Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2024/25


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.09.2024 o 22:47, ai3 napisał(a):

czekam na decyzje pewnego pana i od tego uzależniam czy biorę Tidjauna czy nie biorę ,także stay tuned 

Czy ten pan jest z nami na forum? ;-]

To juz mozesz wyjasnic czym sie jarales? Bo jak dla mnie to wziales najmniej ciekawego goscia w Top15..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, evitacre napisał(a):

Innymi słowy w tym drafcie jest sporo gości którzy będą spoko produkować tylko dzisiaj nie mamy pojęcia którzy to :-D 

A ile to sporo? +40? +50? +60fp? Szczerze wątpię aby w tym drafcie był ktoś kto wejdzie na poziom +60fp i więcej w przyszłości. No chyba, że u kogoś objawi się prawdziwy talent za jakiś czas (tak jak było z Jokićem czy Giannisem), no ale tego nie przewidzisz teraz. Na ten moment tegoroczny nabór rookie jest wyrównany, ale o przeciętnych talentach. Na moje raczej typowi starterzy to max. Widzicie tutaj (z tych już wybranych) jakiegoś przyszłego all-stara czy superstara? Podajcie nazwiska, sprawdzimy za kilka lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, c***owo to wygląda, ale na swoje usprawiedliwienie mam to, że oprócz Wisemana jedynym sensownym pickiem z góry tego draftu był LaMelo, a nim akurat gardziłem. 

Co do Suggsa, to oprócz Barnesa, którego nie chciałem, bo poszedł do Raps, inne picki z góry nie są dużo lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ai3 napisał(a):

Embiid do mnie 

pick 25 i Kuzma do antka 

Grant i Ayo na Fa

Ciekawy trejd Panowie. Z jednej strony ai3 dostal duzo fpg, ale ma przez to ekstremalny rozklad skladu pod katem salary [wszystko w top6], a z drugiej antek pomimo iz byl przedostatni w tabeli to musial kims zejsc ponizej limitu i... wybral swojego najlepszego gracza [co sie chyba rzadko zdarza?].

18 minut temu, antek napisał(a):

Salary, brałbym Durexa ale mamy 460 fp..

Po chwili zadumy na miejscu antka bym raczej schodzil Currym [wlacznie z wywaleniem go za dobrego waivera jak nie bylo chetnych nawet za paczke czipsow].

10 godzin temu, ai3 napisał(a):

Wg mnie wyglada lepiej w ataku niz reszta francuzow 

Wg mnie ten draft to jak z poprzednim , za 3 miesiace spojrzysz i powiesz Wow ale pick wow ale wtopa 

To jakby oczywiste, ze jak masz wiecej info to latwiej ocenic sytuacje.
Ale na dzisiaj bym powiedzial, ze masz z 90% na busta.

10 godzin temu, evitacre napisał(a):

Innymi słowy w tym drafcie jest sporo gości którzy będą spoko produkować tylko dzisiaj nie mamy pojęcia którzy to :-D 

Bo najtrudniejsza rzecz do przewidzenia w prospektach to ktory dostanie istotne minuty, a ktory bedzie kiszony w GLeague 2 lata.

3 godziny temu, GeDDo napisał(a):

A ile to sporo? +40? +50? +60fp? Szczerze wątpię aby w tym drafcie był ktoś kto wejdzie na poziom +60fp i więcej w przyszłości. No chyba, że u kogoś objawi się prawdziwy talent za jakiś czas (tak jak było z Jokićem czy Giannisem), no ale tego nie przewidzisz teraz. Na ten moment tegoroczny nabór rookie jest wyrównany, ale o przeciętnych talentach. Na moje raczej typowi starterzy to max. Widzicie tutaj (z tych już wybranych) jakiegoś przyszłego all-stara czy superstara? Podajcie nazwiska, sprawdzimy za kilka lat ;)

W NBA nie bedzie allstarem, ale w tym formacie Edey chyba tyle wycisnie w swoim najlepszym sezonie?
IMO ten draft jest podobny do 2013 czyli nietypowo marne wybory w gornej czesci loterii, ale w sumie z klasy sie uzbiera garsc starterow i rolesow.
Pytanie czy trafi sie tu jakis Giannis, ktory spelnil swoj wariant najlepszy mozliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, GeDDo napisał(a):

A ile to sporo? +40? +50? +60fp? Szczerze wątpię aby w tym drafcie był ktoś kto wejdzie na poziom +60fp i więcej w przyszłości. No chyba, że u kogoś objawi się prawdziwy talent za jakiś czas (tak jak było z Jokićem czy Giannisem), no ale tego nie przewidzisz teraz. Na ten moment tegoroczny nabór rookie jest wyrównany, ale o przeciętnych talentach. Na moje raczej typowi starterzy to max. Widzicie tutaj (z tych już wybranych) jakiegoś przyszłego all-stara czy superstara? Podajcie nazwiska, sprawdzimy za kilka lat ;)

Na 60 też myślę że nie, ale 3-4 50ki i sporo 40ek - narracja jest taka jakby ten draft to były same Rui Chachimury, o to mi chodzi :) 

11 godzin temu, wiLQ napisał(a):

Bo najtrudniejsza rzecz do przewidzenia w prospektach to ktory dostanie istotne minuty, a ktory bedzie kiszony w GLeague 2 lata.

No właśnie a ze nie ma tutaj kogoś kto byl hypowany to management nie ma parcia aby dać na starcie duże minuty więc pod fbx na starcie kiepsko.

11 godzin temu, wiLQ napisał(a):

W NBA nie bedzie allstarem, ale w tym formacie Edey chyba tyle wycisnie w swoim najlepszym sezonie?
IMO ten draft jest podobny do 2013 czyli nietypowo marne wybory w gornej czesci loterii, ale w sumie z klasy sie uzbiera garsc starterow i rolesow.
Pytanie czy trafi sie tu jakis Giannis, ktory spelnil swoj wariant najlepszy mozliwy.

Staty z college’u to ok 65 fpp per 33. Więc pytanie czy jest w stanie grywać po 33 minuty i czy dostanie 30% usg jak w college’u w dobrym PO level teamie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja analiza trejdu

1. przede wszystkim low risk high reward - kiedyś na to patrzyłem - ludki z grupy 30-40fp są jak kobiety , raz im się chce raz im się nie chce , bardzo rzadko grają na tym samym przeciętnym poziomie, powiedziałbym częściej dostaniesz od nich 20,20,70,55,15, niz 35, 36 ,42,33,40 - może i średnia się zgadza ale poziom frustracji i opcja wstrzelenia się w hot streak jak dla mnie już wymaga sporej dozy szczęścia i cierpliwości - mało jest Looneyow. Czy wolałbym mieć zielone pewne strzałki na pozycjach 7-10 i pewnych liderów na pozycji 1-3 niż konia jak Embiid za 90 , pewnie ze bym wolał. Trzeba będzie się mocno napracować na FA a tam jak zwykle to jest bardziej bazar turecki niż aukcja dziel sztuki.  

2. Embiid >>>> Kuzma

3. Rok temu był skład Loraka to była jedna wielka zielona strzałka z wielkim czerwonym krzyżem wiszącym nad całym składem, nikt się nie połamał i nikt nie stroił fochów , żadnych dąsów. W tym roku nie widzę składu o nazwie zielona strzałka - powiedziałbym ze Mar ma Podziemskiego i Jaqueza ale to musiałby się połamać Steph i Jimmy - plus zawodnicy sami w sobie musieli by zrobić postęp +15fp co by ten skład był liderem

4. Powiedziałbym ze @Regis @TryczekSzukarek maja olbrzymi potencjal na mistrza ale Regis nic nie uprzatna ze smieci(Kristaps, Ben) i poszedl w Risachera a Tryczek ma bardzo mlody sklad i tankathon w PTB 

5. Chyba wraca @PeWee kwestia strzalki Jovica i Clingana ale mysle ze wyrobia sie ponad swoja norme   

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wishful thinking Shavlik. Próbujesz sam siebie przekonać, że dobrze zrobiłeś, a prawdopodobnie nie miałeś pola manewru.

Jeśli chodzi o mój skład to liczę na kilka solidnych zielonych strzałek, nawet u dziadka Middletona jest na to szansa po łamliwym sezonie. To jest ten sezon, kolejny traktuje opcjonalnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.