Skocz do zawartości

Lakers 24/25


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego jedyny nazwiskiem jakie zostali jest DeRozan więc miejmy nadzieję, że ktoś inny się jednak skusi i da mu ta kasę i szopka się zakończy. Gorzej tylko bo rynek dla niego też chyba niezbyt został i jest takie przeciąganie tematu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś znającego  obecne przepisy. Mignęło mi na twitterze że MLE można użyć jak trade exeption. Prawda to?

znalazłem to :

 

  • Beginning in 2024/25, this form of mid-level exception can be used to acquire a non-free-agent via trade or waiver claim, as long as his contract fits into the exception (in terms of years and dollars). Only the player’s current-year salary must fit into the MLE.
Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.07.2024 o 22:55, marceli73 napisał(a):

DeRozen odrzucił 80melonów? I nikt mu nie chce dać porównywalnego kontraktu? On jest tylko rok starszy od Georga a zawsze zdrowy. I clutch jest.

Z Toronto co roku benny-hilla od LBJa a pozniej padlina w SAS i CHI, ciagle osmoza za 3pt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, memento1984 napisał(a):

Z Toronto co roku benny-hilla od LBJa a pozniej padlina w SAS i CHI, ciagle osmoza za 3pt

Tylko ze po wysypie rzutów za 3 te long 2 zaczynają mieć wartość a gość robi to bardzo skutecznie. Poprawił też rozegranie i jest jak zawsze zagrożeniem w penetracji. Bardzo pewny FT. To nie jest strzelec za 3 ale resztę ma na wysokim poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał(a):

Tylko ze po wysypie rzutów za 3 te long 2 zaczynają mieć wartość a gość robi to bardzo skutecznie. Poprawił też rozegranie i jest jak zawsze zagrożeniem w penetracji. Bardzo pewny FT. To nie jest strzelec za 3 ale resztę ma na wysokim poziomie. 

Doceniłem DDRa w Chicago bo też zawsze miałem go za wafla 

Facet robi tyle małych rzeczy, absorbuje obronę po stronie słabej, dobrze ustawia się w strefie 

Miał w życiu trochę pecha z timingiem (prime lbj) ale to profesjonalista pełną gębą 

Szczerze to modlę się żeby nie poszedł doxlakers bo nie chcę go znienawidzieć jak Davisa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ignazz napisał(a):

Tylko ze po wysypie rzutów za 3 te long 2 zaczynają mieć wartość a gość robi to bardzo skutecznie. Poprawił też rozegranie i jest jak zawsze zagrożeniem w penetracji. Bardzo pewny FT. To nie jest strzelec za 3 ale resztę ma na wysokim poziomie. 

Czyli co, w dobie space and pace Lakers wchodza w pakiet 35letniego post-prime (oversized, tu plus)guarda, krola dlugich dwojek. Moze to pyknie? 

Umieszcze Derozana w swoim awatarze jak:

a) w koncu Lakers podpisza kogos kto nie jest spadem z cudzego stolu

b) Lebron wezmie 15-20mln/rok+ paycut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Lmao, sa nad drugim aproponem ktory sprawia, ze niemal wszystko jest zakazane : ) Podobno sa rozmowy z Lebronem, zeby wzial ta banke paycutu, zeby byli ponizej tego apronu.

Dzieki Pelinka za PO Wooda, Reddisha i Hayesa xD

No jak tego nie zrobi to buc do sześcianu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, airmax napisał(a):

McMillan i Brooks zatrudnieni jako asystenci 

No i super, to o co miałem od początku pretensje do Hama, że nie miał w swoim otoczeniu żadnych byłych HC, Reddick na start ma dwóch. Dobry początek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.