Skocz do zawartości

[2043] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

weź instrukcje od Magic tam gm jest mistrzem tanku 

..ale nie w BeGM - wypraszam sobie! :P

Teraz, Reikai napisał(a):

Ogrywania mlodziezy

i ćwiczenie zaciętych końcówek - jam jest ojcem tych legendarnych zwrotuff 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze chcę przywołać ostatni przykład, gdzie mocno podbito handling względem tego co było wylosowane.

TRAE YOUNG

Rokroczny lider w stratatach, na dość kosmicznym poziomie u Nas dostał potężny boost w handlingu i moim zdaniem widać teraz, że był to błąd, bo on w ofensywie jest szefem bez mankamentów już jako sophmore.

Mówiłem, by tego nie zmieniać, ale oczywiście Julek uległ tankerom. A Trae w ekspresowym tempie doskoczył do półki Curry/Wall. ZA WCZEŚNIE przez te ciągle boostowanie...

Te red alerty które wyznacza simka powinny być, bo w ogóle zabijacie możliwość zaliczenia busta, nawet przy słabych campach.

4 minuty temu, Alonzo napisał(a):

ja się ostanawiam, jak to u mnie będzie jak Lopezy i Goran pokończa kariery :P

Wtedy przetestujemy taktykę @Ice23 połowu na FA. 💪 Wtedy będę mógł się wreszcie porewanżować paru GMom (i jednej GMce :P ) za podjaniepawlanie mi graczy :P

Eeee mordo...

Hornets - Magic zawsze przyjaciele, tak? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

red alerty które wyznacza simka powinny być, bo w ogóle zabijacie możliwość zaliczenia busta, nawet przy słabych campach.

Przecież te drafty są opóźnione i nie wiem , ale raczej bazujemy na tym co jest w Real aby nie było sytuacji , że taki Maxey będzie gorszy od Hayes. 
 

Poza tym różne są opinie w realu w trakcie draftu i jest łatwiej zrobić busta niż u nas gdzie staramy się odwzorować to co się dzieje w realu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Ja jeszcze chcę przywołać ostatni przykład, gdzie mocno podbito handling względem tego co było wylosowane.

TRAE YOUNG

Rokroczny lider w stratatach, na dość kosmicznym poziomie u Nas dostał potężny boost w handlingu i moim zdaniem widać teraz, że był to błąd, bo on w ofensywie jest szefem bez mankamentów już jako sophmore.

Mówiłem, by tego nie zmieniać, ale oczywiście Julek uległ tankerom. A Trae w ekspresowym tempie doskoczył do półki Curry/Wall. ZA WCZEŚNIE przez te ciągle boostowanie...

Te red alerty które wyznacza simka powinny być, bo w ogóle zabijacie możliwość zaliczenia busta, nawet przy słabych campach.

Eeee mordo...

Hornets - Magic zawsze przyjaciele, tak? :D

Ile dałeś handlingu Trae, a ile Edwardsowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
20 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Ja jeszcze chcę przywołać ostatni przykład, gdzie mocno podbito handling względem tego co było wylosowane.

TRAE YOUNG

Rokroczny lider w stratatach, na dość kosmicznym poziomie u Nas dostał potężny boost w handlingu i moim zdaniem widać teraz, że był to błąd, bo on w ofensywie jest szefem bez mankamentów już jako sophmore.

Mówiłem, by tego nie zmieniać, ale oczywiście Julek uległ tankerom. A Trae w ekspresowym tempie doskoczył do półki Curry/Wall. ZA WCZEŚNIE przez te ciągle boostowanie...

no zajebisty ten Trae - totalnie półka Curry/Wall

widać po wynikach Knicks xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ile dałeś handlingu Trae, a ile Edwardsowi?

No faktycznie, teraz rzuciłem okiem i Edwards ma najgorszy handling spośród wszystkich PG-SG-SF , od drugiego najgorszego odbiega aż o 14 p.

W sumie to jest najgorszy z całego draftu pod tym względem. Przyciąłbym mu inne skille i tutaj dorzucił. 

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Ile dałeś handlingu Trae, a ile Edwardsowi?

Trae jest PG, więc z zasady ma większy handling. SG bez handlingu ma rację bytu. Edwardsem można grać nawet na SF. Ma siłę, obronę, cholernie mocny inside.

Trae miał 47 handlingu wstępnie i tak był to red alert. Julek go tak podbił, że wystarczyły jedne campy by miał 77 handlingu i już w ofensywie jest szefem.

5 minut temu, julekstep napisał(a):

no zajebisty ten Trae

widać po wynikach Knicks xD

Wyjdź z piaskownicy.

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

nie wiem, ale finalnie (po POTĘŻNYM booście ode mnie) wchodził do ligi z 60 :) 

Czyli w dwa campy podbił do 77. A gdyby został z 47 to miałby teraz 64 i wciąż byłby bardzo mocny, ale realizm jego rozwoju by był dużo lepiej odwzorowany i wciąż Trae byłby niepewny jako lider. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

a dokładnie 2 campy

+10
+7

Napisałem niżej.

Dwa campy wystarczyły.

Te 47 do Trae pasowało idealnie. Mówimy o graczu, który dwa sezony z rzędu był liderem strat w lidze, zawsze jest w czołówce i ma średnią strat 4,2 na poziomie kariery...

Ale oczywiście musiałeś spi*****ić, bo nie masz jaj się postawić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Czyli w dwa campy podbił do 77. A gdyby został z 47 to miałby teraz 64 i wciąż byłby bardzo mocny, ale realizm jego rozwoju by był dużo lepiej odwzorowany i wciąż Trae byłby niepewny jako lider. 

czy ja my przypadkiem nie odjąłem obrony kosztem tego handlingu, bo jestem prawie pewien (o czym ofc nie wspomnisz, żeby nie zepsuć narracji 'Julek ulega tankerom')?

więc dalej jest niepewny - tylko z innego powodu

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Krzemo napisał(a):

W sumie to jest najgorszy z całego draftu pod tym względem. Przyciąłbym mu inne skille i tutaj dorzucił.

A proszę bardzo.

Ale Edwards na tym tylko straci.

Mogę mu ściąć inside kosztem handlingu 1:1. Tylko szybko wtedy zejdzie z półki topowego prospekta.

Ale Pablo będzie zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

zresztą mówimy tutaj o 3rd picku który miał 2 zajebiste campy (+59 +44), więc to chyba nie dziwota że jest niezły?

Oczywiście. Ale wciąż podbicie handlingu go zepsuło. Ten ruch był niepotrzebny i o ten handling jest dzisiaj za mocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Oczywiście. Ale wciąż podbicie handlingu go zepsuło. Ten ruch był niepotrzebny i o ten handling jest dzisiaj za mocny.

za to dzięki MOJEMU BACZNEMU OKU dalej jest c***owym obrońcą (najgorszy wśród rotacyjnych PGs?) a nie średnim/niezłym jakim były gdyby startował nieruszony 🙃

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.