Skocz do zawartości

NBA Playoffs 23/24 For Fun Typer! (9th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.05.2024 o 09:01, Raven2156 napisał(a):

Z racji, że Playoffy nam się delikatnie rozjeżdżają, nie ma co dłużej czekać - startujemy z głosowaniem na drugą rundę tegorocznych NBA Playoffs!

Standardowo proszę was o zagłosowanie na wszystkie możliwe scenariusze a te które okażą się nieprawidłowe - usunę. :)

Pamiętajcie, że czasu jest bardzo mało, bo termin oddawania swoich "typów" na drugą rundę upływa w nocy z Soboty na Niedzielę 4/5 maja o godzinie TBD czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz drugiej rundy NBA Playoffs pomiędzy Denver Nuggets a Minnesota Timberwolves!

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/FjxMwvmbNkqcaMc8A

Do dzieła! :D

Poszło. Temat podbijam do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

Typer został zaktualizowany. Usunąłem wszystkie niemożliwe scenariusze.

Czasu jest bardzo mało, bo termin oddawania swoich "typów" na drugą rundę upływa w nocy z Soboty na Niedzielę 4/5 maja o godzinie 1:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz drugiej rundy NBA Playoffs pomiędzy Denver Nuggets a Minnesota Timberwolves!

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/FjxMwvmbNkqcaMc8A

Zapraszam do udziału! :D

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie poznaliśmy jeszcze wszystkich drugo-rundowych par to jest to ostatnia aktualizacja Typera, ponieważ już dziś w nocy startujemy z Conference Semifinals!

Czasu jest bardzo mało, bo termin oddawania swoich "typów" na drugą rundę upływa już za kilkanaście godzin, w nocy z Soboty na Niedzielę 4/5 maja o godzinie 1:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz drugiej rundy NBA Playoffs pomiędzy Denver Nuggets a Minnesota Timberwolves!

Na chwilę obecną zagłosowało "jedynie" 20 osób więc wszyscy którzy czekają do ostatnich chwil, nie zapomnijcie to zrobić dzisiaj. :D 

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/XiJrz596UawTS6nw7

Zapraszam do udziału! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2024 o 08:31, LeweBiodroSmoka napisał(a):

można gdzieś sprawdzić tabelkę za pierwszą rundę?

Nie chcę odbierać Ravenowi chleba ale pro publico bono podrzucę nieoficjalne, prowizorycznie TOP 10 po pierwszej rundzie

@Qbajag 25 pts

@RonnieArtestics i @karl po 19,5

@barcalover 18

@Raven2156, @Fudzi , @24kobe8i @vero1897 po 17 cała czwórka

@Smarowidlo 16,5

@LeweBiodroSmoka , @Kepler po 16

 

Oczywiście ostateczne i jedyne prawdziwe wyniki to tylko od Ravena, więc jeszcze nie otwierajcie szampana.

 

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

Siemaneczko! Mimo, że nie poznaliśmy jeszcze par Finałów Konferencji to znamy już dwie drużyny które w nich zagrają. Myślę, że z racji napiętego grafiku to idealny moment by wystartować z Typerem!

Pamiętajcie, że jest bardzo mało, bo termin oddawania swoich "typów" na rundę Finałów Konferencji upływa w nocy z wtorku na środę 21/22 maja o godzinie 2:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz Finałów Konferencji NBA Playoffs pomiędzy Boston Celtics a TBD!

Zagłosujcie proszę na wszystkie możliwe scenariusze a jutro z rana zredukuje Typer do tych rzeczywistych. :) 

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/yzd3j7hbPDGw1oWT6

Do dzieła! :D

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Jesteś pewny, że głosowałem na Knicks, Thunder oraz Nuggets? Bo ja to inaczej pamiętam. Chce reasumpcji! 🤣

Mam tak samo. W 1 rundzie trafiłem wszystkich 8 zwycięzców pojedynków w tym 5 wyników idealnie. A teraz 3 na 4 pary skończyły się inaczej niż typowałem? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

Typer został zaktualizowany, bo w walce pozostały nam jedynie 4 drużyny! :D

Pamiętajcie, że jest bardzo mało czasu, bo termin oddawania swoich "typów" na rundę Finałów Konferencji upływa w nocy z wtorku na środę 21/22 maja o godzinie 2:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz Finałów Konferencji NBA Playoffs pomiędzy Boston Celtics a Indiana Pacers!

Swoje głosy możecie oddaćtutaj: https://forms.gle/yzd3j7hbPDGw1oWT6

Powodzenia! :D

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.