Skocz do zawartości

Offseason 2024 czyli bieda Panie kochany


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Behemot napisał(a):

Kolejne przereagowanie na jak najbardziej wymienialne kontrakty.

Pożyjemy zobaczymy. Zacznijmy od tego, że koleś ma notoryczne problemy z kontuzjami, nie są to jakieś poważne urazy, ale praktycznie w każdym sezonie opuszcza 20/30 spotkań. Już sam ten fakt powoduje, że Lauri i 200 milionów w jednym zdaniu nie wygląda dobrze. A nauczył się chociaż kończyć akcje lewą rękom? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, jordan20 napisał(a):

na pewno uzasadniony 'prawda etapu' (ladnie sie pokazal na igrzyskach) i ekonomicznie. liga co rok wypluwa grajkow z europy, wystarczy chocby wspomniec vezenkova (to pokazuje 'sile' euroligi). swoja droga, nie bedzie na nim ciazyc zadna presja. w europie byl zadaniowcem, w nba bedzie (przynajmniej na poczatku) 'zapchajdziura' - idealne warunki na udana przygode z liga...

Edytowane przez joe dumars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kubbas napisał(a):

PG: Tyrese Maxey
SG: Kelly Oubre Jr.
SF: Paul George
PF: Caleb Martin
😄 Joel Embiid

Ja tu na PF widzę Yabusele. Nigdy nie śledziłem jego kariery, ale jak go zobaczyłem na igrzyskach, to aż się zdziwiłem, że taki gość nie gra w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Thomas napisał(a):

Ja tu na PF widzę Yabusele. Nigdy nie śledziłem jego kariery, ale jak go zobaczyłem na igrzyskach, to aż się zdziwiłem, że taki gość nie gra w NBA.

watpie, w NBA potrzeba spacingu to nie io

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
38 minut temu, Robaq napisał(a):

Nie wiem gdzie to wrzucić,

ale 

https://x.com/GrizzliesPR/status/1832082307764847075

 

Mem biorą Bacota, no ciekawe, czy przetrzyma preseason i znajdzie swoje miejsce w składzie, nawet na TW. Kiedyś wyciągneli Loftona, co prawda miejsca nie zagrzał, ale nadal się obija miedzy NBA a GLeague, ciekawe czy Bacot skonczy troche lepiej.

 

Tutaj jest temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie ludzie na temat powrótu Kawaja do SA? Słyszałem takie rewelacje pewnie jak zwykle ukręcone z gówna przez jakiegoś youtubera. Kawaj miałby za Keldona jakiegoś Collinsa i kogoś jeszcze plus 3 first. Nasz z 26, Chicago z 25 chyba i ten z Minnesoty 31. Trochę przestałem lubić tego wafla ale jakby był zdrowy to można by mówić o SA jako faworycie ligi już teraz.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ignazz napisał(a):

Różne rzeczy widziałem. Ale…

 

IMG-5935.jpg

 

Soczysta dopłata w Picku

A na poważnie deal nie przejdzie bo Sochan nietykalny. 

Szkoda, że Lakers nie klepną.

Spurs jak zwykle stawiają dlugoterminowość nad graczami zaraz przed końcem kariery 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.