Skocz do zawartości

Phoenix Suns 24/25


LAF

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż może i trochę wcześniej powstaje temat i sam wolałbym aby tytuł brzmiał Phoenix - Denver czyli KD vs Jokic , ale cóż zrobić. Do tego korzystając z okazji, że wróciła mi wena do pisania po tym jak wkręciłem się w obecne PO (nie wiadomo jak długo ona potrwa) i jak nigdy sporo oglądam ostatnio spotkań NBA a i w naszej rodzinnej lidze zapowiada się na dołożenie czwartej gwiazdki (ten kto śledzi naszą ligę ten wie o czym piszę) postanowiłem podsumować ten sezon co był.

 

Sezon ten mocno przypomina mi sezon Lakers z Howardem i Nashem, do tej pory pamiętam wpis (można by powiedzieć legendarny) użytkownika o nicku @ignazz , tutaj macie link do niego

Więc biorę ten wpis jako szablon i odtwarzam to co się działo w Arizonie (moje własne przemyślenia w trakcie RS + odkopałem swoje moje wiadomości priv , które wysyłałem do @Qooniu ):

lato 2023:

 

1) budujemy sie na potege...Beal nasz - jest super tylko 6x2rd, choc pamietaj ma plecy chore...zobaczymy w jakiej formie wroci, spokojnie, nie grał w PO dosyć długo więc znak ?,  no udało się jeszcze wyciągnąć Goodwina , JONES TY MISZCZU

2) dodajemy jeszcze Yuta jest super...prawdziwy strzelec (i kumpel KD)... Drew jako backup centra lepiej być nie mogło , o jeszcze Diop no jest w końcu wzmocnie ławki rezerwowych, Okogie zostaje a mógł odejść .... Gordon za minimum to STEAL tego F.A  no biorąc pod uwagę, że tylko minima możemy zaoferować jest superancko

3) no W KOŃCU POZBYLI SIĘ AYTONA , o tutaj Nurkić widzicie da nam passing niż ta leniwa kur wa (usłyszane od pewnego fana Phoenix), o jeszcze Grayson no super zwrot widzisz udało się w miarę dobrze opchnąć , no i jest jeszcze Camara poszedł , kim jest ku rwa Camara ? Little spoko, ale nam nie potrzebny, wymienić go za picki , nie niech zostanie w końcu musimy kogoś ogrywać

pojawia się rozdwojenie jaźni....marzyciel, którzy marzy o ustanowieniu rekordu NBA w RS i bardziej obiektywny - spokojnie najpierw sie zgrajmy i wykurujmy ale o MISTRZA zagramy (duza doze pewnosci),

 

jesien 2023:

4) Następuje analiza ławki rezerwowych jako to dobre uzupełnienie gwiazdorskiej trójki..kto jako 5 do brydża...Gryason może ? nie, on jest za niski na SFa ...tu z lawy lepiej....moze Diop ... pamiętasz jego ostatnie występy w San Antonio ? Bez sensu brać występy z tankera , ale TRAFIAŁ TRÓJKI NA DOBRYM %

5) zastanawianie się nad trenerem czy aby to nie jest najsłabsze ogniwo, Vogel? dajmy mu szanse...zdobył mistrza przecież....spokojnie..nie to debil mistrz z bańki.... miał dobre serię z Miami....nie miał......miał

 

RS sezon:

 

6) slaby start, spokojnie Beal nie jest w pelni sil i zaczely sie pierwsze kontuzje.....Booker...

7) co za debil ten Vogel- ciągle tylko iso i iso i pałowanie za trzy , orze tym KD a to tylko RS....

8  ) spokojnie gramy bez Beala / Booker nasze BIG THREE jeszcze się nie zgrało i nie zagrali jednego meczu.... o tu Booker widzisz zaraz wraca.... o Beal też....

9) spokojnie KD ciągnie ten wózek sam .... o tu widzisz lepszy niż James..... o prawie w pojedynkę ograł Lakers .... KD to GOAT

10) zobacz Beal nadal jest nie wpelni sil, widac to o tu....nieprawda jest po prostu słaby i się nie nadaje.... czemu Booker tak słabo gra ?????????

11) spokojnie jest jeszcze ten turniej wrócą gracze z kontuzji, wygramy go i będzie dobrze, na razie KD ciagnie zespol....ułaaa ma najlepszy sezon od lat, ba! lepszy lub rowny z Jordanem 1996, nie z 1998  top#3 ligi, a co z Jokiciem?, gorszy/lepszy/gorszy...lepszy zobacz jaki ma support KD ... gdzie jest Okogie ????

12) Okogie, jak nie mozesz rzucac z dychy to go sprzedajmy..no mówiłem , że te dwa mecze pierwsze zaciemniły jego obraz..... Gordon najgorszy +/- na boisku ...... o jego też sprzedajmy..... kto go weźmie ? KTO DAŁ MU PO ???

13) sprzedajem! Okogie ?? Nie lepiej Diopa ..... Czemu Yuta nagle przyspawany do ławki ??? Kto ich weźmie .... no MÓWIŁEM CI LAF, ŻE TO SĄ BOTY

14) Nastąpiło poszukiwanie wzmocnień przed TD .... no weżmy tego TJa ..... tak TJ nie mamy PG...... Indiana nam go nie odda .... patrz chcą żonobijce ???? .... no jak on przyjdzie to przestaje kibicować tej drużynie... złóżmy jakiś pakiet z Little i Okogie ...... zaraz zaraz mamy jakieś picki ????

15) kurde ten Grayson to jest super gracz..... no najlepszy gracz ...ZOBACZ NA JEGO TS... no najlepsze, że JONES NIE WIEDZIAŁ O NIM I DOWIEDZIAŁ SIĘ O NIM PO TRADE... hahah no nieźle

16) co za debil ten Vogel, jak on rotuje tym składem ? 0 zagrywek a ataku .... Kevin Young to się nadaje do tarcia chrzanu.... nie Vogel jest OD OBRONY ... no zobacz jak słabo bronimy..... trener nie jest niczemu winien ... czemu JESTEŚMY W ŚRODKU TABELI ??

17) Nurkić ale bajecznie podaje zobacz byl kiedys center co tyle robił asyst z rzedu...gra jak z nut..a hejterzy pisali ze jest słaby....***** ale za to nie trafia trójek...po co nam PG? mamy Nurkić dystrybutor

18) dedlajn.... oddaliśmy swoje picki za gracz Nets ... dobry ruch nic więcej byśmy nie dostali za to... CZEMU NIE ŚCIĄGNELIŚMY PJ fucking Tuckera.... nie on już się nie nadaje do niczego....

19) Beal nie broni kuzwwa..ale wolny.....ale stary po co nam jego kontrakt...i ta NTC ... ILE BĘDZIEMY MU PŁACIĆ ???

20) wina trenera... trener nie odpowiada za wszystko to Booker ...nie Booker super to Beal..nie to...zdrowie..gdybysmy byli zdrowi..ale jestesmy wolni...i starzy...spokojnie KD .. hero mode...o tu...

 

ASG brejk

21) czyja to wina? cd. ale upadek...ale wstyd najwiekszy fail w historiiiiiiii,

wejdziemy do PO...ja nie chce, niech nie wejda to rozgonia wszystkich w pizdu...ja chce...

22) oooo zobacz lapiemy rytm jest dobrze Booker w formie ... nie nie dadza rady.....nie no mamy najgorszy terminarz......trzeba było wygrywać ze słabiakami....niech wejdą do PO z 6th seed poźniej to jakoś będzię....w dupie sa Dallas

23 ) noooo oby nie spaść do Play-In... to jeden mecz i może być klops ..... straciłem wiarę już w ten zespół

24) Nurkic zjechał z formą .... o tutaj widzisz skaczą mu głowie centrzy.... o a może KD ZŁOŻY TR REQUEST .... nie on zostaje , nie chciałbym aby odszedł .... CZY MY W KOŃCU WYGRAMY czwartą kwartę....

25) ale liga drukuje ... no wepchną tych Lakers jeszcze do PO kosztem nas....

26) Dallas jaki ciśnie ... no TRZEBA BYŁO BRAĆ DONCICIA A NIE AYTONA..KD ZŁAPAŁ FOCHA....dlaczego ? no MÓWIŁEM CI LAF, ŻE ON TAKI JEST ...

27) spoko jest lepiej....mamy szanse na seed#6 7 8 9 10 ale nizej nie bedziemy....

28) ja nie chce w PO Phoenix..Ja nie chce Lakers.....liga chcę Lakers i na pewno to wydrukuje

29 ) jest forma PRZED PO ... O TUTAJ CIŚNIEMY NA 5th SEED ... CO ZA CIOTY BĘDĄ DO OSTATNIEJ KOLEJKI DRŻEĆ o 6th seed... BEAL W FORMIE PRZED PO .... Booker też.... nie che HARDENOWCÓW... DONCICOWCOW BIERZEMY NA STRZAŁA...... TAK CHCE DENVER I REWANŻ ZA OSTATNIE PO w II rundzie

29) o kurde Minny może być #3 chcemy Minny..KAT nic nie ugrał w PO i wraca po urazie... no w RS 4:0 BYŁO.... no pamiętasz Bookera w zeszłe PO ??? SPOKOJNIE KD SPUŚCI IM WPI ERDOL

30) jest udało się ...

31) Vogel ale glupi zajezdza KD...nie ma pomyslu...waska rotacja...czemu nie gra Thad ?.. o tutaj z Denver ładnie zagrał... tak 2:0 z Denver w RS ... oni też nie mają ławki..

PO 2024

West R#1

32) Grayson Allen trach

33) zalamka.....dlaczego teraz?

34) dobra gramy..Gordon w końcu może zacznie trafiać trójki .... Vogel musi sięgnąć po kogoś innego ...

35) wierze ze wrócimy na ...2:2, nie dadza rady...dadza....KD SPUŚCI 50 BOMB... nie nie da rady

36) gramy bez Drew....moze i lepiej niz z nim...ale zagraliśmy fajnie pierwszą połowę ... no zabrakło pomysłów na druga....

37) dalej wierze ze jeden mecz urwiemy.....nie takie rzeczy sie widzialo...kurde oby w końcu KD i BOOKER SIĘ OBUDZILI

38) 0:4

39) BEALA TRZEBA ODDAĆ ... kto go weźmie .... KD ZŁOŻY TR ? VOGEL OUT

 

fajna chronologia wyszła z tego xD a najlepsze jest to, że niektórych zdań nie musiałem zmieniać prawie w ogóle albo tylko zmienić inicjały koszykarza.

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

Bralbym w ciemno tylko nie wiem dlaczego PHX mialoby to zrobić.

Już bardziej taka wymiana pasuje do LAL Booker i jakies picki za DLO xD

Bo Booker powie ze tylko w NYK chce grac???   Od NYK Phoenix jeszcze może coś dostać a co od LA?  Tego kasztana proponujesz plus 2 picki? Z NYK dostaną Randla i 5 picków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, marceli73 napisał(a):

Bo Booker powie ze tylko w NYK chce grac???   Od NYK Phoenix jeszcze może coś dostać a co od LA?  Tego kasztana proponujesz plus 2 picki? Z NYK dostaną Randla i 5 picków.

Ciagle tego nie widze, tzn zeby all star w prime powiedzial NY albo śmierć. Jasne ze paliet mozemy dać duzo lepszy tu byla troche ironia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, agresywnychomik napisał(a):

Ciagle tego nie widze, tzn zeby all star w prime powiedzial NY albo śmierć. Jasne ze paliet mozemy dać duzo lepszy tu byla troche ironia...

Przy obecnych NYK. Najbardziej walczących ale bez poweru rzutowego Bookera jak najbardziej jest to możliwe bo Booker wie ze NY potrzebuje takiego gościa jak on do sukcesu. I ma gotowa praktycznie drużynę.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał(a):

Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno od początku maja jest rozważana wymiana Booka za Rondelka.440763170_1659193541494302_6519394770044795247_n

Booker to miękka faja, spłakałby się pewnie dość szybko o metody treningowe Thibodeau i pewnie finalnie zepsułby atmosfere w szatni. No i fit do Brunsona też średni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, the_secret napisał(a):

Booker to miękka faja, spłakałby się pewnie dość szybko o metody treningowe Thibodeau i pewnie finalnie zepsułby atmosfere w szatni. No i fit do Brunsona też średni

Bez przesady. Booker jest co mecz masowany bardziej niż 90% innych zawodników. Nie jest taki miękki jak się mówi. Natomiast fit to średni w obronie przede wszystkim w ataku nie widzę żadnego problemu. Durant wg mnie by bardziej tu pasował ale to krótkoterminowy projekt. I nie warto za dużo za niego oddawać.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marceli73 napisał(a):

Bez przesady. Brooks jest co mecz masowany bardziej niż 90% innych zawodników. Nie jest taki miękki jak się mówi. Natomiast fit to średni w obronie przede wszystkim w ataku nie widzę żadnego problemu. Durant wg mnie by bardziej tu pasował ale to krótkoterminowy projekt. I nie warto za dużo za niego oddawać.

gosc sie nazywa Booker jak coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LAF napisał(a):

Vogel nie miał autorytetu. Uważam , że Mike ustawi ich tam do pionu. 

Jak narzekales na Vogela, to czeka Cie ciezki okres w Budem :)

zawodnicy w podcastach mowia to wprost. Budenholzer nie chce robic zadnych adjustments, ZADNYCH. Goscie ktorzy u niego grali mowia to wprost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Jeeeeeeeeest.

 

A tak serio, dopóki durant tu jest to pi****le ten zespół. Z bólem serca, ale tak trzeba.
Aktualnie 100% mojego zaangażowania leci w wyśmiewanie celtics.

Edytowane przez Qooniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.