Skocz do zawartości

[ beGM 2nd round Play-In '24 East] #8 Pacers (42-40) – #10 Knicks (37-45)


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

i to ma być argument za tym, że nie jest soft? xddddddddddd

kurtyna

Nie, pokazuje tylko ze 1,5fta nie miałoby miejsca, 2,7 to więcej niż Horford, Pritchard i McBride RAZEM WZIĘCI to raczej ty byś miał większe problemy z dostawaniem się na linie i atakowaniem rim niż ja. Ja mam slasherów w postaci Bridgesa, Martina i Nesmitha, to ty masz bardziej jumperkujący team generalnie.

 

naprawde epickie jest zarzucanie braku fta u aytona gdy Horford robi 0,5 a Pritchard 0,6 i mcbride 0,5 hahahahaha i około 1fta per 36 min każdy. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Nie, pokazuje tylko ze 1,5fta nie miałoby miejsca, 2,7 to więcej niż Horford, Pritchard i McBride

mowisz o centrze, ktory swoja gre opiera blisko kosza. i porównujesz go do mierzących 180 cm guardow i 39-letniego horforda czekajacego na dystansie....

ja naprawde wiecej nie mam zamiaru tlumaczyc

ty sie sam orasz

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał(a):

mowisz o centrze, ktory swoja gre opiera blisko kosza. i porównujesz go do mierzących 180 cm guardow i 39-letniego horforda....

ja naprawde wiecej nie mam zamiaru tlumaczyc

ty sie sam orasz

No jasne, zarzucasz mi ze mój center jest soft bo robi 1,5fta w karierze, podczas Horford to twój center i robi 0,5fta w tym sezonie, wiec kto tu jest soft, boy? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw, Miles Bridges robił w tym sezonie 21/7/3 w Hornets i jeden rabin powie, że nabijał cyferki w tankerze, pozdro @Pablo81 ale ja mowie, że grał w najgorszej druzynie wiec obiektywnie miał najzwyczajniej w świecie trudniej zdobywać punkty. Co można grać gdy się wyrwiesz z takich Hornets pokazuje dobrze PJ Washington, który obiektywnie w Hornets wyglądał dużo, dużo gorzej niż Miles Bridges w tym sezonie. Myślę, że ten przykładowy PJ pokazywał od wielu lat swoj potencjał ale był postrzegany przez ludzi za gracza słabszego sortu przez grę w słabym w teamie. Warto przemyśleć czasem zanim się krzyczy że ktoś się nadaje tylko do nabijania cyferek w tankerze. 
 

Taki Ayton zagrał w contenderze z cp3 przez trzy sezony, uważam ze dwa sezony miał bardzo dobre i jeden bardzo nieudany, jesli chodzi o playoffs. Za ten nieudany sezon za kare został odesłany do Blazers i jest teraz jechany od tankerów, ale ja polecam sobie przypomnieć jak gral ten chłop u boku porzadnego rozgrywajacego. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zapraszam do refleksji @kuba2419  @january  @MarcusCamby  @Szulim @ernie9005 @Qcin_69  @LONGER01 @Braveheart22 @Pablo81 @Tecu @Ashigaru @kolader @evitacre @Regis @ozzy110 @karpik

do ponownej refleksji nad seria. i zapoznania się z opisami oraz moja odpowiedzia na opis ronniego

bo takiego orania w opisach i dyskusji to ja sobie nie przypominam od dawien dawna w BEGM.

jeżeli opisy rzeczywiscie maja znaczenie, a druzna z nizszego rozstawienia ma kiedys wygrac, to wlasnie teraz.

w przeciwnym razie te opisy to groch o sciane 

i nie zawracajcie mi juz dupy z przypominajkami nastepnym razem, ze mam opis wrzucic xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał(a):

Still, głosowanie konczy sie o polnocy. Liczac mozliwe zmiany glosow :P

Nie wiem ale wg mnie głosowanie zawsze się kończy jak się uzyska większość, tak było u nas kiedyś przynajmniej 

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Clippers maja pick NYK a POR Indiany?

No to chwali się postawę fair @Ashigaru bo głosuje zgodnie z duchem gry a nie swoim interesem.  

Nie odpisałeś na moje pytanie Btw 

VanVleet w marcu i kwietniu był w mega formie i doprowadził swoja druzyne do 10 zwyciestw z rzędu na przełomie marca i kwietni. Wg mnie najlepszy gracz tej serii to FVV a nie Brown.  

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał(a):

Z niechęcią finalnie zmieniam głos na Knicks.

Niestety ta zmiana jest nieważna bo ja już wygrałem. Przeczytajcie regulamin: 
 

17. Informacje uzupełniające:

17a: wszelkie głosowania (FA, TR, bilanse, PO) kończą się automatycznie po uzyskaniu większości wymaganych głosów - w momencie jego zakończenia wszelkie zmiany głosów nie będą uwzględniane.

 

mamy chyba 25 czy 26 gm, jak było 13:8 to już wygrałem nawet jesli mamy 26 gm, bo regulamin mówi tez ze w przypadku remisu wygrywa wyzszy seed. Także sorki, ale temat playin jest już do zamknięcia :)!

 

dzieki za zacięta serie @człowiek...morza . Pozdrawiam i do zobaczenia w przyszłym sezonie w dalszej rywalizacji. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bylo 13:8, tylko 12:8, wiec pilka dalej w grze.

dlatego Ci ktorzy sie wahaja zapraszam do zmiany i oddania glosu na knicks.

a wiem, ze jest tych osob calkiem sporo! tu nie ma na co czekać. chyba, ze chcecie miec krew na rekach....

@kuba2419  @MarcusCamby  @Szulim @ernie9005 @Qcin_69  @LONGER01 @Braveheart22 @Pablo81 @Tecu @Ashigaru @kolader @evitacre @Regis @ozzy110 @karpik

ta sytuacja obrazuje tez bezsens tego przepisu

13:8 to. z reszta tez nie bylaby wiekszosc

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

No to rada ma chyba zagwozdke :)

Glos @evitacre byl glosem trzynastym, ktory w przypadku remisu bylby glosem decydujacym, bo przy 13:13 wygrywaja Pacers

Natomiast zapis o tym, ze przy remisowym wyniku dalej przechodzi wyzszy seed, tyczy sie skonczonego głosowania,  a do tego jeszcze troche zostalo, a w miedzyczasie @january zmienil glos.

Ja interpretuje to tak, ze seria trwa poniewaz w zadnym momencie @RonnieArtestics nie uzyskal 50% glosujacych + 1 glos 

@karpik @Alonzo?

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.