Skocz do zawartości

[ECF] Boston Celtics vs Indiana Pacers


RonnieArtestics

Kto wygra serię i wejdzie do finału?  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik serii

    • Celtics 4 : 0 Pacers
    • Celtics 4 : 1 Pacers
    • Celtics 4 : 2 Pacers
    • Celtics 4 : 3 Pacers
    • Celtics 3 : 4 Pacers
    • Celtics 2 : 4 Pacers
    • Celtics 1 : 4 Pacers
      0
    • Celtics 0 : 4 Pacers
      0

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 21.05.2024 o 23:59

Rekomendowane odpowiedzi

Pacers maja szanse, mogą wejść w napierdalanke z Bostonem i ich zoutscorowac, trzeba liczyć że Carlise opyka 3 klasy gorszego trenera a Boston będzie klasycznie ciepal trójki i 2-3 mecze przyceglą

No i wykorzystać size, największy grajek Bostonu Horford ma 6'9, a sam Siakam 6'8 (podejrzewam że przekłamane bo jest wyzszy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za wstęp, u mnie byłyby to maks 4 linijki😁

Nie ukrywam Boston musi a Indiana może. Wolałem Knicks bo nie mają sensownego centra. No niestety za pieniądze które miał do wydania Stevens nie dało się ogarnąć zmiennika dla Kristapsa. Zostaje dziadek Al wspierany Lukiem i Quetą. 

Sądzę, że mimo wszystko Celtics, którzy są sofciarskimi leszczami, mają w składzie kasztanów Tatum i Browna, nie mają centra jakoś dadzą radę dokulać się do finałów i powalczą o pierścień. Skoro zostali jedynymi z przedsezonowych faworytów w grze o pierścień to mam nadzieję, że wykorzystają doświadczenie które zebrali w ciągu tych lat grube PO i coś z tego będzie.

p.s. to nie Pacers przechwycili Neismitha, to Celtics oddali gonza Brogdona.

 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, iglo13 napisał(a):

Kto na wschodzie zasłużył? Mam wrażenie że nikt

Miałem na myśli samą serie z Knicks 

Pacers byli gorsi ale mieli szczęście zagrać z najbardziej przesianą ekipą tych PO 

Knicks byłoby zdecydowanie ciekawszą opcja, bo Pacers nie są sobą z RS, albo dobrze oszukiwali i teraz są sobą

tak czy siak nie powinno ich tu być 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Miałem na myśli samą serie z Knicks 

Pacers byli gorsi ale mieli szczęście zagrać z najbardziej przesianą ekipą tych PO 

Knicks byłoby zdecydowanie ciekawszą opcja, bo Pacers nie są sobą z RS, albo dobrze oszukiwali i teraz są sobą

tak czy siak nie powinno ich tu być 

 

Ale Możesz mi wskazać w jakim elemencie byli gorsi? Przegrali dwa pierwsze spotkania minimalnie, nawet nie chce juz za bardzo wyciągać tego game1 ale wiele osób w środowisku twierdziło, że gwizdkowi okradli ich ze zwycięstwa w tym spotkaniu. Przegrali dwa razy minimalnie, a potem zrobili dość zdecydowane 4:1 w pozostałych pięciu meczach. Zrobili w tych pięciu meczach trzy mocne blowouty Knicksom. Jasne, że OG się popsuł ale nawet z OG by to przeszli, bo Knicks by tak długiej serii nie wytrzymali fizycznie na tej intensywności i w tempie, które Pacers narzuciło. co potwierdziły ostatnie mecze gdzie każdy z Knicks oddychał już rękawami. 
 

pisząc ze Pacers nie są sobą z regular Season widać ze nie masz pojęcia o czym mówisz i ze meczy nie oglądasz. Pacers rzucają najwiecej pts w playoffs w całej lidze. Tylko raz w serii z knicks skończyli poniżej 111pts, piec razy rzucili powyżej 116pts. To nadal jest najlepsza ofensywa ligi i są jak najbardziej sobą. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacers w tym sezonie już na dużym plusie. Trochę (a może nawet bardzo) górnolotnie mozna rzec, że są vicemistrzami IST, a teraz conajmniej vicemistrzami EC :)

A jeszcze rok temu byli w loterii po Victora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ale Możesz mi wskazać w jakim elemencie byli gorsi? Przegrali dwa pierwsze spotkania minimalnie, nawet nie chce juz za bardzo wyciągać tego game1 ale wiele osób w środowisku twierdziło, że gwizdkowi okradli ich ze zwycięstwa w tym spotkaniu. Przegrali dwa razy minimalnie, a potem zrobili dość zdecydowane 4:1 w pozostałych pięciu meczach. Zrobili w tych pięciu meczach trzy mocne blowouty Knicksom. Jasne, że OG się popsuł ale nawet z OG by to przeszli, bo Knicks by tak długiej serii nie wytrzymali fizycznie na tej intensywności i w tempie, które Pacers narzuciło. co potwierdziły ostatnie mecze gdzie każdy z Knicks oddychał już rękawami. 
 

pisząc ze Pacers nie są sobą z regular Season widać ze nie masz pojęcia o czym mówisz i ze meczy nie oglądasz. Pacers rzucają najwiecej pts w playoffs w całej lidze. Tylko raz w serii z knicks skończyli poniżej 111pts, piec razy rzucili powyżej 116pts. To nadal jest najlepsza ofensywa ligi i są jak najbardziej sobą. 

Wygrali że szpitalem więc sorry ale to nie jest wygrana lepszego z gorszym 

Poza tym sam wiesz że ich gra postASW odbiegała od tego do czego nas przyzwyczaili, a Halliburton był w bottom 3 liderów w tych PO 

 

Cały sezon propsowalem Pacers boxmam sentyment do tego zespołu ale tegoroczne PO to słabizna a zdrowych Knicks by nie przeszli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że pod pewnymi względami ta seria może przypominać zeszłoroczne starcia Celtów z Hawks, którzy też raczej nie przejmowali się zbytnio defensywą i liczyli, że ofensywą jakoś to nadrobią. 2 razy wyszło, 4 razy nie wyszło i wrócili do domu, a Boston przeszedł dalej. Oczywiście Pacers mają o wiele lepiej zbilansowany skład i więcej argumentów niż zeszłoroczna Atlanta, ale tutaj też mamy do czynienia z radosną koszykówką, w której obrona schodzi na drugi plan.

Patrząc na składy i formę obu zespołów, nie chce mi się wierzyć w to, że Pacers urwą tu więcej niż 2 mecze, ale przy tak nieprzewidywalnym i chaotycznym zespole w zasadzie żaden wynik mnie nie zdziwi. Boston jest póki co mocny, ale ja już tyle razy widziałem jak coś ich w PO paraliżuje, że nie potrafię z czystym sumieniem zatypować tutaj 4:0 czy 4:1, na co wskazywałaby różnica w potencjale obu zespołów. Wpisuję 4:2 Celtics, ale gdzieś tam po cichu trzymam kciuki za to, żeby Indiana powalczyła o coś więcej ;)

PS @RonnieArtestics oby więcej takich postów zapowiadających serię na forum :)

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna historia, druzyny zlozonej szybko ale na obecne czasy vs wiecznie mlodymi "brozkami"/faworytami. ten pace wykonczy Celtics i to sie rozstrzygnie pewnie w 7 meczowej serii. Indiana to kolejny styl ktory sobie amator Mazulla opaczy z bliska jak bedzie zbieral w L w serii. Cavs nie dosc, ze byli slabsi, to C's domykali serie z Cavs ktorzy nie mieli swojego 1-szego, 2-giego (cala seria) i 4-tego zawodnika w 2 ostatnich meczach. 

zobaczycie, jak beda wygladac Hausery, Kornety i Horfordy tej ligii grajac z najszybszym i skutecznym pace jaki pozostal na placu boju w PO.

Powodzenia Celtics, ktorzy mogli karac Cavs Pritchardem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie liczy się piłką i żużel, po za Celtics nie oglądam koszykówki ale jak czytam te wysrywy ludzi mających ból dupy jak usłyszą nazwę Celtics  to chciałbym 2 razy 4-0 i Ala jak w ostatnim meczu z Cavs. Żeby w końcu przestali pierdo.ić jakie to Celtics słabe, Brown to kasztan, Tatum to lamus a w ogóle to cały zespół nie ma jaj żeby wygrywać. Co będzie to będzie. Wygrają to fajnie, nie to jakoś to będzie.

p.s.1 a wyliczanie ile to Boston płaci i dlaczego tak dużo to już w ogóle hit. Stevens dostał nagrodę, ma poparcie właścicieli którzy stwierdzili że ich stać na takie pensje. Przecież to nie za wasze pieniądze finansują tą zabawę. Widocznie im to się spina.

p.s.2 mam nadzieję, że mój kolej y wpis będzie o koszykówce 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
3 godziny temu, josephnba napisał(a):

Wygrali że szpitalem więc sorry ale to nie jest wygrana lepszego z gorszym 

Poza tym sam wiesz że ich gra postASW odbiegała od tego do czego nas przyzwyczaili, a Halliburton był w bottom 3 liderów w tych PO 

 

Cały sezon propsowalem Pacers boxmam sentyment do tego zespołu ale tegoroczne PO to słabizna a zdrowych Knicks by nie przeszli 

Wygrali bo byli lepsi na przestrzeni długiej serii, serio szkoda strzępić ryja ale niech będzie że jeszcze raz ci coś uświadomię i udowodnię: Twój eyetest jest c***a warty i żyjesz w bańce swoich przekonań. Niestety te przekonania dają ci krzywy obraz a tu masz rzeczywisty
 

Pacers przed asg :
123,7Pts per game
opponents : 122,3Pts per game. 
bilans 31:25 (.553)
TS: 60%
opponents TS: 60,3%

pacers post asg:
122,4 pts per game
Opponents : 115,8 pts per game
Bilans: 16:10 (.615)
TS%: 59%
opponents TS: 57,5%

jesli miałeś na mysli ze nie są sobą po allstar game, to chodzić ci mogło jedynie o bycie najgorsza drużyną w obronie przed allstar game i poprawę tego elementu po allstar game. Bo nic innego mieć na mysli nie mogłeś mieć. Tak, statystyki nie kłamią i Pacers są o wiele lepszą drużyną niż byli na początku sezonu. Przyjmij to z pokorą i zobacz dlaczego się nie wyraża takich opinii nie mając absolutnie pojęcia o czym się mówi. 
 

haliburton bottom3 liderów? W drugiej rundzie trafiał 4,1 trójki na 44%, zrobił se 21/7 i wygrał, wiec chyba jednak przesadzasz. Poza tym to jest właśnie siła tej ekipy, że jak widać nie muszą mieć super lidera, a wygrywają często spotkania w których po 10+ punktów dorzuca po 6-7 zawodników. 
 


Ty naczytałeś się bzdur o słabym haliburtonie i kontuzjowanym a potem powtarzasz jak taki osioł. Hali to był kontuzjowany w styczniu, a nie post all star game. Po all star game Pacers są znacznie lepszym zespołem niż było przed, bo ogarneli defensywę utrzymując najlepszy atak w lidze.
 

teraz jeszcze dorzucają najlepszą ofensywę w całych playoffs, a ty będziesz wmawiał mi że nie są sobą. No jak dla mnie są, skoro nadal maja najlepszy pace i atak w lidze.  

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ja naprawdę nie życzę źle Pacers ale k**** zaliczyli wyjebistego farta z tymi kontuzjami Knicks 

Tego nie da się pominąć! 

Uważasz że defensywnie NYK byliby tacy sami w pełni zdrowia? 

Pisałem przed serią że Pacers prawdopodobnie zabiegają krótkich pod względem rosteru Knicks, a ci do IL dołożyli jeszcze następnych graczy 

 

Ja naprawdę dobrze życzę i Pacers i haliburtonowi (którego tu chwaliłem dziesiątki razy i ci to nie przeszkadzało) 

Faktem jest jednak to ile w tym PO miał jednocyfrowych lub ledwo ponad 10pts występów! 

To są liczby nie ajtest 

Żaden inny lider nie miał tylu słabych spotkań w tych PO co TH 

 

Możesz się spinać do woli. Mówi się trudno, nie zamierzam się z tobą kłócić ani cię obrażać bo jako fan masz prawo się cieszyć z awansu (też bym się cieszył) ale ja jako ktoś neutralny widzę te sprawę trochę inaczej 

 

IMO zdrowi Knicks to trudniejszy rywal dla Bostonu niż Pacers 

 

Słowem podsumowania 

Lubię obie ekipy w ecf ale Celtów widzę jako faworytów i to zdecydowanych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.