Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2024/25


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 29.06.2024 o 00:03, ai3 napisał(a):

I tak bys sobie sam wszedl w droge i wzial Marka Williamsa nad Kesslerem

W tym momencie bys nie wolal miec Marka Williamsa? Bo ja tak...

2 godziny temu, antek napisał(a):

Na razie offseason na plus, Giddey i JJ powinni dostać jeszcze więcej minut, [...]

JJ gral 34 minuty na mecz..

U mnie poki co mieszane uczucia w offseason bo z jednej strony nie doczekalem sie trejdu Capeli i Pistons spaskudzili moj pomysl z Simone, ale z drugiej strony chyba mi wypala 4 strzaly w dolach skladu? Albo przynajmniej wyszly im warianty optymistyczne na aktualna sytuacje w druzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiLQ napisał(a):

W tym momencie bys nie wolal miec Marka Williamsa? Bo ja tak...

Kessler łączony w rumorach z Knicks, gdzie miejsca pod koszem sporo także za chwilę punkt widzenia może się znowu zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Popatrzyłem co mam i za bezcen mogę oddać rymowany duet, czyli Klaya i Conleya (słyszę już: "wow, ale hojny").

A z tych nieco ciekawszych, mogę pomyśleć nad Gobertem, Johnem Collinsem i Duopem Reathem. Jakby co, to skrzynka działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, wiLQ napisał(a):

Ja z kolei mam 2 picki w tych rejonach, wiec czuje sie wywolany do stolu negocjacyjnego...

Moge Ci dac 13 kę za te dwa Picki i zdjąć z Ciebie to brzemię jakim jest negocjowanie z ai3 ; ) wystarczy że poprosisz ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, Lu- napisał(a):

Szkoda, że nie masz nikogo fajnego ;]

@Roger kiedy wrzucasz listę graczy do wyboru w drafcie? Dzięki mnie (i Micicowi) wiemy, że w drafcie nie można wybrać Yabusele.

Hmm myślę że najwcześniej w przyszłym tygodniu, ewentualnie jak mi się uda ogarnąć to teraz w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czas na pre draft ranking 

NIE WIEM KTO smutniejszy team :

Wirakocza - od gory do dolu spory smuteczek 

czy 

Jendras - 517 salary i jego zielone strzalki pod wodza mojego ukochanego 40 letniego Lebrona 

ORZECH do zgryzienia team  

Geddo 

fajny mlody team ale trzeba zrzucic 60 , malo zielonych prospectow, GG wlasnie polamany , trzeba bedzie niezle sie naglowic by to zrzucic i wrocic na swoje miejsce w tabeli z szansami na podium 

Mar 

niby Portis Mann Nesmith Sensabał out i juz sie wita z gaska ale trzeba bedzie ich zastapic 15tkami i Luka i Brunson musza zrobic taki sam sezon jak nie lepszy by cos z tego bylo - jak dla mnie top heavy sklad w stylu Peweego - taka kometa, raz na 3-5 lat cos z tego bedzie z tego typu liderem(Luka Jokic) na froncie 

FANTASY team 

Regis - czyli nie wypalilo w 2021 ani w 2022 ani w 2023 ani tez 1977 czy 1993 team, na papierze wygladaja jak superbohaterowie, jak plejada gwiazd , jak komiksowe postacie , w rzeczywistosci sa polamani i nie graja i to nie graja od wielu lat lub mocno ponizej oczekiwan , wg mnie fuszerka  - Ben Simmons ? Kristaps ? droga o nikad 

STRZAL w kolano team 

Wilq- wyslij oferty - niech ktos to klepnie - polecam - troche ciezko to bedzie spierdolic tak ksiazkowo jak rok temu , bo nie masz takiego mocnego skladu i narazie jestes dobry Wilk ale jak tylko gwiazda smierci bedzie w pelni operacyjna to rozeslesz pare bajecznych ofert i ulegniesz samozniszczeniu 

TWARDOglowy team 

Lu i Lorak - pierwszy ma wyjebane ale jak robi trejd to musi dostac zloto za orzeszki , drugi ? nic nie robi od lat , na szczescie obaj maja salary po 500++ i czas na zmiany. UPDATE sklad Lu do zreperowania w 20 sekund na drop outach 

Czarny Koń wyscigow team 

Tryczek - b duzo potencjalnych zielonych strzalek , in his prime Giannis , zadanie : nie zjebac draftu , wyszarpac jedna zielona strzalke na FA - kandydat do top2   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ai3 napisał(a):

czas na pre draft ranking 

NIE WIEM KTO smutniejszy team :

Wirakocza - od gory do dolu spory smuteczek 

czy 

Jendras - 517 salary i jego zielone strzalki pod wodza mojego ukochanego 40 letniego Lebrona 

ORZECH do zgryzienia team  

Geddo 

fajny mlody team ale trzeba zrzucic 60 , malo zielonych prospectow, GG wlasnie polamany , trzeba bedzie niezle sie naglowic by to zrzucic i wrocic na swoje miejsce w tabeli z szansami na podium 

Mar 

niby Portis Mann Nesmith Sensabał out i juz sie wita z gaska ale trzeba bedzie ich zastapic 15tkami i Luka i Brunson musza zrobic taki sam sezon jak nie lepszy by cos z tego bylo - jak dla mnie top heavy sklad w stylu Peweego - taka kometa, raz na 3-5 lat cos z tego bedzie z tego typu liderem(Luka Jokic) na froncie 

FANTASY team 

Regis - czyli nie wypalilo w 2021 ani w 2022 ani w 2023 ani tez 1977 czy 1993 team, na papierze wygladaja jak superbohaterowie, jak plejada gwiazd , jak komiksowe postacie , w rzeczywistosci sa polamani i nie graja i to nie graja od wielu lat lub mocno ponizej oczekiwan , wg mnie fuszerka  - Ben Simmons ? Kristaps ? droga o nikad 

STRZAL w kolano team 

Wilq- wyslij oferty - niech ktos to klepnie - polecam - troche ciezko to bedzie spierdolic tak ksiazkowo jak rok temu , bo nie masz takiego mocnego skladu i narazie jestes dobry Wilk ale jak tylko gwiazda smierci bedzie w pelni operacyjna to rozeslesz pare bajecznych ofert i ulegniesz samozniszczeniu 

TWARDOglowy team 

Lu i Lorak - pierwszy ma wyjebane ale jak robi trejd to musi dostac zloto za orzeszki , drugi ? nic nie robi od lat , na szczescie obaj maja salary po 500++ i czas na zmiany. UPDATE sklad Lu do zreperowania w 20 sekund na drop outach 

Czarny Koń wyscigow team 

Tryczek - b duzo potencjalnych zielonych strzalek , in his prime Giannis , zadanie : nie zjebac draftu , wyszarpac jedna zielona strzalke na FA - kandydat do top2   

Ostatnio tez mialem byc top3 i wiadomo co wyszło 🙈 bez podniety piki na sprzedaż za asset tu i teraz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.