Skocz do zawartości

[2043] Power Rankingi itp


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, julekstep napisał(a):

Probne simki bardzo czesto mowia co innego niz to co potem sie dzieje w simkach realnych :)

Czyli będziesz się poskładał.

 

3 minuty temu, Koelner napisał(a):

Próbne simki walą w c***a i robią niepotrzebne nadzieje 🤣🤣🤣

To zależy ile zrobisz, przy odpowiedniej skali jakieś prawdopodobieństwo można określić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Krzemo napisał(a):

Próbne simki mówią co innego, no chyba że się będziesz celowo podkładał. 

Mi próbne simki mówią, że raczej będzie walka o PO do końca w Orlando niż TOP10

32 minuty temu, julekstep napisał(a):

rewelacyjna (najlepsza w lidze?) glebia

Z ławki mam Cartera JR, Cole Aldricha jako czwartego wysokiego, który ostatnie sezony grywał startera w Cavs, Jabari Parker, Josh Richardson, Jordan Poole, Tyler Ulis, Eric Maynor. Na pewno głębia większa w Nowym Orleanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alonzo póki co Hawks zagrali chyba 3 albo 4 mecze w pełnym składzie :) cały czas ktoś wypada z wysokich, a rotacja tam jest tylko 3osobowa więc brakuje backupu, myślę że spokojnie Hawks po dodaniu Curryego powinni powalczyć o finały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

Alonzo póki co Hawks zagrali chyba 3 albo 4 mecze w pełnym składzie :) cały czas ktoś wypada z wysokich, a rotacja tam jest tylko 3osobowa więc brakuje backupu, myślę że spokojnie Hawks po dodaniu Curryego powinni powalczyć o finały ;)

ja stworze za miech prawilny power rank bedziemy gadać😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Alonzo póki co Hawks zagrali chyba 3 albo 4 mecze w pełnym składzie :) cały czas ktoś wypada z wysokich, a rotacja tam jest tylko 3osobowa więc brakuje backupu, myślę że spokojnie Hawks po dodaniu Curryego powinni powalczyć o finały ;)

Hawks jak najbardziej mogą być w topce Wschodu  - po prostu początek sezonu mają mało udany. Ogólnie to w pkt Of/Def nie licząc dzisiejszego meczu byli -8,7 ex aquo z Pacers i tylko przed Kings. Możliwe, że to tylko falstart i Hawks w dalszej części sezonu będą masakrować. Dałem ich na 6 seedzie, ale może się to skończyć 3 lub 4. Bulls chyba nie do dogonienia w regularze, Wizz tez powinni grać stabilnie i być mocni. Cavs, czy Magic mogą być niżej i przed nimi właśnie Hawks. Dużo zmiennych :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzemo napisał(a):

Próbne simki mówią co innego, no chyba że się będziesz celowo podkładał. 

Próbne simki można sobie w dupę włożyć. Za każdym razem jak robię to Rockets są na jakieś 50/55W i jeszcze niżej niż 2rd nie zeszli, zazwyczaj finały konferencji albo simki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Roger napisał(a):

Właśnie dziś ograłem Clippers, w dodatku na ich parkiecie. Nie taki diabeł straszny 😉

Podążasz moim szlakiem 🫣

 

Co do próbnych , Ja też już nie robię. Dla mnie to nie ma sensu, zupełnie inaczej się dzieje się na tych próbnych niż później. Szkoda tracić na nie

8 godzin temu, Alonzo napisał(a):

ja ranking robiłem bez próbnych simek (nawet nie wiem jak je się robi) na podstawie mojego simkowego doświadczenia :P 

No trochę poprawiłeś mi humor po porażce Phoenix 

Dziękuję 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Z ławki mam Cartera JR, Cole Aldricha jako czwartego wysokiego, który ostatnie sezony grywał startera w Cavs, Jabari Parker, Josh Richardson, Jordan Poole, Tyler Ulis, Eric Maynor. Na pewno głębia większa w Nowym Orleanie :)

xDDDDDD

nawet nie podejmę dyskusji xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, julekstep napisał(a):

xDDDDDD

nawet nie podejmę dyskusji xD

To nie podejmuj. Nie wiem jak o głębi może mówić ktoś grający dwoma rookasami pod koszem i to wcale nie topowymi. 

Aldrich i Carter czyli mój trzeci i czwarty wysoki to poziom lepszy/porównywalni co Twoi starterzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

To nie podejmuj. Nie wiem jak o głębi może mówić ktoś grający dwoma rookasami pod koszem i to wcale nie topowymi. 

Aldrich i Carter czyli mój trzeci i czwarty wysoki to poziom lepszy/porównywalni co Twoi starterzy :)

Carter jest fajny (tylko on i Josh z tych co wymieniłeś załapali by się do mojej rotacji xD)

Aldrich to kasztan gorszy nawet od mojego Bella lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kahR napisał(a):

Pogodzę Was, Bynum, Len, Waiters, Lowry.

 

Nieskromnie dodam, że na sprzedaż🤑.

jak ja bym był na skraju Trade Requesta to bym się tak nie narzucał tbh :P  (Wesowi został chyba jeden mecz co do Kyle'a to pewnie pójdzie razem z Wesem bo 50/50 tylko ten Bynum się broni bo gracze przed nim w rotacji są porównywalni)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał(a):

jak ja bym był na skraju Trade Requesta to bym się tak nie narzucał tbh :P  (Wesowi został chyba jeden mecz co do Kyle'a to pewnie pójdzie razem z Wesem bo 50/50 tylko ten Bynum się broni bo gracze przed nim w rotacji są porównywalni)

Wes był na restrykcji, żeby sobie krzywdy nie zrobił podczas rozmów.

Każdą pomoc w wymianach przyjmę! Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Z racji ASG break przedstawiam jedyny prawilny Power Ranking. Pisany okiem laika , który w simce jest już 2,5 sezonu a teraz biegnie 3. Akurat mamy za sobą połowę RS więc już pewne wnioski nasuwają się same. Tak więc zaczynamy. 
 
Tier 1 - walczę o fotel lidera. 
Los Angeles Lakers - cichy faworyt do wygrania konferencji. Co prawda przygarnął rozbitków z drużyny @Koelner gdy ten wywiesił białą flagę , ale właśnie to ten ruch spowodował ,że teraz może spokojnie walczyć o czołową lokatę w konferencji. Do tego omijały ten zespół urazy a i terminarz w miarę spokojny. Zespół wygrał parę spotkań z mocnymi drużynami , jednak prawdziwa weryfikacja przyjdzie po ASG gdy zmierzą się z Portland.
 
Golden State Warriors - mogło by się wydawać , że strata Christiana Drewno będzie bolesna dla GMa , ale udało się szybko jako tako ją załatać sprowadzając Willy’ego. Do tego nadal w super formie jest Jaylen Brown a i w trakcie RS GM był częstym gościem „bazarku Lidla” więc już nie trzeba łatać s5 jakimś Stanleyem czy Strusiem. Do tego GM ma serię 7-0 ( licząc poprzednie PO ) z GMem Portland. Widać ,że doświadczenie obecnego GMa Golden State Warriors wysoko procentuję.
 
Los Angeles Clippers- wejście w sezon z wysokiego C, ale zostało to zatrzymane przez skałę z Portland. Później nastał dołek a na dodatek zespół został pozbawiony jednego z czołowych graczy czyli Sandersa na dłuższy okres. Łatanie na szybko Sapem i ostatnie problemy rywali z konferencji spowodowało to , że w L10 są 9-1. Wygląda na to, że może być ciekawa rywalizacji o to, która drużyna będzie lepsza w LA.
 
Tier 2 - pewne miejsce w PO 
Denver Nuggets , Portland Trailblazers - trzech mutantów oraz 4 All Starow i HOF. Gdyby rozdzielić tych zawodników na 8 PO Teamów , każdy z nich dostał by po wzmocnieniu. Dawno nie było takiego powera w tej lidze. Jednak mimo to obie drużyny wyglądają na zagubione i miały slow start. BB od paru spotkań wygląda legitnie a z drugiej strony GM Denver poszukuje głębi a ta nie jest zbyt dobra. Można odnieść wrażenie , że obie drużyny oszczędzają się na PO i na pewno nie można ich lekceważyć. W bezpośrednim pojedynku 1-0 na korzyść Denver po kosmicznym meczu AD. 
 
Memphis Grizzlies - rabują contenderow z W a rozdają je tankerom. Tak w skrócie można opisać ten zespół. Dla mnie właśnie te W z PTB, Denver i Lakers powodują , że raczej zespół ten będzie w PO. Mogą nawet sprawić niespodziankę w PO, ale GM musiał by zawitać na „ryneczek Lidla” aby dokonać odpowiedniej korekty.
 
Tier 3 - walka o ostatnie dwa miejsca
Seattle Sonics - Goran i Lopez znają miejsca wszystkich monopolowych w tym mieście na pamięć. Widać , że GM w końcu zrozumiał , że aby wejść do PO należy sprowadzić All Stara poświęcając DeMara i nieskazitelną opinie o kulturze. Ciężko powiedzieć jak dalej to się potoczy gdyż grupa pościgowa jest duża a fani tej drużyny są już przyzwyczajeni do tych dialogów na koniec RS :
- Patrz Zdzisiek jak wygramy tutaj a tamci przegrają tutaj to mamy pewne PO
- Wiesiek patrz tutaj jak oni przegrają i my przegramy to już nie a jak obydwoje wygramy to trzeba liczyć koszę
- Cholera Zdzisiek to już wyższa matematyka , może łyka ? pokazując na piersiówkę 
- No trzeba Wiesiek się napić , nic nie poradzisz na to
 
Dallas Mavericks - skład bez fajerwerków , będą walczyć o wejście do PO z całych sił. Kolejny RS wózek ciągnie Barnes , pytanie co dalej z Gordonem. Jeżeli uda się go dobrze sprzedać poprawi to szanse na wejście do PO , ale i z nim zespół wygląda w miarę miarę.
 
Utah Jazz - wydają się na ten moment najsłabsi w tej grupie a są tylko dwa miejsca, ale mogą jeszcze wszystkich zaskoczyć. Jest Blake Griffin, który podobnie jak w Dallas Barnes ciągnie ten wózek kolejny sezon, ma wsparcie w postaci Batuma a do tego Kemba Walker jest w CY więc będzie walczył aby dostać ostatni pewnie gruby kontrakt na F.A
 
Tier 4 - za silni na tank , za słabi na PO
Houston Rockets - GM tutaj zrobił rewolucję w składzie pozbywając się dwóch All-Starów oraz Kawhi. Niby chce tankować, ale pierwszy raz widziałem aby tanker miał serię W. Podejrzewam, że GM dociśnie śrubę i sprowadzi tutaj gruz najczystszej postaci, ale jednak za duża "strata" jest do tankerów normalnych i skończy się to pewnie jakiś pickiem w środku TOP 14.
 
Phoenix Suns - Noel ogląda na DVD mecze z finału simbasketu, w którym występował , tęskniąc za super GMem. Przyjście Christiana Drewno miało spowodować wejście do PO a tutaj klapa. Ciężko powiedzieć czego brakuje temu zespołowi i wychodzi na to, że skończy się tak jak ostatnio.
 
Minnesota Timberwolves - widać, że od początku GM chce , ale coś mu to nie do końca wychodzi. 4 mecze straty do 8 seedu były by pewnie do odrobienia gdyby nagle GM zaczął grać na poważnie, ale raczej skupi się na rozmontowywaniu tej ekipy a łakomym kąskiem może być Tony Wroten.
 
Tier 5 - chodzi tylko o czołowy pick
San Antonio Spurs - do dziś kibicie tej drużyny z bananem na ustach wspominają zwycięstwo z PTB. Jeżeli wskazać pozytyw tego sezonu to właśnie to zwycięstwo oraz postawa Brandona Ingrama. A no i jeszcze + 18 z Indianą też było efektowne. Po tym meczu gdzie THT zdobył 18 punktów GM Indiany postanowił go ściągnąć do siebie w myśl zasady, jeżeli nie możesz go pokonać to go ściągnij. Na pewno tutaj będzie mocny pick co też będzie plusem.

Sacramento Kings - po tym jak Kevin został oddany za paczkę fajek drużyna przeszła w tryb hard tanku jakiego w simce jeszcze nie widziałem. Nie może wyjść w ataku z 70 punktów co mecz. GM rozpoczyna przebudowę, która może potrwać bardzo długo no, ale wysoki pick będzie ? Będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.