Skocz do zawartości

[ beGM 2nd round Play-In '24 East] #8 Pacers (42-40) – #10 Knicks (37-45)


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

Większość to nie remis 

Wiekszosc to 14 głosów,  a tego nie bylo.

Zapis na ktory powoluje sie Ronnie odnosnie rozstrzgniecia w przypadku remisu, dziala....w przypadku remisu :)

moim zdaniem mecz trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał(a):

No to rada ma chyba zagwozdke :)

Glos @evitacre byl glosem trzynastym, ktory w przypadku remisu bylby glosem decydujacym, bo przy 13:13 wygrywaja Pacers

Natomiast zapis o tym, ze przy remisowym wyniku dalej przechodzi wyzszy seed, tyczy sie skonczonego głosowania,  a do tego jeszcze troche zostalo, a w miedzyczasie @january zmienil glos.

Ja interpretuje to tak, ze seria trwa poniewaz w zadnym momencie @RonnieArtestics nie uzyskal 50% glosujacych + 1 glos 

@karpik @Alonzo?

Ilu gmow brakuje ? Bo chyba 25 uczestnikow może tu głosować, ja i człowiek morza nie głosujemy a jest nas łącznie 27. (Brakuje gm atlanty, Miami i sacto).  Także elo, nauczcie się liczyc xD 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

Piekna kultura organizacji. Gm bez honoru powołuje się na kruczki 

Zamiast wygrać w sportowej walce 

5 gmow się waha nad zmiana decyzji 

Ale Ja nie tworzyłem regulaminu, a regulamin to świętość gdy ktoś się spóźni o minute ze złożeniem ofert, wiec w tym przypadku również :)! To ty nie masz honoru i nie możesz się pogodzić że przegrales 13:8, a żebrasz teraz na priv o głosy jak jest po serii. Koniec tematu jak dla mnie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ale Ja nie tworzyłem regulaminu, a regulamin to świętość gdy ktoś się spóźni o minute ze złożeniem ofert, wiec w tym przypadku również :)! To ty nie masz honoru i nie możesz się pogodzić że przegrales 13:8, a żebrasz teraz na priv o głosy jak jest po serii. Koniec tematu jak dla mnie. 

Nie masz honoru. Tyle w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17a: wszelkie głosowania (FA, TR, bilanse, PO) kończą się automatycznie po uzyskaniu większości wymaganych głosów - w momencie jego zakończenia wszelkie zmiany głosów nie będą uwzględniane.

Zdanie klucz. Faktycznie nie liczac grajacych, to wiekszosc w tym przypadku zostala osiagnieta glosem @evitacre.

W takim wypadku wyglada mi to na wygrana Pacers.

@karpik @Alonzo czekam na glos.

Nastepnie ruszymy z loteria, bo pileczki trzeba rozdac oraz rozpoczynamy playoffy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystujesz sytuacje

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Człowiek… żebrak 

Stego co mnie doszły słuchy to. Srasz na lewo i prawo  pryvate. Ja zaś proszę jedynie o przeczytanie opisów. Mówię bez honoru jesteś i tyle a ten przepis to idiotyzm, bo ludzie są w pracy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

Wykorzystujesz sytuacje

Stego co mnie doszły słuchy to. Srasz na lewo i prawo  pryvate. Ja zaś proszę jedynie o przeczytanie opisów. Mówię bez honoru jesteś i tyle a ten przepis to idiotyzm, bo ludzie są w pracy 

Nie jest idiotyzmem, ma właśnie na celu uniknięcia sytuacji gdzie ktoś żebra o zmianę głosu. Z tego co kojarzę już  kiedyś w którejś serii ten przepis został użyty. I słusznie. 

Srasz na lewo i prawo pryvate ? Co to za prucie się i pomawianie? @Denis Bad Boy Załęcki wyjaśnij typa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Za prucie się i pomawianie jest c*** do dupy w kryminale, to chyba wszyscy ludzie wiedzą 

Natomiast średnio podoba mi się ten wasz przepis, jest deadline to do tego czasu powinno móc się zmieniać do woli 

No No, można przedyskutować zmianę tego przepisu ale od przyszłego roku ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

No No, można przedyskutować zmianę tego przepisu ale od przyszłego roku ;]

Ta zmiana z tego co kojarzę była wprowadzona po tym jak za pięć dwunasta ktoś tam zmieniał głosy przy TR Davisa, także raz c_m poszkodowany, bo można zmieniać, a raz poszkodowany, bo nie można xD

Tak jest chyba mimo wszystko uczciwiej, bo nie da się w ostatniej chwili z pełną świadomością zadecydować o wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

17a: wszelkie głosowania (FA, TR, bilanse, PO) kończą się automatycznie po uzyskaniu większości wymaganych głosów - w momencie jego zakończenia wszelkie zmiany głosów nie będą uwzględniane.

Zdanie klucz. Faktycznie nie liczac grajacych, to wiekszosc w tym przypadku zostala osiagnieta glosem @evitacre.

W takim wypadku wyglada mi to na wygrana Pacers.

@karpik @Alonzo czekam na glos.

Nastepnie ruszymy z loteria, bo pileczki trzeba rozdac oraz rozpoczynamy playoffy!

Czyli wg mnie jeżeli głos Eviego był pierwszy - to Pacers awansują (jest 13 głosów). Natomiast jak zmiana głosu Januarego, to głosowanie trwa . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.