Skocz do zawartości

Simbasket v2


eMeS

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

ale Wy macie świadomość że to jest projekt który - jeśli @eMeS się nie zniechęci - to ruszy pewnie za jakieś 2 lata? :P 

Ale składy zostaną importowane ze starej simki do nowej?

Już się przyzwyczaiłem do Rieda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze Ja bym dodał możliwość negocjacji jak w FM. Czyli na przykład Tytus mówi te 17x5 a Ja hola hola Panie Tytus mogę dać Ci 10x3 i tak z trzy próby max, ale dałbym pułapkę czyli jak przegniemy pałkę to po pierwszej próbie może już Tytus odprawić nas z kwitkiem ( jak na przykład on powie 17x5 a My 5x5 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.02.2024 o 11:46, LAF napisał(a):

A i jeszcze Ja bym dodał możliwość negocjacji jak w FM. Czyli na przykład Tytus mówi te 17x5 a Ja hola hola Panie Tytus mogę dać Ci 10x3 i tak z trzy próby max, ale dałbym pułapkę czyli jak przegniemy pałkę to po pierwszej próbie może już Tytus odprawić nas z kwitkiem ( jak na przykład on powie 17x5 a My 5x5 )

taak ja bym też dodałabym możliwość indywidualnej negocjacji z zawodnikiem.

Obecnie wygląda to tak, że kończy się sezon, zawodnicy wyrażają chęć, albo nie wyrażają chęci przedłużenia umowy - jeżeli my jako GM się nie zgadzamy z propozycja trafia on od razu na FA.

I tutaj bym zmieniła te formę, czyli na koniec sezonu, zawodnik wyrażają chęć, albo nie wyrażają chęci przedłużenia umowy, a tylko my mamy możliwość zaproponowania np.: 2 kontraktów jako forma negocjowania z nim umowy. (dałabym 2, żeby nie przesadzać z klikaniem komiszów)

Odbywałoby się to w trakcie PO bo już wtedy wiemy, komu kończy się kontrakt i kto chce przedłużyć, albo nie.

 

Przykład:

Gra proponuje mi:

Zawodnik: Boban Marjanovic -> 13 975 500 / 15 373 050 / 16 770 600 / 18 168 150 / 19 565 700 / 20 963 0250

Więc ja mam np.: max 2 możliwości złożenia mu oferty.

GM: chce przyoszczędzić i proponuje mu np.: 5 000 000 na 2 lata. 

Zawodnik: nie zgadza się.

GM: daje mu np.: 15 000 000 na 2 lata 

Zawodnik: zgadza się - trafia do zespołu /nie zgadza się - trafia na FA

 

 

Tutaj można rozważyć opcję 1 propozycji kontraktu przed FA dla zawodnika, który w grze automatycznie nie zaproponował przedłużenia.

Jeżeli i się nie dogadamy gracz trafia na FA i przebiega to w taki sam sposób jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgadzam się z większością postulatów co tu padła. Ja od siebie  dodał  bym: lepszą ekspozycje Key Playerów. I dodanie takich atrybutów jak FT i IQ(tylko tu nie wiem czy dało by się tu to sensownie rozwiązać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.