Skocz do zawartości

Cavs (4) - Magic (5) Eastern Conference Round1


memento1984

Wynik serii  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cavs - Magic

    • Cavs 4:0 Magic
      0
    • Cavs 4:1 Magic
    • Cavs 4:2 Magic
    • Cavs 4:3 Magic
    • Cavs 3:4 Magic
    • Cavs 2:4 Magic
    • Cavs 1:4 Magic
      0
    • Cavs 0:4 Magic
      0

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 20.04.2024 o 23:00

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.04.2024 o 03:24, memento1984 napisał(a):

Ze dwa mecze Garlanda w takim gameplanie JBB i trzeba bedzie do chlopaka doplacic pickiem ;)

 

16 godzin temu, memento1984 napisał(a):

Sympatyczny Kasztan Garland to jest fajna 3-cia opcja w PO-teamie ktorej zaplacilismy jak by byl 1-sza opcja

Moim skromnym zdaniem, on może skończyć jak Isaiah Thomas. Jak nie masz warunków fizycznych, to musisz być w czymś zaje...y, a on jest co najwyżej dobry, żeby nie powiedzieć, że przeciętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Thomas napisał(a):

 

Moim skromnym zdaniem, on może skończyć jak Isaiah Thomas. Jak nie masz warunków fizycznych, to musisz być w czymś zaje...y, a on jest co najwyżej dobry, żeby nie powiedzieć, że przeciętny.

Ja poproszę Garlanda do Chicago 

Lubię chłopaka od pierwszego dnia w lidze :)

Bulls to jego poziom, choć z drugiej strony jeśli ma się gdzieś odbudować to Chicago nie jest do tego odpowiednim miejscem 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, josephnba napisał(a):

Ja poproszę Garlanda do Chicago 

Lubię chłopaka od pierwszego dnia w lidze :)

Bulls to jego poziom, choć z drugiej strony jeśli ma się gdzieś odbudować to Chicago nie jest do tego odpowiednim miejscem 

Macie przeciez lepszego Whita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tomaszan napisał(a):

Wiele w życiu widziałem, ale takiej obrony, jak Orlando w trzecich kwartach tych dwóch meczów u siebie, to już dawno nie. A może nigdy... 

badzmy powazni, Mitchell palacy trojki w 6sekundzie off balance, dryblingi do nikad.

2 mecze w trzy dni a mnie doslownie dupsko piecze a Mitchella piszczel boli.

Zamieniasz Lebrona-Mitchell 1:1 i masz Cavs w ECFie przy gorszym RS a lakers wyzej w RS i tez wypad w 1rd.

To wszystko przy fatalnym dzisiaj Banchero…

JajeBie Bickertaff pierwszy spierdala do szatni, przebieraniec heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cudze, ale zasmiane:

lsrqwm5su2xc1.png

+ bonus featuring:

5s9jygliq2xc1.jpeg

+ Sympatyczny Kasztan Garland:

5lrl477jl2xc1.jpeg

Cytat

Exactly like I said last year, 6'1" guards and 200 pound forwards can't carry any teams in 2024. Mitchell can act like he's a superstar as much as he wants but he'll never be anything more than a swoll stephan marbury during a forward era.

ktos tam gdzies tam napisal, mocne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, memento1984 napisał(a):

badzmy powazni, Mitchell palacy trojki w 6sekundzie off balance, dryblingi do nikad.

2 mecze w trzy dni a mnie doslownie dupsko piecze a Mitchella piszczel boli.

Zamieniasz Lebrona-Mitchell 1:1 i masz Cavs w ECFie przy gorszym RS a lakers wyzej w RS i tez wypad w 1rd.

Sorki, ale to bez sensu gadka. Zamieniasz w Orlando kogoś na kogoś (np. WCJ na Jokica) i masz finały NBA...

 

Nie wiem, jak się skończy ta seria, ale ona mi przypomina lata sprzed ery GSW, gdy drużyny przede wszystkim broniły. I to mi się podoba, bo tej rzucanki za 3 pkt nie da się po prostu oglądać. Trzecie kwarty dwóch ostatnich meczów to po prostu niesamowita obrona. Oczywiście, Cavs nie trafiali z czystych pozycji (jak Garland sam na sam z koszem), ale trzeba docenić pracę Magic w defensywie. Szczególnie ile dają Suggs i Isaac. Ten pierwszy Garlanda - jak na razie - por prostu wyłączył. A ten drugi nie daje grać Mitchellowi.

Nie zmienia to faktu, że Orlando potrzebuje wzmocnienia na pozycjach 1-2. Suggsa bym zostawił, ale reszta jest do odstrzału. No i pytanie, kto za nich? Jeżeli Orlando poważnie wzmocni te pozycje (aczkolwiek nie wiem jak), to w next sezonie może być groźne dla każdego. Bo obronę ma naprawdę bardzo dobrą, jak na obecne standardy w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

inna sprawa, że atak cavs jest mega przewidywalny.

tam nic totalnie sie nie zmienia, gra na to samo kopyto.

Najgorsze sa obsrane Cavsy jak sie robi 6pts+ w plecy, to wtedy juz playbook jest do 2 zagrywek, nie ma nic. Trener wf-ista a liderzy za male IQ i nie czytaja wogole gry tylko leb w dol i palowanie a reszta druzyny umiera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, tomaszan napisał(a):

Nie zmienia to faktu, że Orlando potrzebuje wzmocnienia na pozycjach 1-2. Suggsa bym zostawił, ale reszta jest do odstrzału. No i pytanie, kto za nich? Jeżeli Orlando poważnie wzmocni te pozycje (aczkolwiek nie wiem jak), to w next sezonie może być groźne dla każdego.

Polecam przeczytać transkrypcję radiowego wywiadu z Weltmanem: https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=25&t=2372321

Nie wklejam konkretnego fragmentu, o który chodzi, bo zapewne z ciekawością przeczytasz cały wywiad, a to co trzeba też znajdziesz. Reszta czytać nie musi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

WCJ wczoraj zalatwil 100 pkt Wagnerowi tymi zaslonami. Strasznie niedoceniany aspekt w koszykowce, dobra zasłona. Szkola @Kubbas

Ja pi****le, az mi sie Randle z Lakers przypomnial I jego zaslony. Do dzis mam koszmary.

Cały ten run w 3ciej kwarcie to na barkach Wendella. Dwie kluczowe trójki (jedna z kończącym się zegarem), trzymanie deski, dobre pozycjonowanie w obronie, kilkukrotne przewrócenie Mobley'a, który nie mógł nic trafić, a sporo próbował.

Jakby ktoś chciał sobie obejrzeć raz jeszcze (ja na pewno to zrobię 😉):

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tomaszan napisał(a):

Sorki, ale to bez sensu gadka. Zamieniasz w Orlando kogoś na kogoś (np. WCJ na Jokica) i masz finały NBA...

oczywiscie chodzilo specyficznie o niby "washed" 40letniego Lebrona przy ktorym pewnie nawet JajeBie Bickerstaff by sie schronil jako trener od coachingu mentalnego. Lebrona, ktory pewnie w opinii forum nie ma zadnej wartosci tradeowalnej ani wielkiej sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, ignazz napisał(a):

Przyszły sukcesy to i ochota na pisanie niektórym wróciła 😅

To nie do końca tak. Przejrzyj wątki dotyczące Magic. Ile osób pisało? Ile można pisać niemal samemu ze sobą?

A sukcesy... Do sukcesów to jeszcze bardzo daleka droga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, memento1984 napisał(a):

LOL:

 

Kręcisz podcasty tam w Ohio?😁 

"Nice and soft like McDonalds syrup ice cream" x D

Zabrakło tylko JaJebie Bickerstaffa.

Może jestem naiwny ale mimo wszystko wciąż spodziewam się W we wtorkowym meczu. Magic na wyjazdach to przecież też potrafi bywa niezły mem, więc może to jeszcze 2x powtórzą i jakoś to pchniecie w 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, vero1897 napisał(a):

Kręcisz podcasty tam w Ohio?😁 

"Nice and soft like McDonalds syrup ice cream" x D

Zabrakło tylko JaJebie Bickerstaffa.

Może jestem naiwny ale mimo wszystko wciąż spodziewam się W we wtorkowym meczu. Magic na wyjazdach to przecież też potrafi bywa niezły mem, więc może to jeszcze 2x powtórzą i jakoś to pchniecie w 7.

Ten podcast biedowy ale wlasny, lokalny haha.

Cavs pokazali jednak, ze dno jest u nich niskooo. Magic przegrali oba spotkania na wyjezdzie, niby takimi low-key blow-outami ale nie mialem wrazenia, ze sie dno w pizdu urwalo. 
Ja mam zero zaufania dla tego, jak ta ekipa wyjdzie na mecz jutro, zaden wynik nie odwroci tego wrazenia i ta seria jest otwarta a momentum sprzyja teraz Magic.

Charmin Mobley to cipka dzisiaj, ale z dlugimi warami, jemu jeszcze mozna dac czas. Garland z JajeBiem zatankowal teraz tak swoja wartosc, ze kazdy bedzie czekal na jakas implozje a Mitchell bedzie robil ruchy w ciemno. Moze Lakers wezma Garlanda za snt Lebrona, LOL jaki szit trade. Zarzad przegapil najtansze rozwiazanie rok temu, nie probujac zatrudnic innego trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.