Skocz do zawartości

Offseason 2024 czyli bieda Panie kochany


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Geronimo napisał(a):

Bardzo tanio poszedł - dlaczego Lakers nie próbowali z Rui i pickami to jest dobre pytanie. Żeby się tylko nie okazało, że te plotki o marginalnych zmianach są prawdziwe...

Imo bedzie polowanie na centra i to tyle. Ostatnio pojawily sie podejrzenia, ze DLO chce opt in jednak. Wzieli NBA ready rookiego. Beda liczyc na zdrowych Vincenta i Vanderbilta plus rozwoj mlodych.

Nie, zeby byli contenderem czy cus, ale raczej nie ma rynku/assetow na jakies wzmocnienia zmieniajace gre. Moze przyjdzie jakis CP3, jesil Warriors go zwolnia za minimum albo kij wie co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Russell nie przetestuje rynku. Ciekawe co zrobią Lakers - czy będą szukać jego wymiany czy jednak zdecydują się na jego pozostanie. Moim zdaniem Hawks po wymianie Murraya nie będą handlować już Youngiem, podobnie Mitchell raczej powinien zostać w Cavs. 

6 godzin temu, Reikai napisał(a):

Imo bedzie polowanie na centra i to tyle. Ostatnio pojawily sie podejrzenia, ze DLO chce opt in jednak. Wzieli NBA ready rookiego. Beda liczyc na zdrowych Vincenta i Vanderbilta plus rozwoj mlodych.

Nie, zeby byli contenderem czy cus, ale raczej nie ma rynku/assetow na jakies wzmocnienia zmieniajace gre. Moze przyjdzie jakis CP3, jesil Warriors go zwolnia za minimum albo kij wie co.

Moim zdaniem Murray za taką cenę dałby im nowe opcje. Wiadomo, że wciąż nie byliby w grupie pierwszorzędnych contenderów, ale z nim zyskaliby wreszcie nieco więcej atletyzmu na obwodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa promocja za tego Dejounte pewnie podobny case jak z Caruso - wcześniej mogli więcej wyrwać.

PG: Dejounte Murray

SG: CJ McCollum 

SF: Brandon Ingram, Herbert Jones

PF: Zion Williamson

Teraz polowanie na centra, ale czy z wykorzystaniem Ingrama czy go zostawiają? Bez BI z nowym centrem i z Herbem w piątce może to nawet lepiej działać.

Atlanta?

PG: Trae Young

SG: ?

SF: Zaccharie Risacher

PF: Jalen Johnson

C Clint Capela

Capela pewnie poleci i widać, że Pels chyba szukają innego typu centra bo inaczej pewnie by go wzięli. Dyson Daniels do pierwszej piątki? W sumie do Younga pasuje.

 

Trzeba również dodać, że Murray ma bardzo dobry kontrakt (podobnie jak Bridges) więc dwóch ciekawych obrońców schodzi nam z rynku.

Ja zawsze bardziej ceniłem Dejounte niz Younga ale Atlanta naprawdę musi coś w nim widzieć. Najpierw wzięli go ponad Lukę teraz w porównaniu z tym co dali za Dejounte Spurs też są stratni.

Wchodzą w przebudowę bez swoich picków.. czy Atlanta ma jakiś master plan :D Dajcie mi czasy Iso Joe, Smitha i Horforda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PJ Tucker sobie klepnął jedną z najłatwiejszych kas względem wysokości kontraktu przy prawdopodobnie żadnym wniesieniu swojego wkładu w świecie sportu na sezon 2024/25. Jako zawodnik skończony, a właśnie teraz jako 39-latek wszedł w swój najwyższy rok kontraktowy, bo wcześniej szorował wiele lat za grosze dla gwiazd, a tym razem to on będzie sobie siedział na ławce za 11 milionów dolarów i machał ręcznikami, kiedy sportowo pewnie nie chcieliby go nawet na najbliższy sezon chińczyki w Beijing Ducks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, shadowy86 napisał(a):

Co ta Atlanta chce robić? Jedyny sensowny ruch to oddanie Younga do Spurs oznaczające odzyskanie swoich picków i szorowanie dna przez dwa sezony.

Może dla Atlanty sensowny ale dla nas nie. Te 50 baniek Younga które będzie chciał już w pierwszym roku zablokują kompletnie rozwój drużyny. Nie chcemy dwóch maksów a reszta w okolicach minimum. To byłby krótkoterminowy projekt a SA chce mieć drużynę na dekadę. Myślę ze Wemby chce wygrywać ale nawet on jeszcze nie jest gotowy na regularne wygrywanie. Jestem zawiedziony draftem ALE przyjście Younga to by mnie chyba kompletnie zdołowało. Łatwiej mi będzie kolejny slaby sezon znieść niż tego gościa w czarnym stroju.

ALE jak SA nie chciało Dillinghama to Yaunga też nie powinni chcieć. Mam nadzieję. Z drugiej strony myślałem że znajda jakiegoś SF z rzutem i obroną do rotacji na ogrywanie w tym drafcie. Jak z Code Williamsa wyrośnie dobra trójka to się wkurzę.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, splaash napisał(a):

Ja bym oddal piki atlanty, ale za risachera i johnsona. A younga to niech sobie gdziej sprzedaja.

No i tak można by ich ostrzyc. Wchodziłbym. Muszą jeszcze do tego dojrzeć. Potrzevba troche czasu. Jak w połowie sezonu oddadzą gdzieś wkurwionego younga mogą do na s przyjść na żebry. Tylko żeby się nie okazało że już bust się kroi z Risacher'em :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, shadowy86 napisał(a):

Risacher za te picki byłby ok. Ciekawe, czy Spurs robili jakieś podejścia, by w noc draftu go wyciągnać za swoje picki z tego roku plus jakiś na powrót do Hawks.

A Younga do Spurs bym nie brał wiadomo.

🙃

W tej parze to Johnson jest pewniejszy za samego Risachera to nie warto tyle dawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał(a):

Zawstydzacie kibiców Lakers 

 

Oficjalnie 

DDR wchodzić na rynek i Bulls szukają mu snt 

Niby człowiek wiedział a i tak przykro 

DeMar by się przydał i nawet można by mu zapłacić ale trzeba nam na pozycje SF i tak kogoś młodego z perspektywami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, josephnba napisał(a):

Zawstydzacie kibiców Lakers 

 

Oficjalnie 

DDR wchodzić na rynek i Bulls szukają mu snt 

Niby człowiek wiedział a i tak przykro 

Jeśli kibicujesz Bulls to powinieneś być uradowany whoooj. Trzeba to w końcu rozjebac i stworzyć od nowa. Z tym Caruso zły ruch, ale jeśli to mają być zle miłego początki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, steve napisał(a):

Jeśli kibicujesz Bulls to powinieneś być uradowany whoooj. Trzeba to w końcu rozjebac i stworzyć od nowa. Z tym Caruso zły ruch, ale jeśli to mają być zle miłego początki... 

Zadowolony? 

Nie 

Ale rozumiem że czas był najwyższy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, ignazz napisał(a):

Multi z Hax spurs jazz i jakimiś Cavs?

Jakie multi? Nie wiem może dadzą mu przetestować FA ale jaka w tym korzyść klubu? No chyba że są dogadani.. nie czaje tego ruchu. Gorzej jak ktoś przebije Magic 5mln za sezon i co wtedy?

A dobra czaje multi czyli dłuższy kontrakt z tym zespołami :) no tak to się może skończyć..

Caleb Martin też przetestuje rynek. Odrzucił opcje. Zobaczył chyba ile KCP może zgarnąć i jego agent postanowił działać 😄 edit. A dobra on miał nie całe 7mln PO więc logiczne, też dobry kontrakt się szykuje

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, bogans2 napisał(a):

Magic declined option on Moritz Wagner 😀 co oni kombinują?? Nowa lepsza $$$ umowa albo bye bye

To dosyć proste i można to ustawić na linii czasu. George ogłasza, że nie robi opt-in, więc Magic chwilę później rezygnują z opcji Wagnera, żeby wygenerować miejsce na maxa dla George'a. Sądzę, że z Wagnerem są już dogadani na nowy kontrakt, który podpiszą po tym jak wyjaśni się ta cała wolna agentura. Nawet jak zużyją cały cap space, to będą mieli room exception, który wynosi około 8 mln, czyli aktualny kontrakt Wagnera. Oczywiście może się ktoś zgłosić i to przebić, ale pytanie czy Wagner w ogóle by to rozważał.

Ja od początku jestem w obozie full-max dla George'a i nie przeraża mnie jego wiek. Ostatni rok 4-letniego kontraktu bedzie grał jako 37-latek. Prawdopodobnie wykorzystuje nas jako dźwignię i przy takich samych cyfrach wybierze Clippers. Jeśli chodzi o Sixers to nie wiem. Pewnie też, ale oni nie mają na tą chwilę składu (rolesów), a jak zużyją 50 mln na George'a to zostanie im 11-12 mln cap space plus wyjątki plus minima weteranów. Biedny PG będzie orał grube minuty. A na jego miejscu bym się zastanowił i spojrzał na karierę Tobiasa w Philly 😉. I wybrał Magic.

A jak nie PG w Magic to kto? Na maxa nikogo na rynku nie ma, więc najprawdopodobniej podzielą cap space na dwóch. Plotki mówią, że KCP+Hartenstein, ale te wszystkie plotki to bywają zabawne, bo jednego dnia pewny jest wariant A, a drugiego wariant B. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.