Skocz do zawartości

[ beGM 1st round Play-In '24 West ] #9 Kings (42-40) – #10 Clippers (42-40)


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ja Ciebie Marcus, nie wypraszam, piszę tylko jak to wygląda z boku od dwóch trymstrów, jeśli uważasz, że zachowujesz się w porządku, to Twoja sprawa, rób co chcesz

Brak opisów czy głosowań nie jest podyktowany zrobieniem komuś na złość.

Wpisy @LAFnatomiast w każdym dziale czy discordzie, w moją stronę to już czysta złośliwilość. Odpuść chłopie te wstawki, bo mi nie ubędzie, a Ty też nie urośniesz. 

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj @MarcusCamby chyba nie czytasz tego co piszę, przecież pisałem, że jak ktoś oglądał trzy mecze na krzyż to lepiej niech nie głosuję niż ma wpisywać gdzie popadnie cyferki. Natomiast do opisu nikt Ciebie nie zmusza, nie chcesz to nie rób a to, że Ci się nie podoba, że ktoś da głos temu kto poświęci chwilę nad opisem to już nie moja wina. Mamy demokrację i Ja tak zagłosuję, ale tutaj pewnie zrobię wyliczanek bo Twój przeciwnik raczej też nie da opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie wiem czym jest podyktowany, bo zniknąłeś na kilku miesięcy bez słowa komentarza

teraz przychodzisz i piszesz, że i tak masz wyjebane...

Ciężko nie mieć, jak ktoś Cię zniechęca do gry. 

A może to już po prostu wypalenie. Nie wiem. Tak czy siak dzisiaj jeszcze rozmawiałem z @Reikai na temat tego do kiedy są opisy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę aby robić rewolucje i olać opisy całkowicie. Jest to dla mnie całkowite odejście od zasad tej gry. Prowadzisz zespół i się starasz przez oglądanie spotkań wiedzieć więcej niż przeciwnik. I w wymianach dlatego sięgasz po lepszego gracza i w opisach gdzie wiedzę możesz spieniężyć na wygrana trafnym opisem koncepcja i umiejętnością dyskursu. Jezeli marcus chcesz wykastrować większa cześć gry bo nie chce się Tobie robić opisów to chyba od lat nie zrozumiałeś czym jest ta gra. Wole wierzyć ze masz potężny kryzys i tak co się napisało. Jezeli to jest twoj grubszy koncept to słabo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Ciężko nie mieć, jak ktoś Cię zniechęca do gry. 

ale Ty myślisz, że jesteś jedyny, którego coś tu denerwuje? gra pewnie padnie prędzej czy później, ale od ludzi, którzy beGM zakładali mogę wymagać ciut więcej niż to co zrobiłeś, ja też nie lubię pisać opisów, ale z drugiej strony, skoro są już playoffy, no to jednak powinniśmy go wymagać, nikt nigdy nic nie ugrał bez odpowiedniego zaangażowania, ostatecznie miała to być gra, która gromadzi w kupie grupe zapaleńców, a nie niedzielnych fanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Ciężko nie mieć, jak ktoś Cię zniechęca do gry. 

A może to już po prostu wypalenie. Nie wiem. Tak czy siak dzisiaj jeszcze rozmawiałem z @Reikai na temat tego do kiedy są opisy. 

Od kiedy @LAF jest w stanie komuś zaleźć za skore?

 

 

Serio jakimś wpisem Ciebie ktoś zniechęcił? Zmień nick na Booker w takim razie bo nie przystoi. 

Ewentualnie Lou Williams. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings

 

Kwestie pozasportowe pominę – gdyż to opis Sacto, których chwilowo przejąłem. Drużyna ma spore szanse na 8 seed i awans do playoffs, a szkoda żeby o tym nie napisać kilku zdań. Początkowo, gdy wyglądało to na pojedynek z LA Clippers nie miałem złudzeń jak taki mecz by się zakończył przeciwko Jimmiemu Butlerowi, ale jego kontuzja pod koniec I qwarty tego meczu była dość kluczowa dla jego dalszego przebiegu i moim zdaniem Clippers oberwaliby tu blow outem bez Butlera (a raczej z Butlerem jako statystą na boisku ).

 

Przeciwnik nie dał opisu, zatem muszę zdać się na jego opis z 3T.

 

Rotacja:

pg D. Schroeder 35 / R. Westbrook 10/ R. Jackson lub D. Smith Jr. 3/5

sg N. Powell 35 / Westbrook 11/13

sf D. DeRozan 42/ A. Coffey 6

pf H. Barnes 35/ L. Nance Jr. 10/ R. Westbrook 3

c R. Gobert 38/ J. Landale 8/ L. Nance Jr. 2

Same minuty są orientacyjne w zależności od potrzeb, dyspozycji graczy i sytuacji na boisku. Stawiam na żelazne s5, a odnośnie graczy z ławki – możliwe, że ktoś będzie grał większe minuty kosztem innych. Najważniejsza jest energia Russa Westbrooka, który dostaje 24-28min. i jest naturalnie 6thmanem w tym meczu. DeRozan praktycznie nie schodzi z boiska, dostaje tylko kilka minut na wytchnienie i wtedy zastępuje go Amir Coffey. Jeżeli potrzebuję ofensywy, to sprawdzam dyspozycję Reggiego Jacksona, natomiast jak defensywy na np. Garlandzie to kilka minut gryzie parkiet za nim Dennis Smith Jr. Również od ilości minut, które może grać Gobert oraz od dyspozycji Barnesa zależą minuty Nancea i Landale. Australijczyk raczej będzie grał mniej, Nance daje mi jednak nieco lepszy rzut.

Statsy z 3T graczy oraz z play in 6 najważniejszych graczy:

DeMar DeRozan 

First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
2024-02-22 2024-04-14 26 26 38.2 9.0 18.3 .495 1.0 3.0 .333 7.7 9.0 .854 0.5 4.3 4.8 5.5 1.1 0.5 2.1 1.7 26.7 21.1 0.7
 
w play in: g1 44min. 22pkt. 6zb. 9as. 1prz. 1bl. 3P 1/2 FG 52,6%
                g2 41min. 22pkt. 3zb. 4as. 1prz. 1bl. 3P 3/6 FG 50%
 
 
Rudy Gobert
 
First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
2024-02-23 2024-04-14 22 22 36.0 5.7 8.2 .696 0.0 0.0 .000 3.0 4.9 .620 4.2 9.6 13.9 1.6 0.9 2.3 1.6 3.5 14.5 16.8 2.0

 

Dennis Schroeder

First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
2024-02-22 2024-04-10 26 24 32.7 5.6 13.0 .430 2.2 5.2 .415 1.9 2.3 .820 0.7 2.8 3.5 6.1 0.7 0.3 2.5 2.0 15.2 11.4 -3.2
 
 
Norman Powell
 
First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
2024-02-25 2024-04-12 22 3 28.3 5.2 11.2 .467 2.4 5.9 .400 2.0 2.5 .818 0.3 2.3 2.6 1.4 0.7 0.1 0.8 1.8 14.9 10.1 1.7
 
 
Harrison Barnes
 
First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
2024-02-25 2024-04-14 27 27 27.8 4.3 9.4 .459 1.7 4.5 .369 2.1 2.7 .778 0.9 2.3 3.2 1.3 0.6 0.1 0.7 1.0 12.4 9.0 -0.2
 
w play in: g1 34min. 17pkt. 4zb. 3as. 3P 3/4 FG 45,5%
                g2 38min. 17pkt. 5zb. 4as. 3P 3/5 FG 42,9%
 
Russell Westbrook
 
First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
2024-02-25 2024-04-12 13 1 20.2 4.0 8.9 .448 0.4 1.5 .250 2.0 2.5 .788 1.2 3.1 4.2 4.3 1.0 0.2 2.2 1.9 10.4 8.5 4.8
 

Założenie taktyczne:

Początkowe założenie Kings przewidywało odcinanie Butlera od piłki (modlenie się) i pozwalanie grać Cunninghamowi i Garlandowi, którzy notują sporo start, a gra pod presją tak młodych graczy mogłaby dać ich fatalną skuteczność. W defensywie wjazdów broniłby pod koszem Gobert, a młodzi guardzi Clippers mogliby nie udźwignąć presji w meczu o stawkę.

Jednak po kontuzji Butlera sytuacja zmienia się diametralnie. Zwiększa się też presja na Cunninghama i Garlanda.

W ofensywie DeRozan szukałby swoich rzutów z półdystansu, swoją energią i wjazdami zarażałby Westbrook, Kings liczyliby też na ofensywny ciąg Normana Powella i doświadczenie Harrisona Barnesa. Możliwe, że swoją szansę dostałby też Reggie Jackson, gdyby była taka potrzeba.

 

Mocne strony:

- Kings grają ten mecz na własnym boisku;

- w drużynie przeważają doświadczeni weterani;

- lider Clippers (Jimmie Butler) kontuzjuje się pod koniec 1 qw. co rozwala przeciwnikowi całe założenie taktyczne;

- mam pod koszem jednego z najlepszych defensorów w lidze – Rudy Goberta, który jest rewelacyjnie dysponowany;

- mój przeciwnik ma niedoświadczonych guardów (Canningham/ Garland) którzy słabo ze sobą fitują, a po kontuzji Butlera wszystko jest w ich rękach;

- DeRozan jako lider pokazał, że potrafi świetnie się spisywać w meczach play in;

- Clippers nie bardzo mają graczy, którzy by powstrzymywali wjazdy DeRozana i Westbrooka;

- zmiennicy Hartensteina (TJD i Looney) zagrali w tegorocznych play in fatalnie po śr. około 10min. co nie wróży dobrze przy ewentualnych problemach z faulami Hartensteina;

- po kontuzji Butlera, Clippers mają problem z sf i muszą grać albo Graysonem Allenem – co daje 3 guardów, albo Niangiem, który też nie spisuje się zbyt dobrze;

 

Podsumowanie:

Gdyby nie kontuzja Jimmiego – porażkę przyjąłbym ze spokojem, ale to pechowe dla Clippers wydarzenie powinno tu zmienić wszystko. Gram u siebie, przeciwnik traci lidera, to ja mam bardziej doświadczonych graczy. Moim zdaniem byłby blowout i dalej awansowaliby Kings.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

Brak opisów czy głosowań nie jest podyktowany zrobieniem komuś na złość.

Wpisy @LAFnatomiast w każdym dziale czy discordzie, w moją stronę to już czysta złośliwilość. Odpuść chłopie te wstawki, bo mi nie ubędzie, a Ty też nie urośniesz. 

Skoro możemy se sami decydowac czy gra czy nie gra Brogdon czy Grant, to czemu nie możemy decydowac czy karać czy nie karać za brak opisu 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.