Skocz do zawartości

Lakers 24/25


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie breaking news to byłby gdyby faktycznie z zaskoczenia kogoś o kim się nie mówiło zaskoczyli, ale potem pisanie o preliminary contact to trochę meh.. 

Także na razie również z ocenianiem wiarygodności źródeł Woj vs Shams bym poczekał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Van napisał(a):

Dla mnie breaking news to byłby gdyby faktycznie z zaskoczenia kogoś o kim się nie mówiło zaskoczyli, ale potem pisanie o preliminary contact to trochę meh.. 

Także na razie również z ocenianiem wiarygodności źródeł Woj vs Shams bym poczekał. 

Info jest ewidentnie ze strony Lakers, więc albo temat jest zaawansowany, albo puszczają to, żeby pokazać, że cały proces nie był od początku ustawiony pod Redicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Jendras napisał(a):

Info jest ewidentnie ze strony Lakers, więc albo temat jest zaawansowany, albo puszczają to, żeby pokazać, że cały proces nie był od początku ustawiony pod Redicka.

Albo Reddick postanowił się cenić, a a Lakers za bardzo nie lubią kasy na trenerów wydawać więc teraz chcą pokazać że mają inne opcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Van napisał(a):

Albo Reddick postanowił się cenić, a a Lakers za bardzo nie lubią kasy na trenerów wydawać więc teraz chcą pokazać że mają inne opcje. 

Jeśli wezmą top coacha z mocnego uniwerka, to prawdopodobnie znaczy, że dali mu solidny kontrakt/są w stanie zainwestować w trenera. I mam nadzieję, że to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

Jeśli wezmą top coacha z mocnego uniwerka, to prawdopodobnie znaczy, że dali mu solidny kontrakt/są w stanie zainwestować w trenera. I mam nadzieję, że to prawda.

Jeżeli skończy się podpisaniem Hurley'a to absolutnie racja i też mam nadzieję, że tak będzie.

Nie dlatego, że jakieś wielkie nadzieję bym z nim wiązał bo trenerzy uniwersyteccy średnio historycznie sobie w NBA radzili a tu Lebron,AD i cała szopka związana z byciem w Lakers na start.... Jednak sięgniecie do portfela na trenera oznaczałoby, że jednak jakieś wnioski zostały wyciągnięte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nigdzie chyba nie jest podawane ze go biora na trenera?

Jak dla mnie to jest ruch typu head of basketball program, cos w stylu GM

przynajmniej mam taka nadzieje. przeciez to jest pewna porazka, nawet Krzyzewski sie bal przyjsc do NBA.

---------

ale fo pa.

jak byk pisze head coach, na poczatku tak nie podawali

ja pi****le. dla mnie dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo bedzie wystrzal zajebisty, trener chwalonumy za zagrywki, dwukrotnie wygral NCAA pod rzad.

Albo...nie bedzie gorzej niz Ham.

 

 

 

 

 

17 minut temu, Kubbas napisał(a):

Ale tu nigdzie chyba nie jest podawane ze go biora na trenera?

Jak dla mnie to jest ruch typu head of basketball program, cos w stylu GM

przynajmniej mam taka nadzieje. przeciez to jest pewna porazka, nawet Krzyzewski sie bal przyjsc do NBA.

---------

ale fo pa.

jak byk pisze head coach, na poczatku tak nie podawali

ja pi****le. dla mnie dramat.

Ale co to ma wspólnego? Wielu jest gorszych trenerow w NBA po NCAA. Co ma decyzja Krzyzewskiego do tego.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał(a):

Albo bedzie wystrzal zajebisty, trener chwalonumy za zagrywki, dwukrotnie wygral NCAA pod rzad.

Albo...nie bedzie gorzej niz Ham.

Fani Lakers będą jechać po coachach dopóki nie wygrają ~~tytułu, nie ma co się oszukiwać, jeden z najgorszych etatów w NBA, tak że trzeba mieć nadzieję, że chociaż fajny kontrakt dostanie ten ziomek (jeśli dostanie) i nie będzie debilem, a może wpadnie jakiś 51-31 sezon w regularze przy dużej porcji szczęścia i 1-4 w drugiej rundzie z Nuggets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał(a):

Fani Lakers będą jechać po coachach dopóki nie wygrają ~~tytułu

Jak nie beda robic takich rzeczy jak Ham, to bedzie ok.

Ale tak, praca trenera to przejebana sprawa I kazdy fanbase jedzie po swoim jak sie wejdzie na reddit.

No, ale wiadomo, fani Lakers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fani Lakers to jest zbiorowo odpowiednik kibiców Realu/Barcelony, nie ma co się oszukiwać ani brać personalnie do siebie.

Chociaż w sumie jak o tym myślę, to gdyby zatrudniono Redicka to po 2 latach byłby pewnie do wyjebania w oczach opinii publicznej (oczekiwania i presja; Lakers posiadający bieda-prospektów; Lakers dostający 1-4 od średnich Nuggets; Lakers posiadający stary core, który postanowił marnować wakacje na granie w FIBA-koszykówce -- ciężko będzie komukolwiek się obronić w tych warunkach, a co dopiero rookie Redickowi dostającemu kontrakt po znajomościach), a ten ziomek z NCAA jeśli dostałby long-term kontrakt (a pewnie dostałby, nie rezygnujesz z bezpiecznej posady w NCAA tylko na rzecz trenowania 40-letniego LeBrona) to może trochę by popracował. Bo te 'zagrywki w ataku', to wiadomo, znowu się skończą jak w playoffach Lakers będą mieli 2,5 koszykarza w rotacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeciez nie trzeba gleboko kopac (w historii watku), by zauwazyc, ze 'lakers to stan umyslu'. niektorzy tutaj sa omal pewni, ze typ, ktory byl srednim grajkiem i nikogo nigdy nie trenowal ma lepsze kwalifikacje (sic!) od hc, ktory dwukrotnie wygral ncaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał(a):

Fani Lakers będą jechać po coachach dopóki nie wygrają ~~tytułu,

Ale to taki statement odnoszący się do tego forum, jakichś napinaczy z redita/twittera czy „opiniotwórczych” tvshow ze Smithami i Baylesami tego świata? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, joe dumars napisał(a):

no przeciez nie trzeba gleboko kopac (w historii watku), by zauwazyc, ze 'lakers to stan umyslu'. niektorzy tutaj sa omal pewni, ze typ, ktory byl srednim grajkiem i nikogo nigdy nie trenowal ma lepsze kwalifikacje (sic!) od hc, ktory dwukrotnie wygral ncaa...

Powtorka David Blatt / John Beilen. To nie tylko wiedza koszykarska czyni trenera dobrym na poziomie NBA. Mozna zaryzykowac ze Lakers ida w przebudowe, w najbardziej negatywnym scenariuszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teza, że Redick > jakiś typ z NCAA nie jest niebezpodstawna. Nie jest też podstawna, bo c*** wie tam Redicka jakim by był coachem, ale NCAA to para-koszykówka, to jest niższy poziom niż jakaś liga francuska. Tu różnicę robi, że taki ziomek z Connecticut miałby pewnie lepszą pozycję niż Redick, co mogłoby wyjść Lakers na dobre.

4 minuty temu, airmax napisał(a):

Ale to taki statement odnoszący się do tego forum, jakichś napinaczy z redita/twittera czy „opiniotwórczych” tvshow ze Smithami i Baylesami tego świata? 

US-overall, forumek 30/40-letnich Polaków jest mało reprezentatywny. Ale możliwe, że za dużo czytam twitterowych/realgmowych shitposterów, lol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.