Skocz do zawartości

beGM 2023/2024 - opisy po T2


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie będę miał później jak przysiąść do głosowania w terminie już. Tradycyjnie bez patrzenia na terminarze. Nietradycyjnie - jak ktoś nie dał opisu to pewnie z bilansu zadowolony nie będzie, ale mi się nie chce robić za ludzi roboty, więc mają teamy nieopisujących  odwrotność kredytu zaufania w moich bilansach, a nie rozwiali wątpliwości opisami, więc pewnie jakieś W na tym potracili.

Celtics 17 10
Nets 10 17
Knicks 11 16
Sixers 15 12
Raptors 19 8
Bulls 15 12
Cavaliers 13 14
Pistons 12 15
Pacers 15 12
Bucks 14 13
Hawks 8 19
Hornets 4 23
Heat 18 9
Magic 20 7
Wizards 10 17
Mavericks 21 6
Rockets 5 22
Grizzlies 18 9
Pelicans 14 13
Spurs 5 22
Nuggets 21 6
Wolves 21 6
Blazers 5 22
Jazz 15 12
Thunder 14 13
Warriors 5 22
Lakers 19 8
Clippers 14 13
Suns 13 14
Kings 14 13
SUMA KONTROLNA 405 405
Edytowane przez january
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memphis Griezzlies

 

Trymestr drugi w porównaniu do T1 z kilkoma ważnymi zmianami. Przede wszystkim pozyskanie PG z prawdziwego zdarzenia, czyli Memphis wita Mike Conley który automatycznie wskakuje do S5 oraz z części assetów które dostaliśmy w wymianie po Mike również dołącza do Griezzlies Bruce Brown, który przede wszystkim poprawi naszą defensywę!

Cały trymestr rotacja Memphis trzyma się w naprawdę niezłym zdrowiu i oby to zdrowie dopisało w pozostałej części sezonu a przede wszystkim podczas PO. Mike Conley i Bruce Brown zaliczyli jedynie dłuższe nieobecności, opuścili odpowiednio 5 i 6 spotkań. Gabe Vincent przedłuża rehabilitację i sztab liczy że zdoła się wykurować na końcówkę sezonu i nabrać odpowiedniego ogrania przed Playoffs. Z dużym smutkiem GM przyjął informację jaka napłynęła od Ricky Rubio, który postanowił zakończyć karierę na amerykańskich boiskach i powrócić do swojej ukochanej Barcelony. Obyś tam odzyskał radość z życia i gry w koszykówkę :)

Rotacja:

 

PG - Mike Conley (24) - Jordan Clarkson (20) - Kris Dunn (4)

SG - Bruce Brown (20) - Bogdan Bogdanovic (24)- Jordan Clarkson (4)

SF - Michael Porter Jr.(24) - Kelly Oubre Jr. (20) - Bruce Brown (4)

PF - Giannis Antetokounmpo (35) - Michael Porter Jr. (8) - Dario Saric (5)

C - Jonas Valančiūnas (28) - Dario Saric (15) - Bruno Fernando (5)

 

Absencje:

Gabe Vincent - 28

Bruno Fernando - 16

Bruce Brown - 6

Conley - 5

Dario Saric - 2

Kelly Oubre Jr. - 1

Giannis Antetokounmpo - 1

Michael Porter Jr. - 1

Jordan Clarkson - 1

 

Statystyki:

 

Mike Conley - 10,8pkt / 6,7as / 1stl / 41,6% FG / 43,9% 3P

Bruce Brown - 10,7pkt / 4,4rb / 2,7as / 0,9stl / 48,6% FG / 35% 3P

Michael Porter Jr. - 15,4pkt / 5,8rb / 1,4as / 0,7blk / 47,1% FG / 39,9% 3P

Giannis Antetokounmpo - 30,5pkt/ 11,7rb / 7,2as / 1,3stl / 1blk / 62%FG / 30,4% 3P

Jonas Valančiūnas - 12,5pkt / 8,9rb / 57,1% FG

 

Jordan Clarkson - 17,9pkt/ 4,6as / 42,7% FG / 30,5% 3P

Kris Dunn - 5,7pkt / 5,3as / 3,3rb / 1,4stl / 46,3% FG / 40% 3P

Bogdan Bogdanovic - 16pkt / 1,1stl / 40,5% FG / 33,6 3P

Kelly Oubre Jr. - 14,7pkt/ 4,7rb / 45,1% FG / 29,7% 3P

Dario Saric - 7,4pkt / 4,2rb / 47,5% FG / 36,8% 3P

Bruno Fernando - 4,7pkt / 4,0 rb / 0,8blk / 54,3% FG

 

Terminarz:

 

@Pelicans

@Nuggets

@LAC - b2b

vs Kings

vs Spurs

vs Raptors - b2b

@Lakers

@Suns

@Mavs

vs LAL

vs Knicks - b2b

vs Warriors

@Wolves

@Bulls

@Raptors

@Heat

vs Orlando

@Pacers - b2b

vs Kings

vs Cavaliers

vs Warriors - b2b

@Celtics

@Knicks

vs Bulls

@Hornets

vs Pelicans

vs Rockets

 

Mocne i słabe strony:

 

Mocne strony:

- Zdrowie oraz głębia składu

- świetny trymestr Giannisa

- w końcu rozgrywający z prawdziwego zdarzenia

 

Słabe strony:

- stracony trymestr przez Gabe Vincent który wciąż leczy kontuzję

- Ricky Rubio przechodzi na emeryturę

- słabiej na backapie pod koszem, chociąz Bruno Fernando potrzebuje minit w RLu aby pokazać że może być dobrym wsparciem z ławki!

 

Proponowany bilans:

18-9. Terminarz nie był jakoś wyjątkowo trudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics    17-10
Nets    10-17
Knicks    9-18
Sixers    12-15
Raptors    19-8
Bulls    18-9
Cavaliers   12-15
Pistons    10-17
Pacers    16-11
Bucks    15-12
Hawks    6-21
Hornets    3-24
Heat    18-9
Magic    21-6
Wizards    11-16
Mavericks   21-6
Rockets    7-20
Grizzlies    18-9
Pelicans    16-11
Spurs    5-22
Nuggets   22-5
Wolves    21-6
Blazers    7-20
Jazz    17-10
Thunder    14-13
Warriors    5-22
Lakers    19-8
Clippers    14-13
Suns    8-19
Kings    14-13

 

Jak ktoś nie dał w opisie jaki bilans to sam podjąłem decyzję pochylając się na szybkiej analizie więc, jeżeli ktoś uważa inaczej to już jego wina i jest sam sobie winien.

Chyba, że ktoś ma 4 All Starów to po prostu odebrał sobie szansę na wyprzedzenie tych co mają ich mniej.

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 17 10
Nets 13 14
Knicks 11 16
Sixers 12 15
Raptors 20 7
Bulls 15 12
Cavaliers 12 15
Pistons 11 16
Pacers 15 12
Bucks 16 11
Hawks 6 21
Hornets 4 23
Heat 17 10
Magic 21 6
Wizards 12 15
Mavericks 21 6
Rockets 5 22
Grizzlies 18 9
Pelicans 15 12
Spurs 6 21
Nuggets 21 6
Wolves 19 8
Blazers 5 22
Jazz 15 12
Thunder 16 11
Warriors 5 22
Lakers 18 9
Clippers 13 14
Suns 11 16
Kings 15 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Celtics 17 10
Nets 11 16
Knicks 12 15
Sixers 13 14
Raptors 19 8
Bulls 14 13
Cavaliers

12

15
Pistons 10 17
Pacers 16 11
Bucks 15 12
Hawks 7 20 tu edit
Hornets 3 24
Heat 18 9
Magic 20 7
Wizards 12 15
Mavericks 20 7
Rockets 6 21
Grizzlies 17 10
Pelicans 15 12
Spurs 5 22
Nuggets 22 5
Wolves 20 7
Blazers 6 21
Jazz 14 13
Thunder 17 10
Warriors 6 21
Lakers 18 9
Clippers 14 13
Suns 12 15
Kings 14 13
Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minnesota Timberwolves

 

Na początek chciałbym podziękować naszym rywalom, którzy tak dumnie stawiają się na 1 miejscu za drugi trymestr w BeGm, bardzo barwne opisy i zachłanne przypisywanie sobie dodatkowych zwycięstw kosztem Minnesoty budzi we mnie radość i uśmiech, no ale Panowie, mieliśmy być poważni..

 

Okienko transferowe.

 

Niezłe, choć nieco niedocenione wejście w sezon Minnesoty, sprawiło, że Zarząd w Minneapolis poczuł krew i ochoczo zaczął spoglądać w kierunku utraconego Mistrzostwa. Ekipa Wilków znająca już jegosmak , postawiła wszystko na jedną kartę i za cenę swoich najlepszych assetów sięgnęła po wzmocnienia, które słusznie zostały uznane za godne mistrzowskich aspiracji.

 

Największym nazwiskiem, które dołączyło do Mistrzów 21' był Bam Adebayo, center klasy allstar, który opuścił po kilkuletnim pobycie Houston Rockets i załatał dziurę w drużynie Minnesoty zastępując w s5 Omera Yourtsevena.

Już ten ruch stawiał naszą drużynę w roli realnych contederów, ale samym s5 mistrzostw się nie wygrywa, stąd kolejne wzmocnienia rotacji przyszły szybko i w ten sposób do Minneapolis dołączyli:

superstrzelec z ławki- Tim Hardaway jr i ulepszona wersja Joe Inglesa, czyli włoski Ogier – Simone Fontecchio.

Z zespołem pożegnali się: niegrający Robert Williams, nieuznany Omer Yourtseven, niegrywalny Kriss Dunn i niedoświadczony Brandon Miller.

 

Podstawowa rotacja:

 

s5- Chris Braun (15)- Devin Booker (35)- Paul George (32)- Jayson Tatum (35)- Bam Adebayo (36)

 

rezerwa- Jose Alvarado (16)- Tim Hardaway jr (20)- Simone Fontecchio (16)- Jabari Smith jr (16)- Duop Reath (12)

 

głęboka rotacja/garbage time – Domenick Barlow, Bol Bol

 

poza składem- Amari Bailey, Javon Wolność i Swoboda

 

Absencje:

 

To był więcej niż łaskawy trymestr dla naszej drużyny:

Jose Alvarado (1), Devin Booker (1), Paul George (1), Jayson Tatum (2), Bam Adebayo (0), Chris Braun (0), Tim Hardaway jr (0), Jabari Smith jr (4), Simone Fontecchio (0- nie liczę tego gdy nie grał po zmianie klubu w rl NBA), Duop Reath (5)

 

Charakterystyka trymestru:

 

Jayson Tatum-

https://www.basketball-reference.com/players/t/tatumja01/gamelog/2024#466-492-sum:pgl_basic

 

lider i największa gwiazda zespołu w BeGm; lider i największa gwiazda zespołu w rl NBA.

Klasyczne 27/9/5 bez większego przemęczania, topowa defensywa, argurably najładniejszy rzut w lidze (jak tylko Curry skończy karierę). Rola w drużynie podobna do tej w rl Bostonie.

 

Devin Booker- 28/6/4 z trójką na poziomie 38% i rekordowym w karierze TS (61%). W trakcie tego trymestru takie występy jak chociażby- 62 punkty z Indianą, 52 z Pelicans czy 46 z Dallas. Booker mimo że poza Durantem ma w składzie support na poziomie Doncicia to robi 33-23 i jest o krok od uzyskania HCA. Jego rola w ataku to scoring ze swoich pozycji i szukanie okazji grania 1na1 gdzie jest w totalnym czubie ligi.

 

Paul George- 21/5/3 , ponad 3 trafione trójki na mecz z 40% skutecznością. Trzeci z muszkieterów, drugi najlepszy gracz rl Clippers, robiący w tym okresie m.in. 38/7/5 z OKC na SGA, czy 33/7/3 z Suns. Fantastyczny two way, który potrafi się usunąć w cień gdy drużynie idzie, ale także wyjść z niego gdy sytuacja tego wymaga. Fantastyczny początek tego trymestru dla Georga, po ASG trochę spuścił z tonu. U mnie podobna rola co w rl NBA- druga/trzecia opcja strzelecka w ataku, rozciąganie gry, szukanie przewag i ścinanie do kosza.

 

Bam Adebayo – 19/11/4 – pod nieobecność Butlera przejął rolę lidera Miami, u mnie nie musi pełnić takiej dużej roli w ataku, pierwszeństwo ma stanowić jego rola w defensywie, gdzie zamierzam korzystać z jego umiejętności do switchów. W ataku przede wszystkim zamierzam bazować na jego grze pnr, gdzie jest topowym graczem ligi, ale korzystać też z dobrego midrangu i passingu, który mocno poprawił w tym sezonie- mając obok takich strzelców jak Booker, Tatum, George czy nawet Hardaway jr z ławki, uważam, że Bam mógłby spokojnie robić po 5/6 asyst na mecz. W tym okresie choćby 28/16/3 z Jazz czy 25/11/6 z OKC. Podsumowaniem trymestru niech będzie kolejny występ w ASG czwartego z Muszkieterów.

 

Kluczowi rolsi:

 

Tim Hardaway jr- 17/4/2 i 3 trójki trafiane na 36% z ławki rl Dallas. Ciche wzmocnienie, które zdaje się zauważył tylko Reikai. Dobry trymestr juniora, który dostał nawet kilka meczów w s5 gdzie udało mu się rzucić choćby 41 punktów z Pelicans. Jeden z głównych faworytów do nagrody dla najlepszego 6th mana w tym sezonie, u mnie ma pełnić podobną rolę, tyle, że w związku ze znacznie lepszą konkurencja jego minuty u mnie będą mniejsze niż w rl NBA.

 

Jose Alvarado – 7/2/2 i dobra defensywa- w zasadzie wszystko to czego od niego potrzebuje realizuje w rl Pelicans- gracz systemowy, charakterniak jak to pisał Denis, idealne uzupełnienie moich gwiazd, człowiek od brudnej roboty na obwodzie.

 

Simone Fontecchio- Karpik przy Holidayu pisał o świetnej skuteczności za 3 z rogów Jrue, ja to samo mogę napisać o Simone, który w styczniu był w samym czubie w lidze. Gracz systemowy, dobry obrońca, przypominający prime Joe Inglesa, z gorszym passingiem, ale lepszym atletyzmem, co sprawia, że nie ma problemu z przedostaniem się pod kosz, mimo swojej białej sylwetki potrafi ścinać. Nie jest tajemnicą, że jest to aktualnie jeden z pięciu moich ulubionych koszykarzy w lidze i że sprawił, że zacząłem oglądać dla niego Detroit Piston ( a wcześniej Utah Jazz), stąd zdaję sobie sprawę, że moja opinia będzie w waszym mniemaniu nieobiektywna, ale zachęcam do prześledzenia zarówno wątku Jazz, jak i Pistons na forum gdzie Simone w obu przypadkach spotyka się głównie z pochwałami za swoją grę. Imo, idealny gracz do dobrego systemu na te 12-16 – u mnie ma za zadanie utrzymać intensywność drugiego unitu w obronie i rzucać trójki z rogu.

 

Jabari Smith jr- Mam mieszane odczucia do tego trymestru w wykonaniu Jabariego, bo w pewnym momencie narobiłem sobie większe nadzieje na jego rozwój- to co mi się podoba to na pewno znacząca poprawa rzutu względem RS, a także gra w obronie + instynkt do zbiórek- to co mi się nie podoba to z kolei to, że nie potrafi kozłować- Ten trymestr miał chimeryczny więc jego impact uznaję za neutralny/lekko minusowy- minuty jakieś u mnie dostanie na pewno, ale jego rola będzie znacznie mniejsza niż w rl Houston, więc liczę że i te liczby wyglądałyby dostojniej niż w Teksasie- generalnie ma zbierać, rzucać tylko ze swoich klepek, bronić i nie wpierdalać się innym do gry.

Nie będę tutaj pisał, że białe jest czarne, a czarne białe- on i Braun to na ten moment najsłabsi gracze regularnej rotacji.

 

Duop Reath- klasyczne 10/5 z ławki- letnie odkrycie komórki scoutingowej, które już na tym forum doczekało się kilku wzmianek u szanowanych userów. Nowocześnie grający center, dobrze rozciągający grę, przyzwoicie broniący i nie mający problemów na switchach. To jego pierwszy sezon w NBA, ale zapowiada się, że nie ostatni- u mnie pełni rolę backupu dla Bama Adebayo i wiem, że nie jest to czas w którym rywale będą mieli lekko.

 

Mniej znaczący rolsi:

 

Chris Braun- będzie zaczynał jako starter, ale jego rola będzie marginalna, niewielki postęp względem rookie season, ale jednak nadal pewny plac w mistrzowskich Nuggets, u mnie ma dawać mniej więcej to samo, więc bez żadnej smerfscytacji, ale też nie jest taką dziurą, by rywale mogli to bezkarnie wykorzystywać.

 

Bol Bol- czy ktoś w Phoenix dostaje takie owacje jak ten gracz? Co oglądam Suns to właśnie występy nowopodpisanego Bol Bola wzbudzają największy entuzjazm na trybunach w Arizonie, a do tego w te swoje 12 minut jest całkiem produktywnym graczem (6/4/1/1) na 75% skuteczności i niemal +4 w plusominusach. U mnie ze względu na przesyt na skrzydłach jego rola będzie marginalna, ale dobrze mieć takiego garbage playera w obwodzie wiedząc, że ni z tego ni z owego jest w stanie zrobić takie 25/14 w 26 minut jak w meczu z Rockets.

 

Mocne strony:

*Jedyny zespół w historii beGM z 4 allstarami w składzie (Tatum, Booker, George, Adebayo)

*Wszyscy najważniejsi gracze w rl NBA robią dodatnie bilanse ( w tym Tatum jest liderem ZDECYDOWANIE najlepszego zespołu ligi)

*Bardzo dobry fit dzięki pozyskaniu Bama Adebayo, większość graczy w rolachz rl NBA, a Booker i Adebayo w jeszcze korzystniejszych dla siebie

*Końskie zdrowie za ten okres – jedynie jeden gracz z s5 pauzował w 2 meczach(!)

*Trafione wzmocnienia podczas ostatniego okienka- Adebayo, Fontecchio, Hardaway jr a nawet Bol Bol które uzupełniły dziury zarówno w s5 jak i na ławce

*największe star power w lidze

*Głębia zespołu- 11 graczy w rotacji zespołów NBA, z czego tylko Duop Reath, Jabari Smith jr i częściowo Simone Fontecchio (częściowo, bo dopóki był w Jazz ci byli dodatni, jak i od kiedy jest w Pistons ci stali się neutralni) nie są z drużyn z bilansem na poziomie PO.

 

Słabe strony:

  • Wolniejszy niż oczekiwano rozwój Jabariego Smitha jr i Chrisa Brauna

 

Proponowany bilans;

 

Zważywszy na to, że w pierwszym trymestrze gdzie było trochę kłopotów ze zdrowiem, a rotacja była wąska zasłużyliśmy na 16W, to patrząc na wzmocnienia, formę i zdrowię, a także wyniki z rl NBA ciężko będzie przeskoczyć Minnesotę za ten okres- nie wiem czy był to najlepszy trymestr w historii jednego zespołu, możliwe, że ktoś wcześniej miał lepszy okres, ale na pewno jest to ścisła czołówka alltime- więc takie 24-4/ 25-3 jest jak najbardziej dopuszczalne- choć wziąwszy poprawkę na siłę innych zespołów z czołówki, zrozumiem też 23-5.

 

PS. statsy przepisywane z komórki, jeśli gdzieś się machnąłem o 1 mecz przy zaznaczaniu, to sorry, nie było to zamierzone- klikałem zdaje się 28-56 mecze, a na koniec zorientowałem się, że chyba 29-57 powinienem, ale generalnie nie sądzę by to miało jakikolwiek wpływ na statystyki graczy. 

Opis miał być też szybciej, ale taka piękna dzisiaj pogoda była ❤️

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics    17-10
Nets    8-19
Knicks    11-16
Sixers    13-14
Raptors    19-8
Bulls    14-13
Cavaliers    12-15
Pistons    11-16
Pacers    14-13
Bucks    17-10
Hawks    7-20
Hornets    5-22
Heat    18-9
Magic    20-7
Wizards    10-17
Mavericks    21-6
Rockets    6-21
Grizzlies    17-10
Pelicans    15-12
Spurs    6-21
Nuggets    21-6
Wolves    18-9
Blazers    7-20
Jazz    15-12
Thunder    18-9
Warriors    6-21
Lakers    18-9
Clippers    13-14
Suns    14-13
Kings    14-13

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics    16-11
Nets    8-19
Knicks    12-15
Sixers    14-13
Raptors    19-8
Bulls    13-14
Cavaliers    12-15
Pistons    10-17
Pacers    14-13
Bucks    17-10
Hawks    7-20
Hornets    5-22
Heat    19-8
Magic    21-6
Wizards    9-18


Mavericks    21-6
Rockets    6-21
Grizzlies    17-10
Pelicans    15-12
Spurs    XX 5-22 xxx
Nuggets    22-5
Wolves    20-7
Blazers    7-20
Jazz    14-13
Thunder    17-10
Warriors    6-21
Lakers    19-8
Clippers    14-13
Suns    13-14
Kings    13-14

 

power ranking za T2

DEN

DALL&ORL

WOLVS

LAKERS&MIA

 

Mam gorączkę więc proszę sprawdźcie czy total się zgadza. Przy 39,2 średnio może być a bilanse szybciej ale z korektami dziś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bilanse 2T

Celtics 18-9

Nets 13-14

Knicks 11-16

Sixers 13-14

Raptors 19-8

Bulls 15-12

Cavaliers 14-13

Pistons 11-16

Pacers 15-12

Bucks 14-13

Hawks 6-21

Hornets 4-23

Heat 18-9

Magic 21-6

Wizards 12-15

Mavericks 21-6

Rockets 5-22

Grizzlies 18-9

Pelicans 14-13

Spurs 4-23

Nuggets 20-7

Wolves 19-8

Blazers 7-20

Jazz 15-12

Thunder 17-10

Warriors 3-24

Lakers 18-9

Clippers 13-14

Suns 12-15

Kings 15-12

 

Tradycyjnie przypominam, że nie patrzę na graczy przez roto, a teamy oceniam przez pryzmat drużyny grającej jedną piłką i posiadającej normalną rotację i podział na - liderów, starterów, rolesów itp. Po wymianach po okienku transferowym po I trymestrze, gracze zmieniający kluby tradycyjnie nie grają wg mnie w pierwszym meczu nowego trymestru i wszelkie większe zmiany w klubach powodują lekko słabszą grę  na początku. Oczywiście biorę pod uwagę terminarz. W 2T dużo ważniejsza jest już głębia. Kontuzje liczę normalnie, jak gracz w rl grał mniej lub był poza rotacją, to również liczę go jako słabszego. W każdym teamie zakładam - w miarę zdrowego rozsądku - że jeden najbardziej potrzebny gracz w rotacji, który w rl był słaby lub nie grał - u nas grałby dobrze. Dodałem po 1W (jak ktoś walczy o playoffs) lub 1L (jak tankuje) teamom, które szybciej wrzuciły opisy. Zabrałem po 1W (walczącym) lub 1L (tankującym) za brak opisu. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2024 o 17:49, Alonzo napisał(a):

 Bilanse 2T

Celtics 17-10

Zbyt dużo kontuzji, zbyt wąska rotacja - bdb Fox i Allen, dobry Barnes i tricky Kuźma  otoczeni totalnymi kasztanami w tym trymestrze- bilans na granicy 0.5 przez wzgląd na sympatię do GMa, niemniej 

Nets 10-17

Bardzo przeciętny Sengun w tym trymestrze, Skład porównywalny(nieco gorszy imo) od rl Rockets - stąd bilans podobny

 

Knicks 10-17

za mało slotów na TWC by ugrać więcej 

 

Sixers 12-15

Możliwe że dałbym niżej, ale nie chce być hejterem. 12-15  w miarę ok, Sytuacja jak z Sota rok temu 

Raptors 20-7

Nawet słaby Lillard tutaj wiele nie psuje względem RS, świetny trymestr Leonarda, dobry Siakama- Longer na propsie

Bulls 15-12

Sporo kontuzji, a szkoda, Pablo trochę taki Fluber 2.0 pozbierał niechcianych graczy z fajną przeszłością, przepłacił ich i jakoś to idzie - w pełnym zdrowiu kto wie kto wie.. na słabiutkim Wschodzie powinno starczyć 

 

Cavaliers 12-15

Troche się rozmyły oczekiwania względem rzeczywistości- skład uzależniony od Hullibartona, a jako że ten sporo pauzował, to ciężko dać więcej winów teamowi prowadzonego przez Tj McConella- wiem, bo rok temu to on prowadził Minnesote

 

Pistons 10-17

rl Utah Jazz

 

Pacers 14-13

A to niespodzianka, na tle rywali dodatni bilans, duża zasługa zdrowia w Indianie, może nawet trochę zawyżony bilans, ale przynajmniej jest rotacja 

 

Bucks 14-13

tak się robi przebudowę po oddaniu superstara @evitacre @człowiek...morza

Bilans byłby wyższy jakby rotacja była nieco szersza, 

Hawks 7-20

Wemba, Jamal i kamieni kupa (choć lubię Iveya)

Hornets 5-22

Gownosklad moze i, ale za Cobyego szlo uzyskac jakies assety 

 

Heat 16-11

Przez pół trymestru grać w 6osobowej rotacji? Doncic i Durant skończyliby na noszach (przynajmniej Kevin w butach ortopedycznych w rozmiarze 66)

 

Magic 21-6

Dobry trymestr, dobre zdrowie, najlepsi na Wschodzie za ten okres 

Wizards 12-15

Gownosklad, ale zdrowy 

 

Mavericks 21-6

Zdrowie dopisało, forma również, najlepszy zespół za Minnesota w tym trymestrze 

Rockets 6-21

Jordan Poole pierwsza opcja 

Grizzlies 18-9

mocny trymestr, lawka ssie, ale s5 mocne

Pelicans 15-12

two way army Harden-Sabonis otoczona kasztanami- na Zachodzie to za mało, na Wschodzie byłaby walka o HCA

Spurs 7-20

skład węgla i papy, ale z postępami 

Nuggets 20-7

Fajny, wąski skład, 3 siła Zachodu

Wolves 24-3

Blazers 11-16

Najlepsi z najgorszych imo

Jazz 15-12

I na co było oddawać tego Lopeza?

Thunder 15-12

za wąski skład by być for real, SGA mvp sezon, ale Capela w roli Cheta to jak Johnny Walker w roli Lagavulina

 

Warriors 6-21

liderem jest Ingram, druga opcja Kuminga, trzecia Jordan Goodwin. Powodzenia w loterii

Lakers 16-11

Lebron dziad, Curry poza top5 PG- ciężko o lepszy bilans

 

Clippers 11-16

Druzyna udowadniająca że opisy nie mają sensu- przez połowę trymestru pierwsza opcja w ataku jest Grayson Allen, a i tak dostaje pozytywne bilanse od niektórych- Brave musi mieć z tego niezły ubaw;) Bilans zawyżony jak w przypadku Celtics 

Suns 12-15

Drużyna w której John Collins dostaje więcej niż 30 sekund nie może liczyć na więcej W

Kings 13-14

Zdrowue dopisało, gorzej z fitem i skillem.

/

Pewnie się jakieś W/L nie zgadzają, poprawie jak będę przy kompie 

 

 

 

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 17 10
Nets 11 16
Knicks 11 16
Sixers 12 15
Raptors 19 8
Bulls 14 13
Cavaliers 12 15
Pistons 11 16
Pacers 14 13
Bucks 14 13
Hawks 8 19
Hornets 4 23
Heat 17 10
Magic 20 7
Wizards 10 17
Mavericks 20 7
Rockets 8 19
Grizzlies 16 11
Pelicans 14 13
Spurs 5 22
Nuggets 21 6
Wolves 22 5
Blazers 9 18
Jazz 15 12
Thunder 14 13
Warriors 9 18
Lakers 18 9
Clippers 13 14
Suns 12 15
Kings 15 12
     

 

 

edit: -1W Thunder i Wizards

+1W Grizzlies i Wolves

Edytowane przez Principe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics    16-11
Nets    8-19
Knicks    11-16
Sixers    13-14
Raptors    19-8
Bulls    14-13
Cavaliers    12-15
Pistons    11-16
Pacers    14-13
Bucks    17-10
Hawks    7-20
Hornets    5-22
Heat    18-9
Magic    20-7
Wizards    10-17
Mavericks    21-6
Rockets    6-21
Grizzlies    17-10
Pelicans    15-12
Spurs    6-21
Nuggets    21-6
Wolves    18-9
Blazers    7-20
Jazz    16-11
Thunder    18-9
Warriors    6-21
Lakers    18-9
Clippers    13-14
Suns    14-13
Kings    14-13

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics    16-11
Nets    8-19
Knicks    11-16
Sixers    13-14
Raptors    20-7
Bulls    16-11
Cavaliers    12-15
Pistons    10-17
Pacers    15-12
Bucks    15-12
Hawks    5-22
Hornets    4-23
Heat    18-9
Magic    20-7
Wizards    12-15
Mavericks   21-6
Rockets    6-21
Grizzlies    18-9
Pelicans    16-11
Spurs    6-21
Nuggets    21-6
Wolves    21-6
Blazers    8-19
Jazz    14-13
Thunder    16-11
Warriors    8-19
Lakers    18-9
Clippers    11-16
Suns    13-14
Kings    13-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics    15-12
Nets    10-17
Knicks    10-17
Sixers    13-14
Raptors    20-7
Bulls    15-12
Cavaliers    12-15
Pistons    11-16
Pacers    14-13
Bucks    15-12
Hawks    8-19
Hornets    5-22
Heat    18-9
Magic    21-6
Wizards    9-18
Mavericks    21-6
Rockets    6-21
Grizzlies    18-9
Pelicans    14-13
Spurs    6-21
Nuggets    21-6
Wolves    21-6
Blazers    8-19
Jazz    14-13
Thunder    17-10
Warriors    7-20
Lakers    18-9
Clippers    13-14
Suns    12-15
Kings    13-14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics    16-11
Nets    8-19 
Knicks    11-16
Sixers    14-13
Raptors    19-8
Bulls    14-13
Cavaliers    13-14
Pistons    11-16
Pacers    14-13
Bucks    16-11
Hawks    8-19
Hornets    4-23
Heat    17-10 
Magic    19-8
Wizards    10-17
Mavericks    21-6
Rockets    5-22
Grizzlies    18-9
Pelicans    15-12
Spurs    7-20
Nuggets    21-6
Wolves    18-9
Blazers    8-19
Jazz    16-11
Thunder    17-10
Warriors    6-21
Lakers    18-9
Clippers    13-14
Suns    14-13
Kings    14-13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sylvinho. napisał(a):

Celtics    16-11
Nets    10-17
Knicks    12-15
Sixers    13-14
Raptors    21-6
Bulls    15-12
Cavaliers    12-15
Pistons    10-17
Pacers    14-13
Bucks    15-12
Hawks    8-19
Hornets    6-21
Heat    17-10
Magic    21-6
Wizards    12-15
Mavericks   21-6
Rockets    7-20
Grizzlies    18-9
Pelicans    14-13
Spurs    6-21
Nuggets    21-6
Wolves    21-6
Blazers    8-19
Jazz    14-13
Thunder    16-11
Warriors    7-20
Lakers    18-9
Clippers    12-15
Suns    12-15
Kings    13-14

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 16 11
Nets 10 17
Knicks 11 16
Sixers 14 13
Raptors 19 8
Bulls 15 12
Cavaliers 14 13
Pistons 10 17
Pacers 14 13
Bucks 15 12
Hawks 7 20
Hornets 4 23
Heat 18 9
Magic 20 7
Wizards 12 15
Mavericks 21 6
Rockets 5 22
Grizzlies 18 9
Pelicans 15 12
Spurs 5 22
Nuggets 21 6
Wolves 21 6
Blazers 7 20
Jazz 15 12
Thunder 16 11
Warriors 7 20
Lakers 18 9
Clippers 13 14
Suns 12 15
Kings 13 14
Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 18-9

Nets 14-13

Knicks 10-17

Sixers 14-13

Raptors 19-8

Bulls 15-12

Cavaliers 14-13

Pistons 11-16

Pacers 15-12

Bucks 14-13

Hawks 5-22

Hornets 3-24

Heat 18-9

Magic 21-6

Wizards 12-15

Mavericks 21-6

Rockets 6-21

Grizzlies 17-10

Pelicans 15-12

Spurs 4-23

Nuggets 21-6

Wolves 21-6

Blazers 6-21

Jazz 15-12

Thunder 16-11

Warriors 3-24

Lakers 18-9

Clippers 13-14

Suns 12-15

Kings 14-13

Edytowane przez kuba2419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics 18-9

Nets 13-14

Knicks 12-15

Sixers 14-13

Raptors 19-8

Bulls 15-12

Cavaliers 13-14

Pistons 11-16

Pacers 14-13

Bucks 15-12

Hawks 5-22

Hornets 4-23

Heat 18-9

Magic 21-6

Wizards 12-15

Mavericks 21-6

Rockets 6-21

Grizzlies 17-10

Pelicans 16-11

Spurs 4-23

Nuggets 21-6

Wolves 21-6

Blazers 5-22

Jazz 15-12

Thunder 16-11

Warriors 3-24

Lakers 19-8

Clippers 13-14

Suns 11-16

Kings 13-14

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.