Skocz do zawartości

[ beGM 2nd round Play-In '24 East] #8 Pacers (42-40) – #10 Knicks (37-45)


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

Ty czytasz co ja pisze, czy znowu w oderwaniu?

Nie napisałem, że nesmith i martin to fatalni obrońcy. napisałem, że nie radzą sobie z brownem. nie potrafią go zatrzymać. okraszyłem to dowodami.

napisałem, że masz problem ze spacingiem, co równiez znlazło określone potwierdzenie. bridges rzuca open 3 na poziomie 35 %. do tego w ostatnim trymestrze rzucał poniżej 30 %. 

nestmith od ponad 2 miesięcy zgubił rzut.

ayton nie rzuca z dystansu.

sharpe nie rzuca.

jones nigdy nie byl zagrozeniem i kryty jest na radar.

bogdanovoic po kontuzji rowniez rzutu nie moze odnalezc i nie przekracza 38 %.

zostaje van fujara i podziemski, ktory rzuca 1 trojke na mecz.

to jest seria, jeden mecz. liczy sie dyspozycja, a niekoniecznie caly sezon

FVV w trzecim trymestrze trafiał 3,6 trójki na 41%. Podziemski 1,1 trojki na 41,9% 

kryj sobie Tre Jonesa na radar ale trafiał w ostatnim okresie 1,2 trójki na 42% wiec tez cie moze akurat za to ukarać, tak jak ukarał bulls w tym sezonie trafiając ich chyba 6 czy 7 gdy kryli go właśnie na radar. 

 

nie mam pojęcia o jakiej kontuzji bojana ty pierdolisz ale trafiał 1,6 trójki na 37,9%, jak to jest zly wynik to brawo xd

 

Caleb, Aaron i Miles Bridges to tez nie są gracze których chcesz zostawić otwartych. 

ayton nie rzuca za trzy ale rzuca midrange na elitarnym poziomie, to nie jest gość który zepsuje spacing, jak np twój mobley czy Plumlee xd 

 

sharpe gra 10minut, on jest jedynym „psującym” spacing graczem w tej druzynie. 

podsumowujac, u mnie na pewno nie ma zadnego problemu ze spacingiem, jedynym problemem jest wyraźnie fakt,  ze ty żyjesz w swojej bańce. 
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

 

 

nie mam pojęcia o jakiej kontuzji bojana ty pierdolisz ale trafiał 1,6 trójki na 37,9%, jak to jest zly wynik to brawo xd

napisalem, ze nie jest elitarny (co ty z kolei napisałeś).

to ty stosujesz nomenklaturę, która nie jest adekwatna do stanu rzeczy

a fakt, ze nie wisz, ze bojan od dluzeszgo czasu gra z kontuzja nadgarstata, pokazuje z jakim przygotowaniem mamy do czynienia. imo to tez powinno byc rozliczane przez glopsujacych

tre jones ma mnie karać. gość ktory gra na pg. i w karierze rzuca 0.5 trojki na mecz na 30 %. OK. 

W takim razie Ciebie będzie karał Evan Mobley jbc, ktory w ostatni 30 spotkaniach robił 41.2 % za 3

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

 

podsumowujac, u mnie na pewno nie ma zadnego problemu ze spacingiem, jedynym problemem jest wyraźnie fakt,  ze ty żyjesz w swojej bańce. 
 

 

jedyny problem jest taki, że nie przyjmujesz faktów do swiadomosci i próbujesz malować rzeczywistość taką jaką nie jest.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

dlatego mowi sie, ze brown zagral najlepszy sezon w karierze. najbardziej kompletny. two-way. branie on/off z celtics mija sie z celem, bo masz tam zbyt duzo dobrych graczy, ktorzy maja pozytywny wplyw.

Nie, ty nie kumasz ze Brown w realu gra od x lat w contenderze i na tym mega korzysta, tutaj musiałby grac alpha doga z mega przeciętnym supportem i bandą graczy, którzy są zwyczajnie najwyżej dobrymi rezerwowymi. U nas w begm miał zupełnie inna karierę. Brown jest overrated as fuck, bo gra w mocarnym zespole, a taki twój ulubieniec VanFujara we wszystkich advanced stats nie wypada gorzej od niego od x lat. we wszystkich advanced rankingach vanvleet to top30 ligi od ilus lat. Brown w tym roku sobie korzysta z bycia członkiem mega stacked zespołu, który nie ma wad. Ale dla mnie mega wymowne jest to ze celtics w średnio 12minut na mecz bez niego na parkiecie są aż o +7,7 lepsi niż z nim w 36 minut. Overrated as fuck gracz, który spija od ilus lat śmietankę za grę u boku Tatuma i innych kozakow. Podczas gdy takie rockets bez vanVleeta to poziom tankera. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nie, ty nie kumasz ze Brown w realu gra od x lat w contenderze i na tym mega korzysta, tutaj musiałby grac alpha doga z mega przeciętnym supportem i bandą graczy, którzy są zwyczajnie najwyżej dobrymi rezerwowymi. U nas w begm miał zupełnie inna karierę. Brown jest overrated as fuck, bo gra w mocarnym zespole, a taki twój ulubieniec VanFujara we wszystkich advanced stats nie wypada gorzej od niego od x lat. we wszystkich advanced rankingach vanvleet to top30 ligi od ilus lat. Brown w tym roku sobie korzysta z bycia członkiem mega stacked zespołu, który nie ma wad. Ale dla mnie mega wymowne jest to ze celtics w średnio 12minut na mecz bez niego na parkiecie są aż o +7,7 lepsi niż z nim w 36 minut. Overrated as fuck. 

ok wg Ciebie ejst overrated.

a wedlug mnie jest top20 grajkiem, po najlepszym sezonie w karierze. swietnym scorerem, ktory bez tatuma robilby 30 ppg

innym pozostawie do oceny kim jest jaylen brown, a nie osobie, ktora ma wyrazny interes do dyskredytowania z czapy.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

ok wg Ciebie ejst overrated.

a wedlug mnie jest top20 grajkiem, po najlepszym sezonie w karierze. swietnym scorerem, ktory bez tatuma robilby 30 ppg

innym pozostawie do oceny kim jest jaylen brown, a nie osobie, ktora ma wyrazny interes do dyskredytowania z czapy.

 

Ja bym rozumiał jakby to była probka 10vmeczy, ale Celtics przez cały sezon bez niego w 12 min na mecz robią dodatkowe +7,7, ergo koles musi być overrated as fuck i tyle.  VanVleet ma większy impact od niego i dla mnie to on jest w top20 a nie koles ktory jedzie na plecach Tatuma i spółki, i ma o wiele więcej miejsca przez obecność JT na boisku. 

3,6 asysty i 2,4 straty a gra w najlepszym zespole ligi, ten wynik to jest śmiech na sali. 
podczas gdy VanVleet robi 8apg i poniżej 2 strat na mecz w dużo gorszym zespole, a rzuca tylko 5ppg mniej. VanVleet > Brown i to nie jest zadne moje widzimisie tylko obiektywny fakt. Niestety ludzie się nabierają na silikonowe cycki jak pisze guru @Alonzoi jest jak jest, trzeba później czytać niczym nie poparte zwykle l kocopoly o tym jak to Brown rzuci 40+ pts w tym meczu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejebane

Nie wiem na kogo zaglosowac.

Knicks wydaja sie dobrze matchupowac(Horford Ayton Bridges Mobley), maja najlepszego gracza w serii, ale z kolei nie maja kreatorow I ciezko mi uwierzyc, ze Flet przegra matchup z Pritchardem i McBridem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Reikai napisał(a):

Przejebane

Nie wiem na kogo zaglosowac.

Knicks wydaja sie dobrze matchupowac(Horford Ayton Bridges Mobley), maja najlepszego gracza w serii, ale z kolei nie maja kreatorow I ciezko mi uwierzyc, ze Flet przegra matchup z Pritchardem i McBridem.

Może. Tylko o ile najlepszego? Jak to zmierzyć? 

https://neilpaine.substack.com/p/nba-estimated-raptor-player-ratings

faktem jest że VanVleet >= Brown we wszystkich advanced ratingach 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Może. Tylko o ile najlepszego? Jak to zmierzyć? 

https://neilpaine.substack.com/p/nba-estimated-raptor-player-ratings

faktem jest że VanVleet >= Brown we wszystkich advanced ratingach 

Hahahaahahahahahbahahahha

 

Jak @Pablo81 dał i @Reikai napisał , że to nie jest oficjalny RAPTOR i nie ma co się podniecać to dałeś like. 
 

Teraz nagle wiarygodne źródło informacji, że też ludzie dają się na to nabierać tutaj albo są mega zastraszeni , że zaczniesz ich wyzywać. Who knows ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LAF napisał(a):

Hahahaahahahahahbahahahha

 

Jak @Pablo81 dał i @Reikai napisał , że to nie jest oficjalny RAPTOR i nie ma co się podniecać to dałeś like. 
 

Teraz nagle wiarygodne źródło informacji, że też ludzie dają się na to nabierać tutaj albo są mega zastraszeni , że zaczniesz ich wyzywać. Who knows ?

Van Fujara jest wyżej w praktycznie każdej adv stats, tylko, to jeden z tych przypadków, gdzie lwia większość i tak będzie uważać Browna za lepszego gracza, natomiast jest to na pewno jakiś powód podparty danymi by uważać FVV za mocno underrated

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Van Fujara jest wyżej w praktycznie każdej adv stats, tylko, to jeden z tych przypadków, gdzie lwia większość i tak będzie uważać Browna za lepszego gracza, natomiast jest to na pewno jakiś powód podparty danymi by uważać FVV za mocno underrated

To się zgadzam, ale zabawne było podawanie adv stats z której się kiedyś śmiano. Gdyby dał tego Twitta pewnie by nie było postu. 
 

Ogólnie tam jest więcej takich zabawnych zwrotu. 

O teraz widzę , że Miles nie jest nawet najlepszy w swoim zespole w adv stats 😛

 

Dobra koniec. I’m out z tej serii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to też gracz, który w takim meczu najprawdopodobniej (bo istnieje z 10% szans, że trafi kilka nadprogramowych trójek przez ręce) zrobi 7/18, a wtedy dużo zależy od Peżota, który w grze pod presją jest mniej więcej tak sprawdzony jak wzorowy uczeń na wyjeździe kibicowskim. 

Z drugiej strony, JB pewnie zrobi plus 30 pkt, tyle tylko, że istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że na tym jego wkład w ofensywę się skończy, bo nigdy nie udowodnił na dużej scenie, że potrafi prowadzić atak swojej drużyny, uruchomić kolegów, tj. czynić swój zespół realnie lepszym.

Ciężka seria do oceny, bo jak uważam, że Pacers są overall delikatnie lepsi, tak gracze NYK są ostatnimi czasy w lepszej formie, co nawet mogłoby mnie skłonić w kierunku Knicks... tyle tylko, że Indiana gra u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał(a):

Hahahaahahahahahbahahahha

 

Jak @Pablo81 dał i @Reikai napisał , że to nie jest oficjalny RAPTOR i nie ma co się podniecać to dałeś like. 
 

Teraz nagle wiarygodne źródło informacji, że też ludzie dają się na to nabierać tutaj albo są mega zastraszeni , że zaczniesz ich wyzywać. Who knows ?

???
z tego co kojarzę właśnie Ty dałeś like jak pablo to wrzucił a teraz się prujesz ?

wpisalem raptor 23-24 i to pierwsze co mi wyskoczyło.

 

po prostu chciałbym zwrócić uwagę, że z tym najlepszym graczem serii to jeśli już, różnica jest baardzo minimalna, a było to tutaj tyle razy napisane, jakby grał tu conajmniej luka Doncic przeciwko nam. 

VanVleet robi ~8apg i traci mniej niż 2 razy piłkę w dużo gorszym zespole, niż celtics w których Brown robi 3,6 as i 2,4 to. FVV robi też 2,2 stocks na mecz, a Brown 1,7. Pomimo wzrostu 6’0 Robi więcej bloków niż Brown, lol. 
przy tym robi 5ppg mniej i na mniejszej skuteczności ale skutecznosc ma zaniżona przez to ze oddaje tyle trójek. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

???
z tego co kojarzę właśnie Ty dałeś like jak pablo to wrzucił a teraz się prujesz ?

wpisalem raptor 23-24 i to pierwsze co mi wyskoczyło

Dobra dobra. Było jak pisałem, ale zabawne, że dajesz coś nie wiedząc co. 
 

@człowiek...morza jest zdecydowanie lepiej przygotowany od Ciebie. A Tobie już nerwy puszczają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej kolejnosci proszę by wasze oczy nie były odwracane od tego co najistotniejsze - czyli odsyłam do opisów i mojej repliki na opis ronniego

teraz zaś jedynie krótka riposta odnośnie tych paru postów powyżej które na siłę probują zmieniac rzeczywistosci.

to są statystyki van fujary z ostatnich PO w ktorych gral, gdzie obok siebie mial lepszy support (m.in. siakam i og) i nie byl nawet pierwsza opcja

13.8 pkt - 6.3 as - 3 zb 3 TO 35.2 % z gry, 33.3 % za 3

33485e47ec88d.png

bardzo mi przykro, ze nie moge podac aktualnych statystyk, niemniej van fujara jako 1 opcja nie zaprowadzil swojej druzyny do PO.

Dla porównania Brown w aktualnych PO

24.3 pkt 6.8 zb 2.2 as  54.5 % z gry, 38.2 % za 3 jedynie w 34 minuty  I najlepszy gracz najlepszej drużyny nba 

 

Czytam to co powyżej i nie dowierzam -  jaki sens ma porównywanie liczby asyst i strat graczy z zupełnie innych pozycji. Czy my jesteśmy na gwiazdach basketu czy jaki c***?

Na siłę porównywanie graczy z innej półki. Naprawdę ktoś wierzy, że van fujara jest graczem kalibru pierwszej opcji drużyny na PO? Gdzie dodatkowo jego supportem jest Deandre Ayton i Miles Bridges?

Żart, nie dyskusja.

 

i żeby nie było, ja nie kwestionuje impctu van fujary. cyfry nie do konca go oddaja. natomiast nie jest graczem na pierwsza opcje druzyny na PO i nie jest nim tym bardziej majac w obwodzie aytona i bridgesa.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

w pierwszej kolejnosci proszę by wasze oczy nie były odwracane od tego co najistotniejsze - czyli odsyłam do opisów i mojej repliki na opis ronniego

teraz zaś jedynie krótka riposta odnośnie tych paru postów powyżej które na siłę probują zmieniac rzeczywistosci.

to są statystyki van fujary z ostatnich PO w ktorych gral, gdzie obok siebie mial lepszy support (m.in. siakam i og) i nie byl nawet pierwsza opcja

13.8 pkt - 6.3 as - 3 zb 3 TO 35.2 % z gry, 33.3 % za 3

33485e47ec88d.png

Dla porównania Brown w aktualnych PO

24.3 pkt 6.8 zb 2.2 as  54.5 % z gry, 38.2 % za 3  I najlepszy gracz najlepszej drużyny nba 

 

Czytam to co powyżej i nie dowierzam -  jaki sens ma porównywanie liczby asyst i strat graczy z zupełnie innych pozycji. Czy my jesteśmy na gwiazdach basketu czy jaki c***?

Na siłę porównywanie graczy z innej półki. Naprawdę ktoś wierzy, że van fujara jest graczem kalibru pierwszej opcji drużyny na PO? Gdzie dodatkowo jego supportem jest Deandre Ayton i Miles Bridges?

Żart, nie dyskusja.

 

i żeby nie było, ja nie kwestionuje impctu van fujary. cyfry nie do konca go oddaja. natomiast nie jest graczem na pierwsza opcje druzyny na PO i nie jest nim tym bardziej majac w obwodzie aytona i bridgesa.

Sluszne uwagi

Ale czy Brown to najlepszy gracz Celtics?

Bo, ze Celtics to nie jest najlepsza druzyna to nawet nie odnosze sie, bo wiadomo ze Brzechwa pojechales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Sluszne uwagi

Ale czy Brown to najlepszy gracz Celtics?

Bo, ze Celtics to nie jest najlepsza druzyna to nawet nie odnosze sie, bo wiadomo ze Brzechwa pojechales.

ja mowie o aktualnych PO, gdzie tatum narazie sie mocno powoli rozgrzewa (lagodnie rzecz ujmując).

a propos Browna mowimy o gosciu, ktory zapewnia Ci 25-30 pkt na mecz, co w sposob oczywisty predysponuje go do bycia pierwszej opcji druzyny walczacej o PO (nie mylić z druzyna walczaca o mistrza, choc w buty tatuma niejednokrotnie wchodzil. nie tylko aktualnie).

 

172773d49a97a.png

a mowimy tu o statystykach z calej kariery. wiec pod uwage wchodza chocby mecze z pierwszych sezonow.... gdzie brown nie wchodzil jakos super turbo szybko do ligi.

no ale k**** van fujara sie bardziej nadaje xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Sluszne uwagi

Ale czy Brown to najlepszy gracz Celtics?

Bo, ze Celtics to nie jest najlepsza druzyna to nawet nie odnosze sie, bo wiadomo ze Brzechwa pojechales.

Kurs na mistrzostwo Celtics to w tej chwili 1.8, nie pamiętam, kiedy ostatnio na tym etapie sezonu któraś z drużyn była aż takim faworytem, więc chyba są (przynajmniej w teorii, moim zdaniem również w praktyce) najlepszym teamem w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja gdzies od banki bylem #teambrown,czy tez #antytatum a @Kubbas pewnie jeszcze wczesniej go ochrzcil lepszym od Tatuma.

Tylko wlasnie, ze mamy zero mozliwosci dowiedzenia sie gdzie zaprowadzilby zespol Brown solo, bez Tatuma, w dodatku przychodzac do zespolu w trakcie trwania rozgrywek.

Teraz, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Kurs na mistrzostwo Celtics to w tej chwili 1.8, nie pamiętam, kiedy ostatnio na tym etapie sezonu któraś z drużyn była aż takim faworytem, więc chyba są (przynajmniej w teorii, moim zdaniem również w praktyce) najlepszym teamem w NBA

No ja sobie nie wyobrazam np. zeby Celtics to wzieli, bo Mazzula rozkraczy sie przy pierwszej okazji imo. Ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.