Skocz do zawartości

Requests...


Karczuś

AI to cienias?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. AI to cienias?



Rekomendowane odpowiedzi

Ja również mam prośbę, jak widzicie, mój avek nie jest śliczny... ;)

Proszę o avatar z KB z moim nickiem, jeśli komuś by się chciało (choć to jest mniej potrzebne) to proszę również o zrobienie sygnatury podobnej do avatara.

 

PS

Ten av który ma Manhatan94 jest świetny :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Jestem jak wszyscy zauważyli nowym użytkownikiem na forum , ale nie mam avatara :( , coś tam próbóje robić w Corelu, ale lipa mi wychodzi :(. Czy ktoś poratuje jakimś fajnym avatarkiem Andrei'a Kirilenko :([ AK47 !! :) ]. Są jacyś graficy-fani Jazzmanów może :(:P ??. Czekam z niecierpliwością na pomoc :). W zamian moge zaoferować dozgonną wdzięczność i chwalenie na forum do końca przebywania tutaj :).

 

Pozdrawiam !

 

P.S Jeżeli to nie kłopot to może jakąs sygnaturke :( ? bo tą co mam to na w necie znalazlem na jakimś forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może Kraso sie skusi ? Very Happy sądząc po postach i pracach , to istny wymiatacz tutaj Very Happy

No nie powiedziałbym ale miło to czytać mimo wszystko :roll:

 

Nudziłem się więc... No skusiłem się...

 

AK47

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

SNash

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Podobają się to bierzcie, nie podobają to nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraso jesteś po prostu mistrzem i nie ma co sie oszukiwać , najlepszy grafik tutaj !!!!! Dzieki wielki !!! jak obiecałem wychwalać Cie będe pod niebiosa !! :)

 

 

P.S kurde jak zrobić żeby nie mieć tej miniaturki sygnaturki tylko całą :( :oops: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów , fanów basketu i ballerów :)

 

Jako pierwszy post mój tutaj wystepuje z prośbą do wszechmocnych i wielkich grafików tego forum (ogladalem prace w tym temacie, są bombowe :shock: ) o zrobienie jakiegoś fajnego avatarka z Dirkiem Nowitzkim ( co by nie zrobil w tych playoff , zawsze bede fanem jego i mavs) i do tego może jakas sygnaturka :roll:

 

Mam nadzieje ,że moje błagalne prośby będą wysłuchane :roll:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.