Skocz do zawartości

Igrzyska: Paryż 2024


Wyparlo

Czy USA wygrają IO 2024?  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy USA wygrają IO 2024?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 25.07.2024 o 14:45

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Wyparlo napisał(a):

Rok temu cisnąłem Jokica, że żuluje zamiast grać na MŚ 2023. Teraz jednak śmiało można pić

z jednej strony można się zgodzić, z drugiej nikt nie cisnął Lebrona Duranta, Currego czy Davisa, że olali MŚ i pozwolili się USA skompromitować 

Jok na przestrzeni ostatnich 5 lat jest w czubie rozegranych spotkań, nawet licząc PO, o tym, że były to bardzo ciężkie sezony raczej nie trzeba przekonywać, więc ostatecznie też się wcale nie dziwię, że wolał "żulować" w Somborze niż przez miesiąc tułać się po Azji tylko po to aby wszyscy byli zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Chytruz napisał(a):

No nie, lol, Kobe to byl top PRowiec. Z czasem oczywiscie publika kupila ten kit i teraz juz sie samo toczy.

Mowimy o typie, ktory sam wymyslil sobie ksywke Black Mamba

Black

Mamba

Wyobraz sobie, ze mowisz znajomym na boju, ze od dzisiaj twoja ksywka to np. Dark Shadow. Albo Asasyn albo jakis inny top cringe.

https://fanarch.com/blogs/nba/why-is-kobes-nickname-black-mamba 
https://www.businessinsider.com/kobe-bryant-black-mamba-nickname-2022-6?IR=T

To w sumie ciekawe jakieś sprzeczne wersje pochodzenia ksywki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Chytruz napisał(a):

Ogólnie wypominanie typowi jako zarzut, że dojebal w końcówce epicki hero run, który będzie pokazywany przez dekady, bo przecież mógł wygrać mecz wcześniej i nie musiłby wtedy robić żadnych śmiesznych heroics, to jakiś top internet moment.

epicki hero run to dojebał T-MAC przeciwko spurs i paru innych graczy. Cały mecz USA prowadziło i w momencie kiedy zaczął rzucać dalej byli plus 3. I żebyśmy się zrozumieli dobrze nie mam zamiaru pomijać końcówki w ocenie Currego. Ale mój post był odpowiedzią na robienie z tego jakiegoś niesamowitego występu. Dzięki końcówce uważam że był drugim najważniejszym graczem w finale (choć bez niego myślę że najprawdopodobniej też by wygrali). Czyli w finale moim daniem zagrał dobrze (być może bardzo dobrze) ale nic ponad to. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chytruz napisał(a):

No nie, lol, Kobe to byl top PRowiec. Z czasem oczywiscie publika kupila ten kit i teraz juz sie samo toczy.

Mowimy o typie, ktory sam wymyslil sobie ksywke Black Mamba

Black

Mamba

Wyobraz sobie, ze mowisz znajomym na boju, ze od dzisiaj twoja ksywka to np. Dark Shadow. Albo Asasyn albo jakis inny top cringe.

a Chosen One?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, steve napisał(a):

No spoko to jest w sumie szczegół. Ale jest z 10 innych powodów dla których ten turniej będzie klapa i dla których lepiej robić turniej w jednym i to nie za duzym kraju, a nie na calym olbrzymim kontynencie.

Przy 48 drużynach? Powodzenia życzę w znalezieniu takiego kraju i to jeszcze niezbyt dużego, który sam będzie chciał ciągnąć organizacyjnie MŚ. Nawet Arabusy pierwotnie chcieli robić powiększone MŚ z innymi państwami (Grecją i Egiptem).

12 godzin temu, steve napisał(a):

W 2030 gospodarzem MS są dwa kontynenty i to nie sasiadujace: Ameryka Południowa i Europa, rozumiem, że ok pomysł?

Wiesz chociaż ile będzie tych meczów w Ameryce Płd? Trzy, będą to mecze otwarcia w ramach uczczenia stulecia pierwszych MŚ a potem cały turniej wraca do Europy oraz Afryki (o Maroko zapomniałeś)

14 godzin temu, steve napisał(a):

Mundial 2006, euro 2008 czy euro 2016 zaliczyłem 2 mecze dziennie i nie wiem co w tym takiego nadwyczajnego jak masz bilety i chcesz je wykorzystac.

Super, a ja przed telewizorem zaliczyłem wszystkie mecze jakie danego dnia grali. Można? Można, jak się ma pilota w ręku.

Nikt nie ustawia imprez pod takich ludzi, bo to jest znikomy procent, który jest wręcz błędem statystycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, P_M napisał(a):

Czyli mowi sam, ze sobie nadal. Z tamtych czasow zapamietalem, ze nagle sam zaczal spamowac black mambe.

Jesli nawet gdzies to pierwszy powiedzial Quentin Richardson, to i tak sie nie przyjelo w sposob naturalny, tylko jak Kobe rozkrecil pozniej kampanie, takze still lamest shit ever.

7 godzin temu, Kubbas napisał(a):

a Chosen One?

To inny zawodnik, pisalem o Kobe

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Chytruz napisał(a):

Czyli mowi sam, ze sobie nadal. Z tamtych czasow zapamietalem, ze nagle sam zaczal spamowac black mambe.

Jesli nawet gdzies to pierwszy powiedzial Quentin Richardson, to i tak sie nie przyjelo w sposob naturalny, tylko jak Kobe rozkrecil pozniej kampanie, takze still lamest shit ever.

To inny zawodnik, pisalem o Kobe

Tylko ksywki nadane przez znajomków mają rację bytu. Nie rozumiem czemu Lewandowski ma markę RL9 zamiast Bobek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Kubbas napisał(a):

a Chosen One?

To chyba była okładka na Sports Illustrated, która mocno się przyjęła (no i w sumie to było cool, typ miał dokładnie taki hype, come on) - z tym 'King' Jamesem to zawsze był cringe dla mnie z kolei. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał(a):

To chyba była okładka na Sports Illustrated, która mocno się przyjęła (no i w sumie to było cool, typ miał dokładnie taki hype, come on) - z tym 'King' Jamesem to zawsze był cringe dla mnie z kolei. 

a to LBJ nie miał tatuażu chosen one jak wchodził do ligi? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał(a):

a to LBJ nie miał tatuażu chosen one jak wchodził do ligi? :D 

image.png

Zakładam, że najpierw wszyscy zaczęli go tak nazywać, bo to chyba jedna z najbardziej znanych okładek SI ever (zwłaszcza, że się epicko zestarzała, a to w sumie o 16-latku z Ohio). 

Za to z 'King' Jamesem to był już NBA-branding i to było mocno meh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał(a):

image.png

Zakładam, że najpierw wszyscy zaczęli go tak nazywać, bo to chyba jedna z najbardziej znanych okładek SI ever (zwłaszcza, że się epicko zestarzała, a to w sumie o 16-latku z Ohio). 

Za to z 'King' Jamesem to był już NBA-branding i to było mocno meh. 

Az poszukałem, dziara po okładce:D https://www.si.com/nba/2018/05/30/origin-lebron-james-chosen-1-tattoo ale przed wejściem do ligi - ten temat ksywek i ich genezy zasługuje na oddzielny temat :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał(a):

Az poszukałem, dziara po okładce:D https://www.si.com/nba/2018/05/30/origin-lebron-james-chosen-1-tattoo ale przed wejściem do ligi - ten temat ksywek i ich genezy zasługuje na oddzielny temat :D 

Dla mnie najlepsza ksywka LBJ ever to "Zakol James" . W ogóle te ksywki grajków od kolegi @Wyparlo zasługują na oddzielny temat bo są w c*** kreatywne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, BMF napisał(a):

Zakładam, że najpierw wszyscy zaczęli go tak nazywać, bo to chyba jedna z najbardziej znanych okładek SI ever (zwłaszcza, że się epicko zestarzała, a to w sumie o 16-latku z Ohio). 

 

Czemu tak uważasz?

31 minut temu, mayor napisał(a):

Dla mnie najlepsza ksywka LBJ ever to "Zakol James" .

Mocno nieaktualna:

NBA Memes - The greatest NBA comeback ever. | Facebook

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Van napisał(a):

Dlaczego? Raczej zajebisty marketingowo ruch już pomijając to ile ksywek nadawał sobie taki Shaq... 

Kardashianowie tez sa zajebisci marketingowo. Still cringe tho.

Shaq to w ogole co innego, bo on sobie jaja robil. Gdzie Shaqovich albo Big Aristotle a gdzie Black Mamba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.