Skocz do zawartości

[ beGM 1st round Play-In '24 West ] #9 Kings (42-40) – #10 Clippers (42-40)


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Alonzo napisał(a):

Kings są do przejęcia.

ja z dniem dzisiejszym zrezygnowałem z ich prowadzenia

Coś się stało?

Serio nie możesz ich poprowadzić jeszcze w jednym czy dwóch meczach?

Trochę słabo rezygnować przed najważniejszymi meczami sezonu 😐

Mam nadzieję, że nic złego się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tecu napisał(a):

Coś się stało?

Serio nie możesz ich poprowadzić jeszcze w jednym czy dwóch meczach?

Trochę słabo rezygnować przed najważniejszymi meczami sezonu 😐

Mam nadzieję, że nic złego się nie stało.

Foszek za to, ze ludzie mieli inne zdanie w kwestii 2 seeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Reikai napisał(a):

@Braveheart22 bedzie cos?

Nie wiem czy jest sens się produkować, bo nawet jeśli pierwszy mecz wygram to raczej bez względu na wszystko, w drugim spotkaniu pewnie padnie argument u większości głosujących, że brak Butlera = brak awansu. 

Zobaczę jeszcze jutro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Nie wiem czy jest sens się produkować, bo nawet jeśli pierwszy mecz wygram to raczej bez względu na wszystko, w drugim spotkaniu pewnie padnie argument u większości głosujących, że brak Butlera = brak awansu. 

Zobaczę jeszcze jutro. 

Przecież w drugiej parze nikt nie zrobi opisu ….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Taka postawa nie pomaga. 

W grze. 

Rozumiem że nie zawsze jest czas na zabawę. 

Gra upada, a niektórzy jeszcze celowo dążą do tego by uprzykrzyć resztkę przyjemności z gry. 

Od jak dawna mówię, by zlikwidować obowiązek pisania opisów, które są bardzo czasochłonne i ich pisanie jest smutnym obowiązkiem? 

A tu wciąż posty o karaniu za brak opisu. Jeszcze ja rozumiem jak ktoś zastanawia się czy dać jedną wygraną więcej czy mniej i przy braku opisu daje mniej. Ale z automatu dawać komuś porażkę, nawet gdy ktoś ma lepszy zespół to farsa. 

Czas czasem, ale najgorsze jest to że pisanie tego jest bardziej nużące niż praca. Ja chciałem dzisiaj coś napisać, ale na pewno nie na zasadzie szantażu i wymuszenia. 

Gra musi dopasować się bardziej do realiów dorosłego człowieka i być mniej inwazyjna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Czas czasem, ale najgorsze jest to że pisanie tego jest bardziej nużące niż praca. Ja chciałem dzisiaj coś napisać, ale na pewno nie na zasadzie szantażu i wymuszenia. 

przestań już pi*****ić, jedna osoba napisała o porażce za brak opisu, kto szuka szantażu?

mi też się wiele rzeczy nie podoba, ale skoro i tak nie dałeś żadnego opisu od dawna, to już lepiej było odejść niż teraz obrażonego zgrywać na stare zasady, które są od początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przestań już pi*****ić, jedna osoba napisała o porażce za brak opisu, kto szuka szantażu?

mi też się wiele rzeczy nie podoba, ale skoro i tak nie dałeś żadnego opisu od dawna, to już lepiej było odejść niż teraz obrażonego zgrywać na stare zasady, które są od początku

A to przepraszam. W takim razie jak tak stawiasz sprawę to oczywiście jestem skłonny przekazać zespół od ręki. Nie chcę nikomu blokować miejsca i przyjemności współuczestnictwa. 

Zmianę zasad głoszę już od czasu, gdy byłem w radzie i dziwię się uporowi, gdy problem jest coraz większy. 

Także nie wiem. Jak coś to PW od radnych czekam, jak to prowadzenie NOH ma dalej wyglądać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.