Skocz do zawartości

Lista życzeń do komiszów


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że nie ma (?) w tym drafcie Brada Millera, dopiszecie go do kolejnego?

Brad Miller nie był oficjalnie wybrany w drafcie w nba. Dlatego też nie ma go u nas tutaj. W takim przypadku u nas przystąpi do draftu w przyszłym sezonie.

 

Inna sprawa, że ja się posiłkuję zawodnikami którzy zostali wybrani w drafcie. Jeśli ktoś trafił w tym czasie do NBA poza draftem, to ja tego nie sprawdzam. Niestety nie mam na to czasu. Dlatego jeśli będziesz Stro pilnował tych zawodników, to będę bardzo wdzięczny i wtedy będę starał się systematycznie wprowadzać ich u nas. No chyba, że jeden z draftu okazałby się za mocny, to wtedy może nastąpić przesunięcie danego osobnika na przyszły sezon.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z przejściem na nowy silnik ?

Robimy jakąś poważniejszą przymiarkę ?

 

A to ma być za 2 sezony?

Brad Miller nie był oficjalnie wybrany w drafcie w nba. Dlatego też nie ma go u nas tutaj. W takim przypadku u nas przystąpi do draftu w przyszłym sezonie.

 

No nie był, ale przyszedł w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego oczekiwałeś? Bo imo w pełnej wersji będzie to samo co w demo tylko po prostu będzie można rozgrywać wiele sezonów. Najważniejszą zmianą jest to, że taktyka jest bardziej rozbudowana, jest więcej opcji taktycznych i można mieć większy wpływ na to jak gra Twoja drużyna. Oprócz tego zapewne (w 100% nie wiem bo nie symulowałem za dużo meczów) silnik gry jest bardziej realistyczny i gra w mniejszym stopniu jest losowa, więcej zależy od taktyki i rosteru czyli od umiejętności GMa. Dodatkowo mamy różne staty typu PER, TS%, USG. Oczywiście te staty nie mają wpływu na grę, ale są fajną ciekawostką. Moim zdaniem dobrze, że nie ma zbyt dużo opcji bo gra mogłaby się stać zbyt rozbudowana co też nie byłoby zbyt dobre. 

 

Głownymi problemami jakie trzeba by było rozwiązać jest to, że tam nie ma tak jak w naszej wersji 120 dni tylko jest normalny kalendarz i RS trwałby ok. 180 dni co jest bez sensu i moim zdaniem trzeba zrezygnować z kilku opcji tak jak coaching staff, wielkość marketu, ceny biletów czy skłonność właściciela do wydawania kasy bo będzie to tworzyło niektórym GMom przewagi, a to nie będzie fair. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę CSV całej ligi.


mi więcej argumentów nie potrzeba

A czego oczekiwałeś? Bo imo w pełnej wersji będzie to samo co w demo tylko po prostu będzie można rozgrywać wiele sezonów. Najważniejszą zmianą jest to, że taktyka jest bardziej rozbudowana, jest więcej opcji taktycznych i można mieć większy wpływ na to jak gra Twoja drużyna. Oprócz tego zapewne (w 100% nie wiem bo nie symulowałem za dużo meczów) silnik gry jest bardziej realistyczny i gra w mniejszym stopniu jest losowa, więcej zależy od taktyki i rosteru czyli od umiejętności GMa. Dodatkowo mamy różne staty typu PER, TS%, USG. Oczywiście te staty nie mają wpływu na grę, ale są fajną ciekawostką. Moim zdaniem dobrze, że nie ma zbyt dużo opcji bo gra mogłaby się stać zbyt rozbudowana co też nie byłoby zbyt dobre. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.