Skocz do zawartości

Lakers 24/25


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, BMF napisał(a):

US-overall

To w sumie oczywiste, że trenując najbardziej(?) popularny zespół najwięcej naczytasz się, że do niczego się nie nadajesz :P

Natomiast patrząc już na to, jak często Lakers zmieniają trenerów, to w ostatnich 10 latach są do bólu przeciętni w ilości HC, którzy przepracowali minimum 1 sezon (na szybko jak sprawdziłem, to 13 zespołów miało mniej trenerów niż Lakers za ostatnie 10 lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, airmax napisał(a):

Natomiast patrząc już na to, jak często Lakers zmieniają trenerów, to w ostatnich 10 latach są do bólu przeciętni w ilości HC, którzy przepracowali minimum 1 sezon (na szybko jak sprawdziłem, to 13 zespołów miało mniej trenerów niż Lakers za ostatnie 10 lat)

Od czasów emerytury Jacksona żaden trener Lakers nie przepracował więcej niż 3 sezonów, z tego co widzę podobnym wynikiem pochwalić się mogą w tym okresie Wolves (ale Finch jest tam 3 lata i zostanie), Magic (Mosley jest tam 3 lata i podpisał extension) i ... Kings (ale Brown tam zostanie na 3 sezon, bo podpisał kilkuletnie extension). Nawet w Burdel Nets Atkinson przepracował prawie 4 lata. 

Tak że ciężko kwestionować, że HC w Lakers to gorąca posada (albo/i Lakers są noobami w wyborze HCs). Przypał mając top resources jak LAL.

Ale może właśnie stąd ten pomysł z Hurleyem, bo tu 1) trzeba dużo zainwestować, 2) jak wyżej, mówimy o teamie z 40-letnim franchise playerem, kolejna 'tania' opcja tutaj łatwo może utonąć nawet jeśli ma potencjał na dobrego HC (ciężko zapominać, że LBJ i AD to duży upside na 35-47 sezon tbh). 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pepis21 napisał(a):

Hurley rok temu podpisał sześcioletnie przedłużenie z UConn za $32.1 mln. Ciekawe ile wykup będzie kosztował.

Nic, bo nie pójdzie na to. Będzie miał jeszcze wiele ciekawszych propozycji niż "współpraca" ze starzejącym się Lebronem.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał(a):

Czy to ważne kogo będą fani Lakers winić za to że zespół jest c***owo zbudowany? 

Robi Wam to jakąś różnicę?

Ty Joseph, a tak z drugiej strony myślałeś kiedyś dlaczego kibice Lakers nie podzielają w kwestii trenera Twojego toku rozumowania?

Bo tak patrząc na to z boku to masz jakiś dziwny ból dupy o to, że czepiamy się biednego trenera. Twoim zdaniem to jakoś pomaga żeby winić w sumie sympatycznego Hama, który ma fajne story bo z wyrobnika jako zawodnik, odsłużył swoje potem jako asystent i dostał ostatecznie rolę head coacha Lakers, a po drugiej stronie jest mega śliski, dwulicowy typ jakim jest Pelinka? 

To nie jest tak, że jak kibice Lakers stworzyli by tu komitet obrony Hama i jechali po Pelince i składzie jaki zbudował to kwestioniwalbyś to?

Oczywiście domyślam się że wtedy narracja poszłaby w kierunku takim, że Lebron dostał za słaby support, a to mało wygodne jak nie wszyscy kibice Lakers są równocześnie jakimiś wielkimi fanami Lebrona.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Van napisał(a):

Ty Joseph, a tak z drugiej strony myślałeś kiedyś dlaczego kibice Lakers nie podzielają w kwestii trenera Twojego toku rozumowania?

Bo tak patrząc na to z boku to masz jakiś dziwny ból dupy o to, że czepiamy się biednego trenera. Twoim zdaniem to jakoś pomaga żeby winić w sumie sympatycznego Hama, który ma fajne story bo z wyrobnika jako zawodnik, odsłużył swoje potem jako asystent i dostał ostatecznie rolę head coacha Lakers, a po drugiej stronie jest mega śliski, dwulicowy typ jakim jest Pelinka? 

To nie jest tak, że jak kibice Lakers stworzyli by tu komitet obrony Hama i jechali po Pelince i składzie jaki zbudował to kwestioniwalbyś to?

Oczywiście domyślam się że wtedy narracja poszłaby w kierunku takim, że Lebron dostał za słaby support, a to mało wygodne jak nie wszyscy kibice Lakers są równocześnie jakimiś wielkimi fanami Lebrona.. 

Śledzę ten wątek od lat i wina trenera to u was synonim winy Tuska  

 

Mam w dupie czy LeBron jest lepszy niż mj czy nie 

Mam w dupie czy wygra kolejny tytuł  

Mam w dupie czy Lakers wygrają cokolwiek poza Play in  

 

Śmieszy mnie że w tak c***owo zbudowanym pod liderów  zespole zawsze winny jest trener  

To nie tylko ham, przypomnij sobie ostatniego trenera którego fanbase Lakers nie winił i mi podaj wraz z przykładami wtedy uznam że masz trochę racji 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, josephnba napisał(a):

 To nie tylko ham, przypomnij sobie ostatniego trenera którego fanbase Lakers nie winił i mi podaj wraz z przykładami wtedy uznam że masz trochę racji 

Chciałbyś żebym odkopał np moje posty o tym co pisałem jak Lakers pozyskali chociażby Westbrooka i jak obwiniałam o to Pelinkę i Lebrona z AD bo oni na to cisnęli?

PS. Nie masz w dupie czy Lebron jest lepszy niż MJ czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem

klasyczni Lakers wczoraj mialem pisac na forum ze jeszcze gosc ich odrzuci zostana z reka w nocniku straca przez to Redicka i to bedzie podsumowanie tego front office

mi pasuje ja go nie chcialem ale jak straca Redicka to c*** do dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał(a):

To nie tylko ham, przypomnij sobie ostatniego trenera którego fanbase Lakers nie winił i mi podaj wraz z przykładami wtedy uznam że masz trochę racji 

tak pisałem po poprzednim sezonie :) 

W dniu 23.05.2023 o 12:08, airmax napisał(a):

Z plusów trzeba wspomnieć o coachu Hamie, start miał ciężki ale później pokazał, że zarówno w RS jak i w PO daje rade, także dobrze że przynajmniej z tym będzie spokój latem (oby lol)

to, że w obecnym sezonie spierdolił wszystko co mógł (i to jeszcze po wygranej w IST) to fakt, a nie żadna uznaniowość fanów

Jak to z Vogelem było? Jemu to akurat 2 sezon położyły kontuzje Davisa i Lebrona, a 3 sezon Pelinka spierdolił roster wymianą po Westbrooka [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Van napisał(a):

Chciałbyś żebym odkopał np moje posty o tym co pisałem jak Lakers pozyskali chociażby Westbrooka i jak obwiniałam o to Pelinkę i Lebrona z AD bo oni na to cisnęli?

PS. Nie masz w dupie czy Lebron jest lepszy niż MJ czy nie. 

Nie, chcę żebyś mi podał choć jednego trenera którego nie obwinialiscie o złe wyniki 

 

Bo że zespół jest c***owo budowany rocka już pisałem z czym się nawet nie za bardzo zgadzales jeszcze niedawno  

 

No i oczywiście ty lepiej wiesz co myślę o tym milj vs lbj 

Przypomnę że w dyskusje mj Kobe też nie wchodziłem 

 

Wy wiecie swoje ja swoje

1 godzinę temu, airmax napisał(a):

tak pisałem po poprzednim sezonie :) 

to, że w obecnym sezonie spierdolił wszystko co mógł (i to jeszcze po wygranej w IST) to fakt, a nie żadna uznaniowość fanów

Jak to z Vogelem było? Jemu to akurat 2 sezon położyły kontuzje Davisa i Lebrona, a 3 sezon Pelinka spierdolił roster wymianą po Westbrooka [*]

No to teraz poczytaj posty o jakie i vogelu 

Dziwne że teraz piszcie o chukowo budowanym zespole 

Nie ładnie tak że mnie ściągać 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, josephnba napisał(a):

Nie, chcę żebyś mi podał choć jednego trenera którego nie obwinialiscie o złe wyniki  

Lue dostaje w ryj od fanow Clippers

Kerr od fanow Warriors

Finch od Soty

Kidd od Mavs.

Taka robota. Wskazesz fanbase ktory nie jedzie po trenerze?

Tylko, ze Ham zaslugiwal na to jak malo kto, na co padaly dziesiatki argumentow, czy to z sytuacji z meczow, czy chociazby to co sadzili o nim jego wlasni gracze. Nie odniosles sie ani razu do konkretnych przykladow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Lue dostaje w ryj od fanow Clippers

Kerr od fanow Warriors

Finch od Soty

Kidd od Mavs.

Taka robota. Wskazesz fanbase ktory nie jedzie po trenerze?

Tylko, ze Ham zaslugiwal na to jak malo kto, na co padaly dziesiatki argumentow, czy to z sytuacji z meczow, czy chociazby to co sadzili o nim jego wlasni gracze. Nie odniosles sie ani razu do konkretnych przykladow.

Żaden fanbase nie jedzie po kolejnych trenerach z taką konsekwencją

Zastanawiające że nikt nie pomyśli że kolejny trener sobie nie radzi z takim rosterem 

 

A Westbrooka to chcieli podobno bardzo wasi super liderzy 

 

Chłop z uconn chyba też wolał odrzucić kasę żeby tylko nie stać się kolejną ofiarą c***owego składu 

Po co psuć sobie CV 

JJ nic nie traci więc może się zgodzix

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.