Skocz do zawartości

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje


ghost41

Rekomendowane odpowiedzi

panowie z nike ciezka sprawa

ja proponuje kazdemu znalezienie jakiejsc stacjonarki z jerseyami i zmierzenie samemu

bo wg centymetrow, najlepiej odpowiadalo mi 56

a jak zmierzylem to sie okazalo, ze 48

nike sa nieco mniejsze od adidasa ale najlepiej niech kazdy zmierzy i zobaczy bo sama szerokosc i dlugosc moga byc mylace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

https://www.ebay.com/itm/Tim-Duncan-San-Antonio-Spurs-Mitchell-Ness-NBA-1998-1999-Authentic-Jersey-HWC-/332632157719

 

Czytam i czytam nt. oryginalności koszulek, ale wykładając kasę chciałbym mieć pewność. Warto i czy jest sens ją kupowac? Ma jakąś wartość nie tyle materialną co kolekcjonerską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To dobry deal zrobiłeś... Gdybyś chciał sprzedać do daj znać choć, mam 3 z tej serii to dobrze mi się skomponuje, choć johnson do moich faworytów nie należy. Dream team nigdy nie grał w tych koszulkach nike tylko championa a to dość ważne dla zbieraczy żeby była ta zgodność, ale nike postanowił wypuścić ich wersję dlatego szału pod względem wartości nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej pytał o koszulki LBJ autentyki z NIke. Ja kupiłem ze sklepukoszykarza za 350 jakoś. Rozmiar 52 czyli odpowiednik 3XL. Ale to zupełnie inna rozmiarówka niż adidasa- ale wiadomo że sam design koszulek jest inny. Jest podobnie rozmiarowo na szerokość za to na długość jest krócej. Jest dużo krótsza od moich wszystkich autentyków z Adidasa (rev 30) i XL i 2XL ....

Ogólnie całkiem spoko - jak za tę kasę...  wiadomo że jest ryzyko porwania ( hehe) ale materiał jest delikatny= lekki. Ogólnie jestem dość zadowolony. Do kompletu mam spodenki autentyki rozmiar 38 i tutaj na moją grubą dupę jest przyciasnawo :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.