Skocz do zawartości

Requests...


Karczuś

AI to cienias?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. AI to cienias?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam tym razem prosiłbym o tapetkę z Luolem Dengiem. Koleś ostatnio śweitnie pogrywa i zasłużył na zawieszenie na pulpicie, a mam tylko 3 obciachowe wallsy z bulls.com. Mam też dwa w duecie z Gordonem, ale Ben nie zasłużył na mój Pulpit :wink:

Tu szczególnie liczę na szybkośc Pietrasa :roll:

 

Jaka miałaby być- na ciemnym tle i najlepiej z Luolem z prawej strony, tak żebym miał miejsce po lewej na ikonki. Oczywiscie ilośc "bajerów" ograniczona do minimum :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że 21 kwietnia obchodzimy 5 urodzinki Sixers.e-nba.pl chciałbym z tej okazji przygotowac kilka atrakcji, w tym umieścic na stronie z 3 nowe tapety. Będe wdzieczny jak ktoś mi zrobi jakieś tapety Sixers, ale wasnie raczej calego zepsołu a nie poszczególnych graczy, albo ewentualnie duet np. AI i AI2, Webber i Dalembert itp... Ale najbardziej chcialbym cała piatka na jednej tapecie. No i gdzieś tam na dole napis "5 lat Sixers.e-nba.pl". Znajdzie sie ktoś chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najbardziej chcialbym cała piatka na jednej tapecie. No i gdzieś tam na dole napis "5 lat Sixers.e-nba.pl". Znajdzie sie ktoś chętny?

Spoko Pietras to przeczyta to zrobi nam tapetki, tylko ze zamiast napisu 5 lat Sixers.e-nba.pl, będzie 6 lat Sixers.e-nba.pl i tapetki nie będą 20 kwietnia tego, a przyszłego roku... :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo!

mam do was prośbe

poisiadam serwis http://www.lebron.glt.pl (za pare dni http://www.lebron.e-basket.pl) i potrzebuje ładniutkiego loga

bardzo mi się podoba to z o-nba.com

chciałbym zeby było na jego wzr, ale z boku zmieniałyby się obrazki z urywkami akcji LeBrona

 

Czy ktoś podjął by się tego?

 

 

ps za darmo

nie musi być takie wypasione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super, bardzo się ciesze, właściwie mogę powiedzieć ze wiedzialem, ze mnie nie zawiedziecie :)

 

EDIT

 

Aha jeszcze zapomnialem, sorka za nabijanie, jeśli ktoś te tapety Sixers zrobi to bedę wdzięczny za przesłanie na priva, zeby 21.04 była niespodzianka a nie żebym umieszczał cos, co już każdy na forum widział :)

 

PI3TR45: Montas nie nabijaj - do tego służy przycisk edit :roll:

 

Monty: Dziękuję Panie, nie wiedzialem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim.

Ostatnio mam wizję zrobienia ciekawej tapetki...ale jest mały problem.

Nigdy się w to nie bawiłem. Czego strasznie teraz żałuję.

 

po 1. Nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.

po 2. Nie wiem jaki program jest na tyle dobry tj. w miarę profesjonalny i jednocześnie łatwy w użyciu.

 

Będę wdzięczny za pomoc...kto wie może was czymś zaskoczę jak coś wymodzę;)

 

Pozdrawiam

 

Już przez pewien czas był spokój, a tu znowu. Specjalnie po to odkopywałeś starą tapetę VC, zeby się o to zapytać i nabić 2 posty jeden pod drugim?

 

Sorka za 2 jeden po drugim ale się spieszyłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Daj spokój :P ta z NBA.com jest beznadziejna

 

A Charlie jak dla mnie idealnie pasuje do takiej "mrocznej" tapetki

 

Właśnie przeglądam tapetki i fajną zrobileś z logiem Sixers i graczami w środku więc jak widzę masz predyspozycje :) To ja poproszę odrazu w tym samym stylu Raps jak juz zabierzesz się do robienia :D

 

Będę bardzo wdzięczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój :P ta z NBA.com jest beznadziejna

 

A Charlie jak dla mnie idealnie pasuje do takiej "mrocznej" tapetki

 

Właśnie przeglądam tapetki i fajną zrobileś z logiem Sixers i graczami w środku więc jak widzę masz predyspozycje :) To ja poproszę odrazu w tym samym stylu Raps jak juz zabierzesz się do robienia :D

 

Będę bardzo wdzięczny ;)

Widzę, że handlujesz meczami :) no to chyba nie byłoby problemu ze zrobieniem tapetki czy to z C - Villem czy z całymi Raps. Jedyną przeszkodą mogą być zdjęcia (a raczej ich brak). Zachęć mnie jakoś do przedłozenia tej tapety przed 151 poprzednich o które byłem proszony i zabieram się za robotę 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.