Skocz do zawartości

Bucks (3)- Pacers (6)


josephnba

Kto?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wygra...


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Zakładaj temat, ja założę temat na finał konferencji 😘

Stary ja dopiero muszę g6 nadrobić bo jakoś tak dziwnie wyszło, że niby miałem oglądać Knicks i Brunsona a oglądałem niepotrzebnie te popisy McConnella i Topina i później już padłem, lol. Teraz zresztą nie mam czasu, stąd stać mnie było teraz tylko na wstawienie ci krótkiego komunikatu.  @mayor ostatnio bardzo aktywny i chyba chciał podnieść jakość forum to niech tam działa. A nie to sam to zrób, bo to już zdecydowanie ostatnia okazja napisać względnie dobrze o tegorocznych Pacers, zaraz nastąpi złomowanie.🤭

 

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

jakbym był kibicem Pacers to kupiłbym sobie jersey TJ McConella 

A jakbym był dzisiaj kibicem 76ers to bym nawet za nim mocniej zatęsknił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, vero1897 napisał(a):

.  @mayor ostatnio bardzo aktywny i chyba chciał podnieść jakość forum to niech tam działa. A nie to sam to zrób, bo to już zdecydowanie ostatnia okazja napisać względnie dobrze o tegorocznych Pacers, zaraz nastąpi złomowanie.🤭

 

 

Dzięki za zaufanie, ale niestety nie dam rady.,Babeczka, która przychodzi sprzątać porozłączała mi przystawki w TV przy wycieraniu kurzu - wstałem o 1 żeby oglądać mecz na żywo ,ale niestety musiałem obejrzeć na laptopie i oczy mnie bolą jak po spawaniu., Jedynie co powiem to na pewno będzie nudna seria, tak samo jak nudna była NYK z Sixers, albo jeszcze nudniejsza bo serii Nugget's Leakers nic nie jest w stanie przebić. Tak jebana  trzymała w napięciu że korki wyjebało ,nerwy strzelały jak postronki ,a pazury do krwi poobgryzałem 

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2024 o 11:29, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Middleton mało co grał przez ostatnie dwa lata i człowiek trochę zapomniał jak dobry to koszykarz

Dokładnie, a do tego przez wielu deprecjonowany w kontekscie supportu z jakim Giannis wygrywał Mistrza (Jrue+Khris+Giannis z rolsami jak Lopez i PJTucker, a z lawki wciaż zywy Teague, DDV, Pat, Portis). Niestety kontuzje to jego zmora. Szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.