzic, a nie o kolejnego na dorobku. Jeszcze raz podkreślę, że wcale mi sie oddanie nawet na zasadzie s&t Udonisa nie podoba gdyby miało do takowego dojść w te wakacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cook i 18 pick za 32pick

Oszczędzamy 2,2 + 1,2 co daje nam 3,4 mln$ na jakiś FA i zwiększan szanse na trzeciego z maxymalnym kontraktem lub pozostanie UD ewentualnie Dorella - opcji sporo. Temat rozwojowy bo nie po to Riles oddawał za półdarmo pick z pierwszej rundy i Cooka, który nota bene powinien pasować Thunder, żeby teraz podpisywać jakies badziewia. Szykuje się najlepsze lato w historii Miami Heat - tak, tak lepsze od tego gdy pozyskaliśmy Shaqa i lepsze od tego gdy podpisywaliśmy Zo, Tima, Majerlego, PJa i Voshona.

Bardzo chciałem jakis pick z początku II rundy draftu i udało się. Paru fajnych kolesi powinno się do niego ostać - moim faworytem jest Gani Lawal, a jak go wybiorą pod koniec I rundy to może Pendexter się uchowa lub Robinson. Są jesccze White, Torrence, Jordan i paru innych ale liczę na oddanie dwóch picków (z 41, 42 lub 48) i kasy złapanie jeszcze jakiegoś z trzydziestym którymś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna :/ A liczyłem, że podbierzemy tego Bledsoe(choć jeśli się okaże, że Memphis go wezmą to będzie dobry ruch Miami).

 

W każdym razie jak widać drużyna będzie budowana "na już". Bardzo dobrze bo pierdolnąć trzeba już w przyszłym sezonie. Na razie koniec transferowych planów, zobaczymy jak tam poradzi sobie Riley. :]

 

Cook i tak nie był nam potrzebny. Niby miał dobry rzut, ale jeśli ma przyjść do nas za minimum Raja to bez wahania biorę Bella.

 

Aha, jeszcze jedna sprawa: Módlmy się o Terrico White'a :mrgreen:

 

EDIT:

AlonzoM, a nie lepiej już nie wymieniać tych picków? W obecnej sytuacji mamy 4 drugorundowe wybory, co daje 4 zawodników do rostera za prawie nic. Kolejne oszczędności + wypełnienie rostera fillerami-prospectami :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe co by o nim nie mówić to debiutant, który by nas kosztował 1,2mln$ a za niewiele większą kwotę będziemy mieli trzech rookies na niegwarantowanych kontraktach. Draft jest bardzo głęboki w tym roku, więc są spore szanse na wyłowienie kogoś ciekawego dlatego pick 18 wcale z punktu widzenia Heat nie wygląda lepiej niż 32.

 

Oddsając Luki dwa dalsze picki w drafcie i pewnie jakąś kasę możemy uzyskać np 33 czy 35 lub 36 w zalezności od tego jak zakombinujemy. Jeszcza wczoraj przymierzałem się do pozyskania 30 i chyba 35 od Wizards za nasz 18 i coś np 48 czy Cooka lub Jonesa.

 

Az tyle tych drugich rund Heat nie jest potrzebnych i pewnie tak czy inaczej coś jeszcze opchniemy z tych czterech jakie mamy. Pamiętaj, że dochodzi nam na draftowskim Beverley i nadal trza liczyc pomimo kontuzji Doziera. Nie bedzie go w Lidze Letniej, ale na październikowy obóz powinni go Heat zaprosić. Cały czas jest Hasbrouck na niegwarantowanym, dziś się rozstrzgnie co z kontraktem Anthonego i przedłużyliśmy Chalmersa. To wszystko są kontrakty ponizej 1mln$ - czyli kolesi, z których będziemy wybierać kilku którzy zostaną byśmy mieli tych 13 na rozpoczęcie sezonu.

 

Heat wyraźnie zbroją się na 3 maxy lub 2 maxy i trzeci też jakis wysoki kontrakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealny ruch zaoszczedzamy 3 banki w tym 1,2 na rookie contract zeby jak juz Heat kupia sobie Bosha/Boozera/Gaya/Feltona/Amare to wydac te 1,2 banki na goscia pokroju Micheala Finleya

wybaczcie ale nigdy tego nie czailem wydawalo mi sie ze po calej serii suns gdzie sprzedali Fernandeza Iguodale/Denga i pare innych opcji a takze po tym jak Marc Gasol byl dostepny z dalekim numerem czy tez Manu czy Parker to wydawalo mi sie oczywiste ze to nic tylko pozytek takiego kogos wciagnac

powiedzcie mi jak te 3 banki maja stanowic problem ?

kiedy upside wybrania Alabiego/Whiteside/Bradleya/George to nie jest wart 1,2 mil

gdzie na swiecie za 1,2 mil mozna kupic dobrego zawodnika biorac pod uwage to ze Arron Afflalo jest jeden w lidze i Pat Riley powiedzmy sobie nie jest tak zajebistym GMem by znalezc takiego Afflalo w innym zespole(obecnie chyba Wayne Ellington)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealny ruch zaoszczedzamy 3 banki w tym 1,2 na rookie contract zeby jak juz Heat kupia sobie Bosha/Boozera/Gaya/Feltona/Amare to wydac te 1,2 banki na goscia pokroju Micheala Finleya

wybaczcie ale nigdy tego nie czailem wydawalo mi sie ze po calej serii suns gdzie sprzedali Fernandeza Iguodale/Denga i pare innych opcji a takze po tym jak Marc Gasol byl dostepny z dalekim numerem czy tez Manu czy Parker to wydawalo mi sie oczywiste ze to nic tylko pozytek takiego kogos wciagnac

powiedzcie mi jak te 3 banki maja stanowic problem ?

kiedy upside wybrania Alabiego/Whiteside/Bradleya/George to nie jest wart 1,2 mil

gdzie na swiecie za 1,2 mil mozna kupic dobrego zawodnika biorac pod uwage to ze Arron Afflalo jest jeden w lidze i Pat Riley powiedzmy sobie nie jest tak zajebistym GMem by znalezc takiego Afflalo w innym zespole(obecnie chyba Wayne Ellington)

Riley chyba wyszedł z założenie że woli te 1,2 mln przeznaczyć na którąś z gwiazd bądź przedłużenie Haslema niż inwestować w rookie . Niby to niedużo ale w potrzeb jest tyle że w połączenie z kontraktem Cooka (trzeba było się jakoś go pozbyć) te z pozoru niewielkie sumy mogą zrobić różnicę .Umowa rookiego liczyłby się do puli salary już teraz blokując np. podpisanie maksymalnego kontraktu z któryms z zawodników podczas gdy takiego Finleya możemy podpisać tuż przed startem sezonu jednocześnie przekraczają próg. Tak na koniec to są statystyki kariery z ostatnich 20 lat zawodników wybieranych z 18 i 32 dużo nie tracimy a zyskać możemy All Stara 8)

 

#18 - 6.6pts / 3.1 reb / 0.9 ast

#32 - 4.0pts / 1.6 reb / 1.0 ast

 

Pozwolę sobie skopiować z innego tematu fragment odnośnie tradu z OKC ,tu też pasuje a nie chce mi się pisać dwa razy.

 

Udało się nam zaoszczędzić 3.4 bańki. Mamy 4 drugorundowe picki. Czas spakować Michaela wraz z połową z nich.

 

Też na początku sądziłem że oszczędzamy 3,4 mln ale po większym zagłębieniu w temat okazuje się że jedynie 2,5 bowiem pozbywając się dwóch gwarantowanych umów ze składu(druga runda draftu jest nie gwarantowana) ich miejsce zajmuję cap-hold o wartości 473,604.Tak więc na kontrakty obecnie mamy do wydania prawie 42 mln$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joel Anthony został oficjalnie FA i chce przetestować rynek. Heat mogą go zatrzymać jak bardzo im będzie zależało, ale teraz muszą mu ofertę przedstawić za 1,16mln $

 

Heat pracują też nad wykupieniem kontraktu Jamesa Jonesa. Czegoś nie rozumiem - jakby go chcieli ot tak wykupić to 1,85 za najbliższy sezon, a za kolejne 2,1 i 2,3mln czy jakoś tak. Jak pracują tzn. że chcą obniżyć tą kwotę, lub inaczej ją rozłożyć na te 3 najblizśze sezony, gdzie decydujący jest ten. Może dałoby się go za Doolinga z Nets czy Gomesa z Minny wymienić - tamte kontrakty po wykupieniu jeszcze lepiej w salary wyglądają :?:

 

Tych głupot o tym, że niby nikt nie chce Beasleya, którego Heat próbuja każdemu wcisnąć nawet mi siekomentować nie chce.

 

Jakbym miał obstawiać debiutantów, których Heat moga pozyskać w II rundzie, to widziałbym kogoś z grupy - Lawal. Pondexter, White, Robinson, Hobson, Booker, Brackins, Ebanks, Torrance, Varnado, Gallon, Pittman i Jordan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzebaby podsumować bardzo dobry draft dla Miami.

 

Mamy 4 zawodników. A właściwe trzech bo wybrany z 48 numerkiem Latavious Williams z NBDL idzie od razu do Okli.

A więc co na się wybrało:

- Pittman, w temacie o drafcie Chytry o nim bardzo dobrze napisał. Mega potencjał ofensywny, mega potencjał na busta(problemy z wagą i głową). Jedno jest pewne, trzeba go oszlifować a będzie super. Liczę na niego niemożebnie, ale dopiero za jakieś 2-3 lata

- Varnado, czyli ktoś dzięki komu nie trzeba będzie się starać o Joela Anthonego(mam nadzieję). W sumie ma wzrost na PFa, ale Joel też nie grzeszy wysokoscią. Genialny shotblocker, silny, atleta. Wydaje się, że może zostać solidnym role playerem.

- I mój faworyt De'sean Butler, czyli gość, który w tym drafcie był traktowany jak trędowaty przez swoją nieszczęśliwą kontuzję kolana. Dla mnie to spokojnie materiał na solidnego startera za jakiś czas. Niech tylko wróci forma z przed kontuzji i niech się chłopak u nas rozwija u boku D-Wade'a.

 

Ogólnie wg mnie świetnie wybraliśmy w tym drafcie, otwarcie mówią o Heat jako zwycięzcach tego draftu. Sama druga runda a tacy zajebiści zawodnicy. To się nazywa fart. :mrgreen:

 

EDIT:

 

Riley twierdzi, że nie odda Beasego. Tak więc plotki jakoby Miami chciało go spakować 'gdziekolwiek byle było miejsce w salary były nieprawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wg mnie świetnie wybraliśmy w tym drafcie, otwarcie mówią o Heat jako zwycięzcach tego draftu. Sama druga runda a tacy zajebiści zawodnicy. To się nazywa fart. :mrgreen:

Mam takie samo wrażenie co do draftu Heat a zobacz sobie co tutaj piszą...dali im draft grade C- http://www.nbadraft.net/2010-nba-draft-grades

A tacy Hawks na przyklad mają C+ a wzieli praktycznie tylko Crawforda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Miami Heat announced Tuesday that they have requested waivers on forward James Jones.

 

Jones was signed by Miami as a free agent on July 9, 2008.

 

Udało się pozbyć kolejnego balastu, kiedy przychodził miałem nadzieje że znaleźliśmy godne następstwo Poseya. Niestety kontuzja a potem słaba forma przyczyniła się do jednego z większych rozczarowań kadrowych Heat ostatnich sezonów.

 

Po tym ruchu mamy na dwie maksymalne umowy i 14,883,360 $ na pozostałe kontrakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się robić fajnie. Niech jeszcze Wade pobawi się w filantropa-zdobywcę, podpisze za 12 mln i jest bajka.

 

Żartuję oczywiście, grzechem byłoby nie dać mu maksymalnej kwoty. Jednakże mam dziwne przeczucie, że Riley robi zasłonę dymną i puści Michaela w s'n't z kimś za np. Bosha. A pozostałą kasę wydamy na jakieś minima dla veteranów(Bell?Haslem?Jo?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JJ zszedł nam z wykupieniem swojego kontraktu z 1,86mln. za ten sezon na 1,5mln to zawsze jakaś dodatkowa oszczędność

 

Jakoś nie wierzę w te trzy maxy.

Wade + Bosh i mamy ponad 14mln. na podpisanie Udonisa, Dorella, jakiegoś PG typu Felton, czy Blake, do tego Korvera lub Mikea Millera czy Raya Allena. ewentualnie s&t Lowrego, czy może Guya lub Iguodali.

 

Powyżej 56mln możemy podpisac za minimum Arroyo, Raje Bella, Magloirea. Może nawet Tracego skusimy. Przebicie czyjejs oferty dla Anthonego tez chyba nie dotyczy progu 56mln (tylko ewentualna oferta Heat dla Anthonego 1,16 sie wlicza)

 

Ciekawe wybory w drafcie (ładnie podsumowane przez Lukiego). Pittman jak wypali moze byc drgim Big Baby, Varnado zostanie jak puscimy gdzies Anthonego, Da Butler do lutego raczej nie bedzie gral, ale Riles jest nim zachwycony. Gdyby nie kontuzja poszedłby pewnie w polowie pierwszej rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikhail Torrance has signed with the Miami Heat as an undrafted free agent and has been placed on the team's NBA Las Vegas Summer League roster, the former Alabama point guard said today.

Źródło

 

W sumie za dużo o nim nie wiem, poza tym że bardzo dobrze rzuca, czy to za trzy, czy z półdystansu czy z osobistych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czy możliwe jest s'n't z Toronto na zasadzie Bosh<=>Beasley ? Wiem, ze kontrakty sie nie zgadzaja ale przeciez Miami ma duzo wolnego wiec chyba moze przyjać wiecej ? Tak? NIedawno przeciez Wizards chapneli kontrakt Hinricha mozna powiedziec ze za darmo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.