Skocz do zawartości

[ beGM 2nd round Play-In '24 East] #8 Pacers (42-40) – #10 Knicks (37-45)


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

-27 w on/off dodajmy ;) 

takie teksty najlepszy gracz najlepszej drużyny NBA to do lapu capu, to na pewno nie przyniesie ci dodatkowych głosów

ale wiesz, ze white aka najlepszy roles w lidze i porzingis maja jeszcze gorsze?

i ze wiekszosc tych spotkan konczyla sie blowoutem?

powolujesz sie z dupy na cos co nie ma zadnego wymiernego przelozenia.

wiec jezeli cos sie nadaje do lapu-capu to twoje z czapy tezy. gwiazdy basketu vibe

jakby co pritchard ma prawie najwyzszy, jezeli masz zamiar dalej bic w ten bezsens i ponownie robic sepuku

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał(a):

0/10 zrobił pewien SG

U nas oczywiście pewnie będzie w gazie 😁

Był. Play in już za nim. Serio myślisz, na podstawie jednego meczu, pomijając cały sezon grania, że tak będzie grał w PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LAF napisał(a):

To zinterpretuje go po swojemu.

Jasne, zawsze trzeba po swojemu a nie po innemu.

Ty mnie odsyłasz do tematu mojej serii, ale to Ty przecież zacząłeś nie w tej serii pisać 😉 Nie ja. Gdy na to zwróciłem uwagę to jakieś dąsy uprawiasz. Nie rozumiem tego świata 🤷 😀 EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coż, c*** z tego, ze mobley z każdym kolejnym meczem udowadnia w tych PO zajebisty poziom. nie trzeba nic domniemywac. DPOY PO, wylaczony lider rywala. gra z pomocy. w serii z celtics doszedl atak.

natomast ayton, bridges, cóż. widocznie wystarczy krecic pusty box-score. 

ludzie nie doceniacie obrony i po czasie bedziecie przepraszac. to jest wstyd, ze wyzej traktujecie duo Bridges-Ayton.

Mam najlepszego gracza serii. do tego DPOY. defensorow na liderow rywala. dane statystyczne, które przemawiaja za knicks. frazesy, ktorymi zarzucal nas ronnie, a ktore na kazdym kroku byly weryfikowane (ktos wzial to wgl pod uwage, czy mozna pisac wszystko i nie ponosic tego konsekwencji?).

i co? i nic. wystarczy napisac, ze bedziemy po przechwytach biegac szybko do kontr. ze martin i nesmith sa bardzo dobrzy w kontrze i inne tego typu pierdoly, ktore nie tylko nic nie wnosza, to dodatkowo mijaja sie z prawda.

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

maja o tyle, ze potwierdzaja w jak dobrej dyspozycji jest od powrotu po kontuzji

przecież te 12 spotkań ostatnich, to była straszna mizeria Cavs byli 5-7, z Mobleyem na parkiecie bronili c***owo, dopiero w PO jako tako to zaczęło wyglądać, tylko znowu za to siadł im kompletnie atak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przecież te 12 spotkań ostatnich, to była straszna mizeria Cavs byli 5-7, z Mobleyem na parkiecie bronili c***owo, dopiero w PO jako tako to zaczęło wyglądać, tylko znowu za to siadł im kompletnie atak

ty ogladales wgl jakis mecza cavs ze sie wypowiadasz? xd

nie wiesz o czym piszesz i nie wiesz z czego wynikaly problemy cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

swinigi drtg końcówka rs gdy Mobley wrócił vs po to -15 ze 118 na 103 atak ze 118 na 103

nie wiem co jest kontrowersyjnego w tym, że teraz to zupełnie inni Cavs?

1. primo mitchell byl w bardzo kiepskiej dyspozycji i flow druzyny bylo totalnie zaburzone

2. secundo wiele tych spotkan to blow-outy. 8/12 spotkan to blow-outy rozstrzgniete na duzo przed koncem. ergo statystki bierzesz przez palce.

zapraszam do obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza ty jesteś naprawdę bezczelny, bo wrzucasz mecz mobleya z II rundy PO, ale tym zacnym występem Browna w tym samym spotkaniu to się już nie pochwalisz. Jak Ty sobie wyobrażasz że koleś który w boston celtics robi 7/17fg i 0/6 za trzy, -29 miałby tu pociągnąć jako lider i zrobić 40+ pts ? Dodatkowo Horford który robi 2 zbiórki vs soft Evan Mobley miałby walczyć na deskach vs Ayton ? zyjesz w sferze marzeń a Brown jest overrated as fuck jak już mówiłem. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

@człowiek...morza Dodatkowo Horford który robi 2 zbiórki vs soft Evan Mobley miałby walczyć na deskach vs Ayton ? zyjesz w sferze marzeń a Brown jest overrated as fuck jak już mówiłem. 

idac twoim tokiem rozumowania, mobley jest tak soft, ze robi 9.5 zbiorki w zaledwie śr. 30 minut, i to majac obok siebie allena....

i tak a propo soft, to naprawde musisz meic tupet zeby to pisac, gdy AYTON gracz, ktory cala swoje gre opiera na grze pod koszem/-mid-range ROBI SREDNIO 1.5 FTA NA MECZ. 

38 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

yjesz w sferze marzeń a Brown jest overrated as fuck jak już mówiłem. 

dziek za merytoryczna opinie 🙆‍♂️

172773d49a97a.png

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezki matchup, zadecydowalo to co @LeweBiodroSmoka czyli dobra dyspozycja rolesow, Brown jako alfa dog oraz mam wrazenie lepsza dyspozycja merytoryczna u @człowiek...morza niz u @RonnieArtestics, wiecej bylo o koszykowce, mniej ad personal.

CM ma tu wiecej argumentow imo na 1 mecz, swietnie sie matchupuje z Pacers.

Nie wiem, czy bylby w stanie wygrac cala serie bez kreatorow  nierownym w ataku Mobleyem itd.a tez nie chce Karac Ronniego za graczy z RL tankerow bo to jest turbo idiotyczne, bo kloci sie z moja idea czym jest beGM.

Natomiast jeden mecz przy tak wyrownanych skladach, wybieram matchupy I lepsza dzialalnosc w tym temacie.

Ale kto by nie wygral, ten drugi bedzie mial prawo czuc sie rozczarowany, wszak obaj nie maja picku :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

idac twoim tokiem rozumowania, mobley jest tak soft, ze robi 9.5 zbiorki w zaledwie śr. 30 minut, i to majac obok siebie allena....

i tak a propo soft, to naprawde musisz meic tupet zeby to pisac, gdy AYTON gracz, ktory cala swoje gre opiera na grze pod koszem/-mid-range ROBI SREDNIO 1.5 FTA NA MECZ. 

dziek za merytoryczna opinie 🙆‍♂️

172773d49a97a.png

 

44 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

idac twoim tokiem rozumowania, mobley jest tak soft, ze robi 9.5 zbiorki w zaledwie śr. 30 minut, i to majac obok siebie allena....

i tak a propo soft, to naprawde musisz meic tupet zeby to pisac, gdy AYTON gracz, ktory cala swoje gre opiera na grze pod koszem/-mid-range ROBI SREDNIO 1.5 FTA NA MECZ. 

dziek za merytoryczna opinie 🙆‍♂️

172773d49a97a.png

Gdy Ayton grał u boku prawdziwego PG robił 2,7FtA per game i 60%fg :

https://www.statmuse.com/nba/ask/deandre-ayton-stats-when-playing-with-chris-paul

Powtórzę raz jeszcze ze granie u boku FVV i Tre Jonesa też by mocno sprzyjało jego skillowi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.