Skocz do zawartości

NBA Finals Boston Celtics (East No. 1) vs. Dallas Mavericks (West No. 5)


Kubbas

Kto wygra  

87 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra

  2. 2. Komu kibicujesz?



Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla Celtics & Fans. 

I jeszcze bonusik dziś zgarniacie. Odwieczny rywal z Kalifornii tylko pół roku cieszył się mianem najbardziej utytułowanej drużyny (17+1). Ale trofea to inna matematyka  :) więc

🟩18> 🟨17+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał(a):

W zeszłym roku ;)

Ile w ostatnich pięciu latach było serii, do których ktoś będzie wracać/wspominać za +10 lat nie będąc fanem/hejterem jednej z ekip? Te Giannisa miały zaskakująco dobrą wartość sympatyczną, coś poza tym? 

Czarna dziura w historii NBA. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał(a):

Ile w ostatnich pięciu latach było serii, do których ktoś będzie wracać/wspominać za +10 lat nie będąc fanem/hejterem jednej z ekip? Te Giannisa miały zaskakująco dobrą wartość sympatyczną, coś poza tym? 

Czarna dziura w historii NBA. ;] 

Dubs-Celtics też były spoko, ale ogólnie to tegoroczne PO najsłabsze od lat. Tylko seria Nuggets-Wolves dowiozła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, karpik napisał(a):

Dubs-Celtics też były spoko, ale ogólnie to tegoroczne PO najsłabsze od lat. Tylko seria Nuggets-Wolves dowiozła.

Finały to rzeczywiście lekki zawód, ale ogólnie mi się właśnie te playoffy bardzo podobały, pierwszy raz od kilku lat śledziłem z większym zainteresowaniem.

Przede wszystkim dało się odczuć prawdziwą zmianę warty, w zeszłych latach grali wszyscy, a na końcu zazwyczaj wygrywał Lebron albo Steph, jeśli ich drużyny były zdrowe. W tym roku dało się wreszcie odczuć świeżą krew - Wilki, Thunder, Pacers. Poza tym parę świetnych historii - Knicks gryzący parkiet dopóki się nie połamali do reszty, Dallas z runem którego się nikt raczej nie spodziewał, z nawiązaniami do 2011, szkoda, że bez happy endu, Celtics, fakt, z autostradą do finału, ale fajnie też, że po tylu latach batalii w końcu zdobyli tytuł, należało się, szczególnie Horfordowi. :D

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dalej w last tym słabsze PO. I runda fajna. W drugiej już tylko połowa ciekawa. Dalej bez komentarza. Jeżeli dalej będziemy grać wschód - zachód niewiele się zmieni. Gdyby Boston miał choć poł przeciwnika w tych PO.


Tak czy siak gratuluję. Mistrza poznaje się po tym jak kończy. Fajnie, że ktoś inny został MVP. Zasłużył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mich@lik napisał(a):

Im dalej w last tym słabsze PO. I runda fajna. W drugiej już tylko połowa ciekawa. Dalej bez komentarza. Jeżeli dalej będziemy grać wschód - zachód niewiele się zmieni. Gdyby Boston miał choć poł przeciwnika w tych PO.


Tak czy siak gratuluję. Mistrza poznaje się po tym jak kończy. Fajnie, że ktoś inny został MVP. Zasłużył.

Ale czyja to wina, że liga słaba? W finałach trafili kozaków z Dallas, którzy według forumowych speców mieli ich rozjechać a tak naprawdę to Celtics poustawiali ich po kątach. 

Co do zamiany zasad. Logistycznie byłoby trudno. A w tym sezonie Boston zdominował ligę, w PO problem był z Indiana bo silni wysocy skakali Celtom po głowach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mich@lik napisał(a):

Im dalej w last tym słabsze PO. I runda fajna. W drugiej już tylko połowa ciekawa. Dalej bez komentarza. Jeżeli dalej będziemy grać wschód - zachód niewiele się zmieni. Gdyby Boston miał choć poł przeciwnika w tych PO.


Tak czy siak gratuluję. Mistrza poznaje się po tym jak kończy. Fajnie, że ktoś inny został MVP. Zasłużył.

Nie przesadzaj ze nie mają 

Bucks zjebało sprawę trenerem i liczę że szybko się zreflektują 

Knicks to będzie za rok lekko licząc top3 i bardzo uciążliwy rywal w serii 

Sixers tu trochę nie pasują z klubów z czołówki bo to żart nie organizacja, choć jeśli faktycznie dadzą Jimmyemu maxa a Embiid ogarnie swój ptasi mózg to też bym ich nie skreślał 

Pacers z potencjałem podobnym do Knicks choć mam ich niżej 

 

Tegoroczny wschód rozjechal się głównie przez urazy 

Wciąż jednak pojedynek Pacers Knicks to wg mnie była genialna seria do oglądania 

Boston ma łatwiej niż choćby Nuggets ale nie jest tak że mogą sobie pierdziec w stołki i sam się finał zrobi 

7 minut temu, Kubbas napisał(a):

Kyrie gral dzisiaj?

Podobno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finały były nudne dla osób, które nie miały drużyny, której mogliby kibicować. Ja taką drużynę miałem i fajnie mi się te finały oglądało dzięki emocjonalnemu zaangażowaniu.

Boston jest w bardzo dobrej sytuacji. Tatum z Brownem są młodzi, więc Celtics będą mieć jeszcze wiele szans na mistrza w najbliższych latach.

Piękny ruch z pozyskaniem Jrue. Można po fakcie powiedzieć, że na wagę złota. Dzięki Bucks!😉

Ciekawe jakie ruchy latem wykona Stevens. Mam nadzieję, że nie popełni błędu zaniechania, jaki zrobili Nuggets po zdobyciu mistrzostwa. Zespół trzeba nieustannie wzmacniać. Porzingis jest szklany, Horford już blisko mety, może więc Stevens będzie ogarniał jakiegoś wysokiego. Na razie czas na radość, a potem przyjdzie pora na ruchy jeszcze bardziej wzmacniające Celtics.

Swoją drogą trochę dziwne, że najlepsza drużyna w historii NBA ma tak mało fanów na polskim forum. Naprawdę fajna drużyna, gdzie najważniejszy jest kolektyw, a nie trójka gwiazd i szrot. W grupie siła, każdy jest ważny, ot całe piękno koszykówki.

18.

🙂

Edytowane przez shadowy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dysproporcja w talencie wyszła dużo bardziej niż się spodziewałem i Mavs urwali tylko ten jeden mecz a liczyłem, że postawią się nieco mocniej. Irving zagrał zdecydowanie zbyt słabo i to już nie było zabójcze combo jak vs Wolves a do tego rolsi mocno obniżyli w tych warunkach loty i nawet gdyby ten Doncic był 100% zdrowy i w fizycznym prime to i tak nic z tego by nie wyszło, za duża dysproporcja talentu na korzyść Zielonych. Jedyne co mnie w tym wszystkim cieszy to puchar dla Ala Horforda, piękna nagroda za całokształt kariery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.