Skocz do zawartości

Offseason 2024 czyli bieda Panie kochany


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, marceli73 napisał(a):

Jako 3-4cia opcja za 15 melonów może być. Nawet w takich Dallas mógłby się przydać ALE jakby kosztował 30 baniek to już robi z niego przepłaconego w chu... kasztana.

15 baniek to będzie niedługo minimum w tej lidze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, microlab napisał(a):

15 baniek to będzie niedługo minimum w tej lidze :D

No to trzeba liczyć salary cap 300 melonów. czyli 13 graczy na minimum czyli jakieś 195 melonów plus 2 x 60 baniek na dwóch głównych kasztanów ciągnących ten wóz którzy mieli farta być przedłużani w ODPOWIEDNIM czasie typu Brown etc.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy offseason :)

https://x.com/wojespn/status/1805782619382063592

 

BREAKING: The Brooklyn Nets have agreed in principle on a trade to send F Mikal Bridges to the New York Knicks for Bojan Bogdanovic, four unprotected first-round picks, a protected first-round pick via Bucks, an unprotected pick swap and a second-rounder, sources tell ESPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, shadowy86 napisał(a):

Uuu Knicks all in. I pewnie na co mają czekać, głód sukcesów jest w Nowym Jorku przepotężny. Jeszcze jakby zrobili jakąś fajną wymianę, by pozbyć się Juliusa, to bym nawet przyklasnął z podziwu.

Przyklasnął z podziwu? 4 pierwszorundowe picki bez protekcji za rolesa? Szaleństwo!!!

Czekam na więcej szczegółów ale jeżeli to prawda to wracamy do starcy "radosnych" czasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 19 mln kontrakt Bojana, którego przejęło Nets to ostatni rok nie był w pełni gwarantowany. Jedynie 2 mln. Tylko nie pamiętam, od kiedy on miał stać się fully guaranteed. Może Nets go zwolni i zrobi sobie miejsce w salary. 

I jeszcze kilka tych zdobytych picków dołoży do Simmonsa z CY i wyśle go w paczce świat. Ładnie wyczyściliby się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LukaszKopys napisał(a):

Pamiętaj, że te 4 picki będą z końca I rundy (jeśli będą walczyć jak obecnie ), więc bez przesady z tą wartością ..... Hmmmm onunoby out?! ( Za dużo pieniędzy chce ?)

Podziwiam wiarę, że picki w 2029 czy 2031 roku będą z końca I rundy. Ja tam nauczony doświadczeniami, nie powiem tak o tym z 2027, ale co tam.

Fakt jest taki, że Knicks szykowali assety na Giannisów tej ligi, a wystrzelali się z nich na rolesa Bridgesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks wysłali 5 first rounderów/1 swap za Mikala Bridgesa? xd 

Zabrakło cierpliwości Knicks, taką wymianę robisz po brakujący element mogący zrobić różnicę, a Bridges max wróci do bycia elite two-way rolesem? 

Martwią plotki o Rockets i Durancie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, BMF napisał(a):

Knicks wysłali 5 first rounderów/1 swap za Mikala Bridgesa? xd 

Zabrakło cierpliwości Knicks, taką wymianę robisz po brakujący element mogący zrobić różnicę, a Bridges max wróci do bycia elite two-way rolesem? 

Martwią plotki o Rockets i Durancie. 

ja myślę, że bridges to jednak coś więcej. i to z resztą patrząc na całokształt (a nie tylko ostatnie pół roku) w Nets udowodnił. Tu masz rolę 3 opcji i to jest chyba coś adekwatnego.

Czy będzie to brakujący element? Cóż, choćby w zeszłych PO mógł być gdyby nie kontuzje, więc to okienko może się pojawić (oczywiście potrzeba więcej szczęścia niż zazwyczaj). 

Obrona, fit, chemia to jest jednak coś co winduje ten zespół mocno w górę i papier tu nie wszystko pokazuje.  

wolę taki ruch niż po mitchella. 

niemniej tak jak mówisz cena wysoka. można się zastanawiać czy dałoby radę w przyszłości ugrać coś więcej (janis?). z drugiej strony z tymi okienkami gry o coś różnie bywa, a tak jak wspomniałem wersy wcześniej, wg mnie jakieś tam (nieidealne, życzeniowe) się aktualnie otworzyło.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

ja myślę, że bridges to jednak coś więcej. i to z resztą patrząc na całokształt (a nie tylko ostatnie pół roku) w Nets udowodnił. Tu masz rolę 3 opcji i to jest chyba coś adekwatnego.

Czy będzie to brakujący element? Cóż, choćby w zeszłych PO mógł być gdyby nie kontuzje, więc to okienko może się pojawić (oczywiście potrzeba więcej szczęścia niż zazwyczaj). 

Obrona, fit, chemia to jest jednak coś co winduje ten zespół mocno w górę i papier tu nie wszystko pokazuje.  

wolę taki ruch niż po mitchella. 

A no wlasnie

Bridges pokazal w Nets ze nie nadaje sie na 1 opcje, ale wracajac do bycia rolesem moze byc genialny w Knicks.

Ale 5x 1st I swap to spore przeplqcenie za rolesa jakby nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

A no wlasnie

Bridges pokazal w Nets ze nie nadaje sie na 1 opcje, ale wracajac do bycia rolesem moze byc genialny w Knicks.

Ale 5x 1st I swap to spore przeplqcenie za rolesa jakby nie bylo.

3 opcja to nie roles :P

 

dla mnie to taki middelton kaliber inne zalety wiadomo

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

...

No, gościu bardzo dobry jest overall oczywiście, fajnie pasuje i dużo wniesie, tego nie kwestionuję - ale w styczniu/lutym jak Knicks mieli najlepszą assetową sytuację z 'contenderów' i contenderów minus OKC, to raczej człowiek nie myślał, że rzucą wszystko za Mikala Bridgesa.  

Ale może po prostu badziewny miał sezon w bieda-Nets i go nie doceniam, idk, on miał jakoś: elite roles -> 1/3 sezonu, gdzie wydawało się, że może być kimś więcej -> sezon a'la Jerami Grant. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał być pierwszą opcją i pewniakiem do ASG ale weryfikacja przyszła szybko. Mimo to Nets pompowało jego cenę maksymalnie, odrzucali propozycję i dostali to co chcieli. Picki 2029 i 2030 mogą być cenne, świetny trade dla Nets. Cena jest strasznie wysoka i komuś na Brooklynie należy się pochwała bo narracja, że to będzie droga sprzedaż była od zawsze. Dodatkowo podobno sam Bridges prosił o wymianę.

Knick zyskują elitarnego two-waya tylko czy patrząc na cenę i potencjalną stratę OG i/lub Hartensteina to jest dobry trade? Ostatni sezon też pokazał, że Donte i Hart nieźle się rozwinęli. Może im braknąć mocy pod koszem ale sama chemia i zespołowość mogą być na jeszcze wyższym (to możliwe?!) poziomie.

Wracając jeszcze do picków 2029 i 2030 to tak myślę, że Thibs może do tego czasu zaorać tych graczy.
Kończąc, to na pewno nie koniec ruchów i jestem bardzo ciekawy jak to się dalej rozwinię.

16 minut temu, Tecu napisał(a):

https://x.com/wojespn/status/1805785798173741564?s=19

Dość ważny deal.

Jak rozumiem, Nets odzyskują swój pick 2026 i będzie tankowane.

Niezwykle szybko Nets z braku kontroli nad swoją przyszłością transformuje się w top tankera z zapasem picków (na bank kilka jeszcze dojdzie) i głównego faworyta po Coopera Flagga.

Czasem zastanawiam się czemu takie Chicago nie nacisnie klawisza tylko trwają w przeciętności.

Edytowane przez Winchester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.