Skocz do zawartości

Nuggets (2) - Wolves (3) WCSF "Payback time..." or "Don't ever underestimate the heart of a champion!"


dannygd

Kto wygra serię?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Wolves w 4
      4
    • Wolves w 5
      1
    • Wolves w 6
      10
    • Wolves w 7
      7
    • Nuggets w 4
      0
    • Nuggets w 5
      3
    • Nuggets w 6
      15
    • Nuggets w 7
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że to wydaje się duże słowo ale koszykówka jest teraz bardziej międzynarodowa jak kiedykolwiek, mamy centrów z handles lepszym od dawnych skrzydłowych, atletów, olbrzymów z wizją Magica, strzelców trafiających z połowy. Z całym szacunkiem dla dawnych gwiazd ale to nie jest tak że każda dyscyplina sportu idzie do przodu (szczegolnie zespołowa), tylko w koszykówce najlepiej to już było.

I tak się złożyło że większość tego talentu jest zamknięta w jednej konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszedl do Pelicans to nie mogli ani razu z Davisem PO zrobic xD

a potem jak juz do kontenderów przychodził jako toksyczny roles ring chaser polamaniec to był zły omen,

Warriors 2misie z rzedu przychodzi Cousins i oczywiscie na PO sie polamal i brak misia, potem idzie do Clippers w 21 gdzie mieli najwieksze szanse w tej erze Kawhi George znowu brak misia, a na koniec Denver w 22 tez brak tytułu, oczywiscie rok po jego odejsciu Denver wygrało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, steve napisał(a):

Warriors 2misie z rzedu przychodzi Cousins i oczywiscie na PO sie polamal i brak misia, potem idzie do Clippers w 21 gdzie mieli najwieksze szanse w tej erze Kawhi George znowu brak misia, a na koniec Denver w 22 tez brak tytułu, oczywiscie rok po jego odejsciu Denver wygrało 

Hola hola, w finałach zagral! To już był ten etap kiedy Warriors z braku laku grali na parkiecie asystentem fizjoterapeuty i Riley Curry

Niesamowite że DMC był przez pewien moment top3 centrem w NBA, co za czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Zimny napisał(a):

już widzę co się będzie działo z super potężnymi defensywnie centrami OKC/Mavs/Bostonu

12 godzin temu, steve napisał(a):

Na final Denver tez nie dostana Indiany czy polamanych Knicks tylko Boston ze zdrowym Porzingisem.

Finały obu konferencji już się zakończyły? Chyba mnie ominęło coś, gdyż jak z rana sprawdzałem wyniki to wydawało mi się iż nadal trwa druga runda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zimny napisał(a):

Hola hola, w finałach zagral! To już był ten etap kiedy Warriors z braku laku grali na parkiecie asystentem fizjoterapeuty i Riley Curry

zagral i zagral dobrze

Cytat

Niesamowite że DMC był przez pewien moment top3 centrem w NBA, co za czasy

gdyby sie nie polamal dalej by byl

skad ten caly hejt na Cousinsa? gracz kompletny jako center, skillset topowy

liga go wygonila bo sie zajarala small ballem Warriors i to sie zlozylo z jego kontuzjami

teraz nie jedna druzyna by go chciala miec nawet po to zeby Jokica zmeczyc po drugiej stronie parkietu

 

w ogole Dwight cos mowil ze Reid go dobrze kryje, ale to chyba za mala probka bo sie dalej siluja z graniem Gobertem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczne dylematy GM który musi podtrzymywać Goberta w S5 z racji płac, podtrzymania jego wartości marketingowej i ukrycia błędu sprowadzenia. Wyobraźmy sobie Minny z wolnymi środkami tak 30-40.000.009 na wzmocnienia kosztem Goberta. 

Trener jest zakładnikiem i przełożeni jakoś muszą wywierać nacisk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy 9-2 dla Nuggets myślę "początek końca". Po time out jeszcze Gobert nie potrafi złapać piłki z Murrayem na plecach (XD) i jeszcze chwilę później nie potrafi loba wykończyć. Co to jest za ananas :D 

No ale od tego 9-2 dla Nuggets na koniec 1q zrobiło się 14-31 dla Wolves, jak do tego doszło nie wiem, Nuggets jakby poszli spać po tym mocnym początku i 9-2 myśląc, że już jobs finished?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, airmax napisał(a):

Przy 9-2 dla Nuggets myślę "początek końca". Po time out jeszcze Gobert nie potrafi złapać piłki z Murrayem na plecach (XD) i jeszcze chwilę później nie potrafi loba wykończyć. Co to jest za ananas :D 

No ale od tego 9-2 dla Nuggets na koniec 1q zrobiło się 14-31 dla Wolves, jak do tego doszło nie wiem, Nuggets jakby poszli spać po tym mocnym początku i 9-2 myśląc, że już jobs finished?

jeszcze zabawne było to że na początku tego runu Timbs ich  najważniejszym zawodnikiem w ataku był potężny Jaden McDaniels

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.