Skocz do zawartości

[2043] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

za to dzięki MOJEMU BACZNEMU OKU dalej jest c***owym obrońcą (najgorszy wśród rotacyjnych PGs?) a nie średnim/niezłym jakim były gdyby startował nieruszony 🙃

Przyznaj się do błędu i powiedz, że podbicie Trae handlingu było błędem podobnie jak wcześnie chociażby boostowanie Devina Bookera.

Stań koło mnie i mimo tanku, zachowaj klasę. 

Edwards wchodzi do ligi z czwartym inside ligi na pozycji SG. Przed Nim tylko monstra Harden, Beal, Anthony Davis. Śmiesznie będzie jak Pablo walcząc o jego handling urżnie mu inside i zepchnie na półkę Zacha Lavine/Erica Bledsoe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Przyznaj się do błędu i powiedz, że podbicie Trae handlingu było błędem podobnie jak wcześnie chociażby boostowanie Devina Bookera.

Stań koło mnie i mimo tanku, zachowaj klasę. 

Edwards wchodzi do ligi z czwartym inside ligi na pozycji SG. Przed Nim tylko monstra Harden, Beal, Anthony Davis. Śmiesznie będzie jak Pablo walcząc o jego handling urżnie mu inside i zepchnie na półkę Zacha Lavine/Erica Bledsoe.

właśnie to jest najlepsze że ja prawie nigdy nie 'boostuje', po prostu alteruję grajków (dodając w jednym skillu i zabierając w innym)

Trae jest z grubsza tym kim miał być -> offensive superstar in the making z ograniczonym przez D sufitem i podłogą bycia gorszym Nelsonem/Calderonem :) 

a że idzie w stronę sufitu nie podłogi to zasługa tego że dobrze campi

 

a Ty przyznaj się do tego że po prostu jesteś drugim Alonzo jeśli chodzi o bycie uparciuchem i obstawanie przy swoim (niezależnie od opinii, faktów, czegokolwiek - ot dla zasady 'ma być po mojemu!') :P 

5 minut temu, LAF napisał(a):

A on będzie dobry jak w realu ? 

jak simka będzie sprawiedliwa i wynagrodzi @Braveheart22 ostatnie campy (to - obok Ciebie - był główny przegrany ostatnich campów) to tak :P 

fajny all-arounderek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Przyznaj się do błędu i powiedz, że podbicie Trae handlingu było błędem podobnie jak wcześnie chociażby boostowanie Devina Bookera.

Stań koło mnie i mimo tanku, zachowaj klasę. 

Edwards wchodzi do ligi z czwartym inside ligi na pozycji SG. Przed Nim tylko monstra Harden, Beal, Anthony Davis. Śmiesznie będzie jak Pablo walcząc o jego handling urżnie mu inside i zepchnie na półkę Zacha Lavine/Erica Bledsoe.

Dałeś mu najgorszy handling z całego draftu. Wypadałoby przeprosić chyba? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

a Ty przyznaj się do tego że po prostu jesteś drugim Alonzo jeśli chodzi o bycie uparciuchem i obstawanie przy swoim (niezależnie od opinii, faktów, czegokolwiek - ot dla zasady 'ma być po mojemu!') :P 

Nie. Racja jest po prostu po mojej stronie. 

Rozumiem, że skoro Edwardsa podbijamy ze względu na PO, to Haliburtona ścinam na grubo w myśl tej samej zasady? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Dałeś mu najgorszy handling z całego draftu. Wypadałoby przeprosić chyba? :)

Ja nic nie daje. Tylko przycisk "generate atributes" na podstawie jego kariery.

Ja mam przepraszać, że poświęcam kilka godzin z życia za wbijanie tych statów do gry? :)

Obudź się Pablo, bo nie ma większego roszczeniowca w tej grze. Tylko wymagasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Rozumiem, że skoro Edwardsa podbijamy ze względu na PO, to Haliburtona ścinam na grubo w myśl tej samej zasady? :P

no ja to już na początku pisałem, że quickness Haliburtona to z marszu jest do dużego obcięcia

a pewnie jeszcze inne rzeczy do przyjrzenia się, bo on tam był terminator z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

no ja to już na początku pisałem, że quickness Haliburtona to z marszu jest do dużego obcięcia

a pewnie jeszcze inne rzeczy do przyjrzenia się, bo on tam był terminator z tego co pamiętam

Tak. Quickness trzeba mu odjebać. Tu nie ma co polemizować. 

Ale wiadomo, że gierka kocha gracza z takimi statami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Ja nic nie daje. Tylko przycisk "generate atributes" na podstawie jego kariery.

Ja mam przepraszać, że poświęcam kilka godzin z życia za wbijanie tych statów do gry? :)

Obudź się Pablo, bo nie ma większego roszczeniowca w tej grze. Tylko wymagasz.

Przepraszam,że wymagam realizmu :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Szkoda, że wymagasz zawsze tylko w górę.

Kiedy Bol Bol wyszedł za mocny, pewnie zacierałeś ręce na steala zamiast napisać, że może warto go ujebać :(

Bol wyszedł ok - fajny roles nadrabiający rozmiarem, który mimo średniego potencjału miał mega campy i jest lepszym rolesem. Ale tylko nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Bol wyszedł ok - fajny roles nadrabiający rozmiarem, który mimo średniego potencjału miał mega campy i jest lepszym rolesem. Ale tylko nim.

Taa ten Bol patrzac na probne simki kilka lat do przodu to sredniawa

Taki Embiid za Ingrama bardziej by pasowal w Magic 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Taa ten Bol patrzac na probne simki kilka lat do przodu to sredniawa

Taki Embiid za Ingrama bardziej by pasowal w Magic 😕

ale ja nie dostałem samego Bola

przecież jeszcze potężny Reid

i jeszcze potężniejszy gracz z picku LAFa za 2 sezony (czy tam 3)!

💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał(a):

@julekstep dlaczego tak słabo wyszedł DB ? 

a to pytaj @MarcusCamby bo ponoć bezjajecznie go napompowałem a on mimo że miał ok campy (bez szału, ale stabilnie)

+33
+19
+26
+8
+33

to grając swój 5ty sezon jest takim borderline all-starem optymistycznie mówiąc :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał(a):

a to pytaj @MarcusCamby bo ponoć bezjajecznie go napompowałem a on mimo że miał ok campy (bez szału, ale stabilnie)

+33
+19
+26
+8
+33

to grając swój 5ty sezon jest takim borderline all-starem optymistycznie mówiąc :P 

Te +/- nie do końca oddają realia rozwoju Bookera, bo on w ataku cały czas stał, a nawet miał jedne campy, gdzie mocno poleciał. Dopiero te ostatnie campy miał mocne w ofensywie, ale najlepsze lata mu uciekły. Poprawił co prawda znacząco obronę, ale tutaj zapowiadał się superstar. I niejako względem oczekiwań to trochę bust. Dość powiedzieć, że Porzingod, który był dużo gorszy od Devina znacząco go zdystansował.

Oczywiście Booker, wciąż świetny, ale tu miał być w ofensywie ktoś na poziomie Beala z gorszą obroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.