Skocz do zawartości

NBA Playoffs 23/24 For Fun Typer! (9th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Po dzisiejszej nocy Typer został zaktualizowany (usunąłem nierealne scenariusze). :)

Wszyscy którzy jeszcze nie głosowali mogą to zrobić w tym miejscu: https://forms.gle/vmJ2RipJ5PmP9mvJ7

Znamy już termin rozpoczęcia "właściwych" Playoffs. Tym samym informuję, że termin oddawania waszych "typów" na pierwszą rundę upływa w sobotę, 20 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz tegorocznych Playoffs pomiędzy Orlando Magic vs Cleveland Caavaliers!

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typer został ponownie zaktualizowany. Tak na dobrą sprawę nie wiemy jedynie z kim zagrają Celtics oraz Thunder.

Na chwilę obecną zagłosowało "jedynie" 19 osób a biorąc pod uwagę popularność Typera w poprzednich latach wiem, że frekwencja bywała zazwyczaj wyższa! :D Wiem, że czasu jest sporo ale aby nie umknęło zagłosujcie najlepiej już teraz! :)

Wszyscy którzy jeszcze nie głosowali mogą to zrobić w tym miejscu: https://forms.gle/skhf9p9SvgJUamFA9

Informuję, że termin oddawania waszych "typów" na pierwszą rundę upływa w sobotę, 20 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz tegorocznych Playoffs pomiędzy Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! Typer został zaktualizowany po raz ostatni. :)

Mamy już wszystkie pierwszorundowe pary a najcudowniejszy czas w życiu każdego fana koszykówki zza oceanu czyli Playoffy zaczynają się oficjalnie już za nieco ponad 10 godzin! Nie czekajcie i głosujcie już teraz! :) Na chwilę obecną udział wzięło 35 osób.

Wszyscy którzy jeszcze nie głosowali mogą to zrobić w tym miejscu: https://forms.gle/8XGcWPy6MV56D3TC6

Informuję, że termin oddawania waszych "typów" na pierwszą rundę upływa w sobotę, 20 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz tegorocznych Playoffs pomiędzy Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Raven2156 napisał(a):

Siemka! Typer został zaktualizowany po raz ostatni. :)

Mamy już wszystkie pierwszorundowe pary a najcudowniejszy czas w życiu każdego fana koszykówki zza oceanu czyli Playoffy zaczynają się oficjalnie już za nieco ponad 10 godzin! Nie czekajcie i głosujcie już teraz! :) Na chwilę obecną udział wzięło 35 osób.

Wszyscy którzy jeszcze nie głosowali mogą to zrobić w tym miejscu: https://forms.gle/8XGcWPy6MV56D3TC6

Informuję, że termin oddawania waszych "typów" na pierwszą rundę upływa w sobotę, 20 kwietnia o godzinie 19:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz tegorocznych Playoffs pomiędzy Orlando Magic vs Cleveland Cavaliers!

Hej, sprawdz proszę czy moje głosy przeszły. Teraz wysyłałem, ale Jak klikam prześlij to nic się nie dzieje. Zrobiłem dwa razy ale dwa razy to samo. Guzik „prześlij” zmienia kolor z niebieskiego na szary i nic więcej się nie dzieje, ani zadnego komunikatu o powodzeniu ani o niepowodzeniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Hej, sprawdz proszę czy moje głosy przeszły. Teraz wysyłałem, ale Jak klikam prześlij to nic się nie dzieje. Zrobiłem dwa razy ale dwa razy to samo. Guzik „prześlij” zmienia kolor z niebieskiego na szary i nic więcej się nie dzieje, ani zadnego komunikatu o powodzeniu ani o niepowodzeniu..

zmień tych Pacers na majstrze i będzie gituwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki.

Zestawienie drużyn które wytypowaliście, że zostaną tegorocznymi mistrzami NBA:

1. Denver Nuggets (23 głosy)

1. Boston Celtics (23 głosy)

3. Los Angeles Lakers (4 głosy)

4. Dallas Mavericks (3 głosy)

5. Phoenix Suns (2 głosy)

5. Los Angeles Clippers (2 głos)

7. Cleveland Cavaliers (1 głos)

8. Oklahoma City Thunder (1 głos)

9. New York Knicks (1 głos)

10. Philadelphia 76ers (1 głos)

Fajnie, że z 16 drużyn wytypowanych zostało aż 10!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, DRK napisał(a):

W I rundzie 59 uczestników, a mistrzowskich typów 61🤔

Zweryfikowałem. Zdublowały mi się dwa głosy na Nuggets. W takim wypadku przesyłam aktualizację:

Zestawienie drużyn które wytypowaliście, że zostaną tegorocznymi mistrzami NBA:

1. Boston Celtics (23 głosy)

2. Denver Nuggets (21 głosy)

3. Los Angeles Lakers (4 głosy)

4. Dallas Mavericks (3 głosy)

5. Phoenix Suns (2 głosy)

5. Los Angeles Clippers (2 głos)

7. Cleveland Cavaliers (1 głos)

8. Oklahoma City Thunder (1 głos)

9. New York Knicks (1 głos)

10. Philadelphia 76ers (1 głos)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2024 o 00:06, Raven2156 napisał(a):

Przejdę teraz do krótkich zasad oceniania tak by były one jasne dla wszystkich:

⦁ Idealnie trafiony wynik: +4 Punkty.

⦁ Wynik omylny o 1 (np. typowaliśmy 4-2, a skończyło się ostatecznie 4-1): +2 Punkty.

⦁ Nietrafiony wynik jednak drużyna na którą głosowaliśmy wygrywa: +1 Punkt.

Drobne pytanie odnośnie puntowania. Dlaczego przy trafionej serii nie ma tak zróżnicowanej ilości punktów dla każdej możliwej kombinacji jak w przypadku nie trafionej serii?

przykład: Typowałem serię Minnesota-Suns 4:3 dla Minny i dostanę tyle samo punktów co ktoś kto lepiej typował i dał typ 4:2.

tutaj aż się prosi aby:

⦁ Wynik omylny o 2 (np. typowaliśmy 4-2, a skończyło się ostatecznie 4-0): +1,5 pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intrygująco ten typerek zaczyna się. Po zakończonej jak na razie jedynej serii MIN-PHO jedynym bezbłędnym trafieniem popisał się @człowiek...morza. Blisko był jeszcze @ptak (4-1). 

Ogólnie wynik tej serii (patrząc na wszystkie 59 głosy) duża niespodzianka. Forumowicze na zwycięzcę typowali Suns (40 do 19).

A aż 57 osób przewidywalo zaciętą serię składającą się z 6 lub 7 gier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Raven2156 rozkręcaj głosowanie na II rundę bo czasu mało, a w dodatku majówka i może być trudność z koncentracją. Para Nuggets - Wolves wyszła przed szereg.

semifinals series kicks off on Saturday in Denver. Dates have been announced, but not start times. The full schedule is below.

  • Game 1: Timberwolves at Nuggets; Saturday, May 4
  • Game 2: Timberwolves at Nuggets; Monday, May 6
  • Game 3: Nuggets at Timberwolves; Friday, May 10
  • Game 4: Nuggets at Timberwolves; Sunday, May 12
  • Game 5 (if necessary): Timberwolves at Nuggets; Tuesday, May 14
  • Game 6 (if necessary): Nuggets at Timberwolves; Thursday, May 16
  • Game 7 (if necessary): Timberwolves at Nuggets; Sunday, May 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.