Skocz do zawartości

Cavs (4) - Magic (5) Eastern Conference Round1


memento1984

Wynik serii  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Cavs - Magic

    • Cavs 4:0 Magic
      0
    • Cavs 4:1 Magic
    • Cavs 4:2 Magic
    • Cavs 4:3 Magic
    • Cavs 3:4 Magic
    • Cavs 2:4 Magic
    • Cavs 1:4 Magic
      0
    • Cavs 0:4 Magic
      0

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 20.04.2024 o 23:00

Rekomendowane odpowiedzi

Zeby zaczac dyskusje, w potencjalnie dlugiej serii, ochrzczonej jako seria do wyswietlenia na lamach TruTV/Tubi.

Cavs w tym sezonie  poprawiaja kadrowo wszystko:

OUT: Cedi Osman, Lamar Stevens, zwloki:KLove+Rubio+Robin Lopez+Danny Green

IN: Max Strus, Niang, Marcus Morris, Tristan Thompson, odkurzony Merrill

na lawce nedza ukrywajaca sie za szeregiem kontuzji ktore nie oszczedzaly Cavs od dnia numer jeden. 

Obecny i poprzedni sezon zakonczony na 4-tej pozycji - ten w zasadzie z niesmakiem, ze moglo byc lepiej, poprzedni byl napewno na wyrost. wchodzimy w serie konczac sezon post ASB z rekoredem 13W na 35 spotkan, nie potrafiac wygrac wiecej niz 2 spotkania z rzedu a w marcu nie potrafiac wygrac dwoch spotkan z rzedu (!).

Masa plotek okolo-koszykarskich nt Mitchella nie pomaga. Ta seria to poczatek sprawdzianu dla duo Mitchell-Garland. Garland jedyne co udowodnil to fakt, ze nie bedzie numerem 1 nigdzie i jest zadowolony kasujac maxa u boku SS. Bardzo sympatyczny gracz, ale bez "ikry". Tych bez ikry juz paru mamy, ale na cale szczescie gramy z druzyna ktora wyglada jak Cavs 1-2lata temu (gladki wypad w 1szej rundzie/masa smiechu w play-inach). Magic to najgorsza 3pt druzyna ktora weszla do PI/PO w tym roku a Cavs wygladaja lepiej broniac pomalowane. Banchero i Shai to moim zdaniem najfajniejsi gracze mlodego pokolenia ktorzy sa niedoceniani (w pelni) poniewaz nie graja w bardziej rozpoznawalnych druzynach. Mam nadzieje ze wygramy.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Magic zaczna COKOLWIEK trafiac, to biora ta serie na luzaku.

Z tym, ze nie wiem czy maja personel by cokolwiek trafiac.

Ciezko nie kibicowac tu Magic przeciwko tym pluszowym misiom z Cavs. Pieknie bronia, piekne rotacje, ale co z tego skoro mozna w ataku mnie tam wsadzic i pewnie efekt bylby podobny w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando 30% z gry. 18% za 3.

Wiadomo Cavs to dobra ekipa w obronie ale przez to że człowiek się naoglądał Lebronów, Jokiciów i Donciciów tej ligi to taki atak przypomina nam o "wspaniałych" latach 90 i 00.

Niech oni zatrudnią kogoś kto regularnie trafia do kosza, najlepiej za 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mecz przypominał mi mecz z Knicks z MSG, który stosunkowo niedawno (na początku marca) oglądałem na żywo w hali  (pierwszy raz w życiu, a mecz trafił mi się masakryczny w wykonaniu Magic). Telewizja tego nie oddaje. Niestety, ale bardzo, ale to bardzo widać brak rozgrywającego i rzucającego. Na żywo jeszcze bardziej.

Zdecydowanie uważam, że nie ma co przepłacać Klay'a, nie ma to żadnego sensu, tylko kogo ściągnąć??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomaszan napisał(a):

Ten mecz przypominał mi mecz z Knicks z MSG, który stosunkowo niedawno (na początku marca) oglądałem na żywo w hali  (pierwszy raz w życiu, a mecz trafił mi się masakryczny w wykonaniu Magic). Telewizja tego nie oddaje. Niestety, ale bardzo, ale to bardzo widać brak rozgrywającego i rzucającego. Na żywo jeszcze bardziej.

Zdecydowanie uważam, że nie ma co przepłacać Klay'a, nie ma to żadnego sensu, tylko kogo ściągnąć??? 

CP3 + jakiegoś młodego z potencjałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstaje rano... i mnie oczy pieką..

mowie kur.. co jest do wuja..

ide do lazienki, patrze w lustro.. cale zaczerwienione

myśle se.. co wuja wafla.. xd juanlaugh.gifspawałem wczoraj coś bez maski , czy zbyt dlugo (powyzej 5 sekund) patrzylem sie na jakas alternatywnej urody koleżanke czy jaki wuj waldeklaugh.gif

 

a teraz sobie przypomnialem. ze ogladałem ten klivlend z tym orlando przed snem i to od tego

juanlaugh.gif

Edytowane przez Vice-rezerwa-rezerwy2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Mam wrażenie, że gdyby ta seria toczyła się z 15 lat temu i Magic dysponowaliby ówczesną wiedzą na temat ofensywy, to z tym personelem może z raz wyszliby z 75 punktów w meczu. 

Wygrywając 75:74

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Wygrywając 75:74

Cavs oba mecze tez sa ponizej swojej sredniej 3pt% ~35%. patrzac na Magic to mam wrazenie ze mimo oczywistych brakow moich Cavs, to Cavaliers maja wiekszy upside zeby zagrac jakis mecz na 3pt 35-38% i 50% FG%.

oba mecze to takie low-key blowouty gdzie w kazdym byl moment ze Cavs staneli w miejscu (6-7minut w G1 chyba 2q 0/13? i w 3q w G2 0/6?).

o dziwo nie zaliczylismy jeszcze kompletnej suszy w 4q i nie bylismy pod presja mimo to, Garland jest absolutnie bezuzyteczny, nie kreatywny i nie zaprezentowal niczego wiecej niz jakis roles w jego butach. wczoraj kilka trojek przy 10+ pts przewagi w 4q gdzie chyba zaczynal 4q z 3pt (!). na plus ze jednak nie naciskal i nie forsowal bo rzutowo to nie byl jego mecz.

wczoraj bylo widac kilka razy ze Mitchell staral sie uruchomic ofensywe nie stajac sie czarna dziura.

po tych dwoch meczach to mozna zaryzykowac, ze krotka seria, Magic niestety nie pokazali absolutnie niczego, poza tym, ze mlody wagner potrafi sie zamienic w "Karen" i wyjebac fana bo mu sie nie podobalo, co uslyszal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, spabloo napisał(a):

Zobaczymy co Magic pokażą w ataku u siebie. Zakładam, że jednak coś więcej, biorąc pod uwagę, że we własnej hali wyglądali dużo lepiej i pewniej niż na wyjazdach. A czy to wystarczy, żeby wrocić do serii, to się okaże.

jesli chodzi o 3pt% to Magic wygladaja podobnie w domu i na wyjezdzie:

image.thumb.png.59549c7218b4fa627d5fae8d79113456.png

na duzy plus Mobley w pierwszych polowach, gdzie widac ze sa proby zagrywania na niego na otwarte looki, gosciu niby byl w pewnym momencie 1/4 ale jedna trojka wiecej i 2/5 i zalu by nie bylo.

dla wariatow, wszystkie rzuty za 3pt w serii by Magic (wideo):

https://www.nba.com/stats/events?CFID=&CFPARAMS=&ContextMeasure=FG3A&GameID=&PlayerID=0&Season=2023-24&SeasonType=Playoffs&TeamID=1610612753&flag=3&sct=plot&section=game

 

kompletna zapasc z kazdej strony za 3pt Magic:

image.png.d649013b1c6388c0657ddb3b360f7983.png

Cavs maja dobry spot z prawej strony:
image.png.048ae01133a3e3c21e72ae28227ac600.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucilem sobie highlight reel 3pt-makes i naprawde dla Cleveland to wyglada na zestaw "a jebne se", moze 1/3 to takie koszykarskie cos zagrali bardziej sytuacyjnie kick-out w desperacji nizeli pomyslunek.

https://www.nba.com/stats/events?CFID=&CFPARAMS=&ContextMeasure=FG3M&GameID=&PlayerID=0&Season=2023-24&SeasonType=Playoffs&TeamID=1610612739&flag=3&sct=plot&section=game

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pierwsze slabe ofensywnie spotkania Cavs teraz 3ci tym razem beznadziejny. Tu moze byc goraco. Ze dwa mecze Garlanda w takim gameplanie JBB i trzeba bedzie do chlopaka doplacic pickiem ;)

Caly ofensywny system to regular-sezonowe pick’n’role nie dzialajace w PO, iso i trojki przez rece. 
Jedyny plus to Magic bedace duzo slabsze kadrowo ale ze studem wokol ktorego warto budowac.

Cavs wywalili kiedys Blatta w RS przy najlepszym rekordzie w lidze, moze zostawia JBB do pchania karuzeli w Disneylandzie? Dawno nie bylo trenera tak tankujacego potencjal. Doc’a to bym “caluje w raczki, Milordzie”.

7 minut temu, memento1984 napisał(a):

Dwa pierwsze slabe ofensywnie spotkania Cavs teraz 3ci tym razem beznadziejny. Tu moze byc goraco. Ze dwa mecze Garlanda w takim gameplanie JBB i trzeba bedzie do chlopaka doplacic pickiem ;)

Caly ofensywny system to regular-sezonowe pick’n’role nie dzialajace w PO, iso i trojki przez rece. 
Jedyny plus to Magic bedace duzo slabsze kadrowo ale ze studem wokol ktorego warto budowac.

Cavs wywalili kiedys Blatta w RS przy najlepszym rekordzie w lidze, moze zostawia JBB do pchania karuzeli w Disneylandzie? Dawno nie bylo trenera tak tankujacego potencjal. Doc’a to bym “caluje w raczki, Milordzie”.

Bickerstaff nie wygral jeszcze na wyjezdzie jednego spotkania w PO/PI.

*glitch

**dobrze ze mozna bylo przelaczyc na NYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczny Kasztan Garland to jest fajna 3-cia opcja w PO-teamie ktorej zaplacilismy jak by byl 1-sza opcja, u nas jest nominalnie 2-ga opcja, mamy nadzieje, ze bedzie 1sza opcja jak bedzie trzeba a "produkcja" jest taka, ze zawodzilby nasze oczekiwania, bedac 3-cia.

Piszczelowy Drybler Mitchell to jest 1-sza opcja wokol ktorej nic sie nie da zbudowac zeby wygrac xCF, slabe boiskowe IQ, brak asysty, brak playoff'owego SS-factor trzeci postseason z rzedu?

Poklepywacz Plecny JajeBie Bickerstaff ktory firmuje przegrywajaca w PO formule dwoch undersized guardow, bez pol zagrywki poza nieskutecznym w PO P'n'Lolem i ISO dwoch liderow, dodatkowo zanizajac ich wartosc

Change-My-Mind.jpg

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.