Skocz do zawartości

Żar lata 2010


Alonzo

Rekomendowane odpowiedzi

No niewiem Heat potrzebują punktów z pod kosza a Udoh to bardziej defensywny zawodnik.Moim zdaniem Heat powinni oddac swój pick plus naprzykład Chalmersa za cos w okolicach top 10.

Udoh ofensywnie też jest dobry...to że rozdaje dużo bloków nie znaczy ze jest graczem defensywnym...Gość jako PF ma dobry rzut, swietnie podaje i kończyć spod kosza tez potrafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra widziałem go może ze 3 razy w tym sezonie.Ale czy para Udoh Anthony to ma byc siła podkoszowa drużyny która chce byc topie chociażby na wschodzie.Heat jak mają brac cos w drafcie to najlepiej jakby to był PG który nie musi miec za dużo piłki w rekach(WADE)ale jest dobry a nawet bardzo dobry na dystansie.Maciek jest ktoś taki koło 20 picku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra widziałem go może ze 3 razy w tym sezonie.Ale czy para Udoh Anthony to ma byc siła podkoszowa drużyny która chce byc topie chociażby na wschodzie.Heat jak mają brac cos w drafcie to najlepiej jakby to był PG który nie musi miec za dużo piłki w rekach(WADE)ale jest dobry a nawet bardzo dobry na dystansie.Maciek jest ktoś taki koło 20 picku.

A czy musi tam grać Anthony? PG który nie musi mieć piłki to może być Bledsoe bo tak gral w Kentucky, ja jednak wole zeby on poszedl gdzieś gdzie bedzie gral jako normalny PG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra widziałem go może ze 3 razy w tym sezonie.Ale czy para Udoh Anthony to ma byc siła podkoszowa drużyny która chce byc topie chociażby na wschodzie.

Genialnie Panowie :idea:

Dwa lata wyrzeczeń dla naszego przyszłościowego duetu podkoszowego Udoh / Anthony :idea:

Teraz pod koszem Lakers i Magic razem wzięci nam nie straszni 8) :evil:

 

Tak sobie poprzypominałem kogo tam Nellie miał w ostatnich czterech sezonach w GSW i z wartościowych rolesów byli swingmani - Barnes i Pietrus, których puścili na frico po tym ich jednym udanym sezonie, gdzie Brodacz o kontrakt walczył. Nota bene to fenomen - odszedł z Hornets do GSW by przenieść się do Clippers. Jego CVka wystarczająco negatyenie mówi o nim samym. Był jeszcze JRich - swojego czasu mój ulubiony grajek z tego klubu (pamiętam jak z Wadem ciachneli kiedyś w jednym meczu po 40pkt dla swoich drużyn) ale dla dobra i rozwoju drużyny poszedł za Brendana Wrighta :wink: Gdyby można było z NBA spaść do niższej ligi to nie powinno tam być takich looserów jak Golden State czy Clippers.

 

O wartości Ronnego Turiafa mogą coś powiedziec kibice Lakers.

Niewiem jak można wyżej cenic himerycznego 3pt Shootera który niewiele wiecej potrafi od walecznego pełnego energii podkoszowego do tego bardzo dobrego shoot blockera który zawsze daje z siebie 100%.i zawsze gra dla drużyny.

 

Randolph potencjałem i obecnymi umjetnosciami moim zdaniem przewyższa BEaslaya

A moim zdaniem Beasley przewyzsza Randolpha i sie mozemy tak licytować, chyba, ze podasz jakieś argumenty - typu dokonania zawodnika, jego drużyny i takie tam. Też przed sezonem czytałem o perspetywiczności Randolpha i na nią liczyłem. Chciałem by go nawet Heat sprowadzili - z Golden St, sprzedają graczy za półdarmo, więc szansa na to jest. :wink:

 

natomiast co do Turiafa, to gdyby był wart tyle ile twierdzisz, to Lakers by go przedłużyli za tą kwotę, bo zbroili się wtedy na miszcza. Wiem, wiem - koszta, ale tak fantastycznego zawodnika jak twierdzisz, chyba waerto przedłużyć, tym bardziej, że Lakers mieli taką możliwość.

Zwróć uwagę na to, że Jones nie miał złych stats jak grał - swoje trójki trafiał na dobrej skuteczności. W poprzednich playoffs był nawet graczem nr3 czy nr4 w Heat, a jego dwie akce za 3pkt w przeciągu minuty z faulem (czyli za 8pkt) zawsze będę pamiętał, pomimo, ze ostatecznie nie dały nic z wyjątkiem dłuzszej nadziei). Halołłłłł!!! Heat mieli kumpla Wadea - Q, który musiał grać, bo tak chciał Wade. Jeszcze przed samym rozpoczęciem sezonu Spo' twierdził, że Q będzie grał na dwójce jako zmiennik Wadea, a nie na trójce jak to było faktycznie. Turiaf i Jones to rolsi od zupełnie innych zadań. Heat będą chcieli się pewnie Jonesa pozbyć, jednak moze uda się za niego przejąć zwyczajnie jakiś inny porównywalny kontrakt np Willie Greena z Philly. (gdybologia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mówisz czemu Lakers nie przedłużyli Turaiafa to ja sie ciebie spytam czemu PTB nie przedłużyli Jonesa.

Był kiedyś taki temat gdzie była przywoływana jego straszna jednowymiarowośc.

Webster miał także bardzo dobry dystans a do tego jest napewno lepszym obrońcą a i atletycznie bije Jamesa na głowe.

Outlaw także był przed Jonesem w rotacji bo był i jest nadał sporo lepszy(w sumie Heat mogą go podpisac latem).

Jones był po prosty takim jedno sezonowym czarnoskórym Korverem i tyle.

 

A własnie Turiaf ma podobny kontrakt do Jonesa zaoferujcie może wymiane GSW?Choc chyba wiadomo jaka bedzie odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty mówisz czemu Lakers nie przedłużyli Turaiafa to ja sie ciebie spytam czemu PTB nie przedłużyli Jonesa.

Był kiedyś taki temat gdzie była przywoływana jego straszna jednowymiarowośc.

Webster miał także bardzo dobry dystans a do tego jest napewno lepszym obrońcą a i atletycznie bije Jamesa na głowe.

Outlaw także był przed Jonesem w rotacji bo był i jest nadał sporo lepszy(w sumie Heat mogą go podpisac latem).

Jones był po prosty takim jedno sezonowym czarnoskórym Korverem i tyle.

 

A własnie Turiaf ma podobny kontrakt do Jonesa zaoferujcie może wymiane GSW?Choc chyba wiadomo jaka bedzie odpowiedz :)

wtedy byla przywolywana jego wszechstronnosc przez dh12. ja go wtedy wysmialem i potem dyskusja zeszla na to czy Bowen jest jednowymiarowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Jones miał takie zadanie wejśc rzucic trójke lub dwie(albo zrobic słynny wsad w ostatniej sekundzie przy prowadzeniu +20 )Ale kiedy Webster zaczoł regualarnie trafiac a Outlaw zrobł ogromny postep w tej dziedzinie,Jones stał sie poprostu zbedny bo nie miał nic innego do zaoferowania drużynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

Jones jest jednowymiarowy

Ma tylko rzut za 3

Kiedyś wydawało mi się, że ma solidną obronę, ale dziś można ją nazwać co najwyżej przeciętną.

Jeszcze na innym forum chyba z Bastim rozmawiałem broniąc JJa i twierdząc, ze będzie bronił wychodząc z założenia, że Heat nie podpisywaliby dziury w obronie. Pojedyncze mecze starej Indiany i Portland oraz wstawki z you tube, do tego opinie fanów Heat i Blazers to jednak nie to co pooglądać go troche bardziej.

 

Jones kończył uniwerek na Florydzie. Udziela się w lokalnej społeczności, rozdaje upominki w przytułkach, nalewa bbiednym zupy, opowiada dzieciakom w szkołach, ze warto się uczyć i zostać sportowcem i takietam. To popularnie mówiąc nice guy. Do tego przyczynia się do dobrej i rodzinnej atmosfery w Miami budowanej przez Rilesa od lat.

 

sam jestem ciekaw co Riles postanowi z nim zrobić. Zerwanie z nim kontraktu, to płacenie za frico 2mln$ przez 2-3 kolejne sezony. Może jakaś Minnesota, czy GSW połaszczy się na naszą przyszłoroczną zastrzeżoną pierwszą rundę draftu (bo tego 18 picka zwyczajnie szkoda). 2mln w salary przez 3 lata dla Minnesoty to pikuś w perspektywie kolejnej pierwszej rundy draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie

Elbow jeszcze nie podpisal z Heat :wink:

 

Joel Anthony lada chwila ma wykorzystać klauzule w swoim kontrakcie i stanie sie RFA Jak deSagana Diop dostal MLE to ciężko powiedziec ile ktoś może zaproponować Anthonemu, ale taki blokujący przydałby sie pewnie w niejednej drużynie. Moglismy go miec jeszcze w kolejnym sezonie za 885tyś.$ ale cóz - mozliwe, że ktoś mu zaproponuje ze 3mln$ za sezon i podpisze z nim 4-5 letni kontrakt.

Do 3mln na miejscu Heat byl przebijał, wyzej - bym się ostanawiał.

 

Raja Bell ponadto publicznie powiedział, że Heat sa dla niego opcja nr1 i podpisalby z nimi za minimum, obaczymy co na to Riles.. z Bellem zwolnionym jeszcze podczas sezonu chyba przez GSW jest o tyle ciekawa sytuacja, ze nie trzeba czekac do lipca żeby podpisać.

 

kumpel od kart Wadea z Redeam Teamu - Joe Johnson tez dyplomatycznie pozytywnie wypowiedział sie o mozliwości gry w Heat.

 

Nie od dzis wiadomo, ze Boozer tez przyjąłby oferte Heat.

 

Heat podopnie jak real Madryt i houston rockets sa zainteresowani milosem teodosiciem, który od mistrzostw w Polsce jest jednym z moich ulubionych europejskich graczy.

 

Beverley i Dozier beda grali w Heat w Lidze Letniej. Beverley ze wzgledu na defensywe juz teraz jest przymierzany do składu.

 

wszystko naturalnie zaczyna sie od Wadea.

 

Myślę, że chopaki sobie usiadą wspólnie przy chlodnym browarku (Wade, LBJ, Bosh i pewnie Stat oraz JJ i moze Boozer i podyskutuja o przyszlosci karty rozdając pomiedzy soba, bo ich decyzje ustawia te lige na lata)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wade wydaje się być jednym z najaktywniej pokazujących się w mediach aktualnie FA. Z drugiej strony cały czas podkreśla jak bardzo chce zostać w Miami. Mówi, ze jeszcze nie zacząl rekrutacji do Heat, ale widzieli sie ostatnio z Boshem, rozmawiał tez z Joe Johnsonem, do tego w Miami na testach medycznych był właśnie Amar'e i wypytywano też Boozera czy zgodziłby sie grac za nieco mniejsze pieniadze w Heat.

 

Haslemowi wyprawiono na 30 urodziny impreze w klubie. Ładny gest. problem jest tylko taki, ze faktycznie albo Beasley albo Haslem musi opuścic klub. ten, który pozostanie otrzyma pensje w wysokosci około 5mln$.

 

O Jonesie pisze się, że klub ma wykupić jego kontrakt, ale ja bym go lepiej gdzies sprzedal z draftem, czy Cookiem, a jak tak bardzo chca pozbyć sie Beasleya, to z nim JJ powinien pójść bez problemu.

 

Obstawiam jednak jedna gwiazdę za maxa wadeowi do pomocy i uzupełnianie składu przez tradey.

 

Haslema bardzo chcą w Orlando. Teoretycznie Redicka i Gortata byśmy za niego i Jonesa dostali.

 

Może Dorella gdzies do jakiegoś tradeu Riley bedzie chcial dołączyc. Może za Rudy Gaya do Memphis, lub do Clippers za Kamana

 

Czytałem ostatnio hipotezy dotyczace Odena. W te wakacje szykować się może bardzo dużo roszad kadrowych w lidze więc możliwosci pozyskania kilku ciekawych graczy sa spore.

 

Możnaby pakiet Lowry/ Battier spróbować ściągnąć do Heat.

 

Czekają nas jeszcze 2tyg. najrózniejszych spekulacji transferowych zanim pokażą sie pierwsze konkrety

 

 

Co do draftu

Sporo ciekawych wysokich graczy. Na dobrych podkoszowych można tez bedzie trafić w drugiej rundzie. Z 18 pickiem jak juz nie zachowa sie Udoh i niespodziewanie nie spadnie do tego numeru którys z centrów to brałbym tego Daniela Ortona, chyba zeby z Whitesidem ryzykować. Można pokombinowac, by pozyskac jakies wyzsze numery z II rundy i może Pondexter, Robinson, Alabi, Varnado, czy Jordan sie uchowa.Uwazam, ze na poczatku II rundy do wyciągnięcia może też byc Gani Lawal - fajny roles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Gortata, ale te 7 baniek niech sobie... schowa. Życzę mu dobrze, ale niech nie idzie do Miami.

 

Ja tam liczę na jakiś dobry trade z udziałem Beasego. On nie nadaje się na granie z ławki, nawet dużych minut. To jest drugi numer draftu i powinien mieć w drużynie lepszą opcję rozwoju niż gra jako 6th man. A Haslem będzie idealny jako trzeci wysoki.

 

Ciekawe za ile będzie chciał grać Mike Miller :?: Do Wade'a by w sumie pasował.

 

Ale nic, na początek trzeba wziąć tego Bosha, on jest gwarantem czegoś więcej niż 1 runda a potem dobierać resztę s5 i rolesów. Ciekawe czy np. Wade, JJ, Bosh zgodziliby się na granie za 10 mln w pierwszym sezonie z rosnącym kontraktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rozwinąć swój błyskotliwy komentarz?

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, z tym że mnie/mi Dołączona grafika

 

Zrozumiałem że ma iść udonis za jj i gorotata. Ale dalej nie widze tego snt nawet z jamesem. Dużo zależy od tego jakie wnioski wyciągnął sztab orlando po tegorocznej porażce. Czy dalej będą brneli w PF Lewisa czy nie. Jeżeli zostają z rashardem na 4 to ja nie widze tutaj miejsca dla UH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to widzę jak Magic oddają Marcina + JJ w zamian za Haslema+kogo jeszcze, ludzie którzy to piszą to w moim zdaniem niepoprawni optymiści. Orlando posiada podobnego stylem zawodnika - Bass, który nie jest w stanie wpasować w system. Wiec co im kolejny podobny pachołek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem że ma iść udonis za jj i gorotata. Ale dalej nie widze tego snt nawet z jamesem. Dużo zależy od tego jakie wnioski wyciągnął sztab orlando po tegorocznej porażce. Czy dalej będą brneli w PF Lewisa czy nie. Jeżeli zostają z rashardem na 4 to ja nie widze tutaj miejsca dla UH.

Nie wiem jak w Orlando, ale w prasie Miami co jakis czas o tym czytam, ze Stan bardzo by chcial Udonisa w swoim zespole, no chyba, że Stana w nowym sezonie tam nie będzie. Howard potrzebuje kogos z doświadczeniem pod koszem. Osobiście jestem totalnie przeciw, ale z punktu widzenia Magic jest tu pewna logika. Nie wiem, czy akurat za JJa i Gortata, ale Miami potrzebują graczy na te pozycje. Nic nie stoi na przeszkodzie, zeby w tego typu trade zamieszane były inne kluby, tak jak to Riley potrafi - trade Eddie Jonesa z Charlotte Hornets, czy chociażby sprowadzenie Walkera, JWilla i Posea. Magic brakuje klasycznej czwórki do pomocy Dwightowi, a UD potrafi grać dodatkowo ten kwadrans na centrze jak trza.

 

Luki

Takie kontrakty jak proponujesz chyba raczej nie przejda.

Mike Miller to dla Heat idealne wzmocnienie na trójkę, ale wydaje mi się, ze tez na zasadzie s&t, inaczej moze nie byc jak go pozyskać. Okolo 4mln$ tak myśle za niego trza bedzie zapłacić.

 

te playoffs i szczególnie finały mnie jeszcze bardziej przekonały do pozostawienia w składzie Beasleya - jego latwość zdobywania punktów jest nieoceniona. jego slabawe playoffs zupełnie inaczej teraz wypadaja na tle doswiadczonych Rasharda Lewisa i Jamisona, a oni przeciez za zupełnie inna kasę graja. Jezeli nie bedzie trzeciej megagwiazdy to ja bym go nie sprzedawał.

 

Co do Bosha, który jest dla mnie naturalnym celem Heat nr 1 to pojawily sie plotki, ze Bynuma by za niego Lakers byli gotowi oddać. to kto wtedy na centrze - Gasol, czy Bosh? jak długo jeszcze niektórzy nie będa dopuszczali do siebie myśli, ze Bosh bedzie coraz częściej ustawiany na centrze gdzieby nie trafił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.