Skocz do zawartości

Królowie według Paul'a Westphal'a.


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

Evans jest kolejnym mlodym zajebistym pg w tej lidze. Paul, Deron, Rose, Evans, Jennings, Westbrook, Parker, Nash ( licze, ze dzieki lekarzom Suns pogra jeszcze ze 3 lata na dosc wysokim poziomie), Harris, Flynn, bedzie jeszcze Rubio. szykuje nam sie niezly pojedynek PGs w tej dekadzie.

 

a Evans jest spokojnie gosciem na 20ppg :twisted: dickrider since day one :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki wrócili z wycieczki na ryby w Szikago

 

+35 drugie w historii

 

Largest comebacks

36 points (early in third quarter) - The host Utah Jazz overcame a 36 point deficit to defeat the visitor Denver Nuggets on November 27, 1996.[22] The Jazz trailed by 34 points at halftime, and the deficit grew to 36 points early in the second half, but the Jazz rallied to win in regulation by a final score of Utah 107, Denver 103. This marked both the largest comeback from the start of the second half and the largest overall deficit overcome in NBA history.[23]

35 points (8:50 remaining in third quarter) - The visitor Sacramento Kings overcame a 35 point deficit to defeat the host Chicago Bulls on December 21, 2009. This marked the second largest overall deficit overcome in NBA history. The score was Sacramento 44, Chicago 79 with 8:50 remaining in the third quarter when the Kings rallied with a 58-19 run for the remainder of the game. The Kings won in regulation by a final score of Sacramento 102, Chicago 98.

29 points (8:43 remaining in fourth quarter) - The visitor Milwaukee Bucks overcame a 29 point deficit to defeat the host Atlanta Hawks on November 25, 1977. This marked the largest fourth quarter deficit overcome in NBA history. The score was Milwaukee 82, Atlanta 111 with 8:43 remaining in the fourth quarter when the Bucks rallied with a 35-4 run to finish the game. The Bucks won in regulation by a final score of Milwaukee 117, Atlanta 115.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

temat niewatpliwie trzeba odświeżyć bo dla mnie Kings, przyznam bez bicia, to plama na honorze :!:

 

patrząc na rooster w lato plus nazwiska Thompson (mój cichy ulubieniec) Green i jego cichy RoookieS, Casspi i niedoceniany Tyreke, którzy nic mi nie mówili w lato, mając szkielet typu Udrih i Martin, jakieś pieniądze zainwestowane w Nociego obliczałem jaki sezon bedzie w Kings

 

mizerny bardzi mizerny czy rekordowo mizerny

 

okazało sie ze chłopaki po letnich dodatkach graja conajmniej ambitnie ale i fajnie dla oka mają do tego sporo radochy w tym smutnym jak p...zda mieście a do tego z kontuzjowanym ........................liderem Martinem WTF?

 

:arrow: to jedno zaskoczenie ale................

 

:arrow: drugie to rozegranie sprawy kasy czyli salary space...

 

okazuje sie że w porównaniu do takich Knicks skompstwo kings popłaciło i teraz nieżle kuponiki mozna odcianać z premii ligi 4,6 mio $ za pod kreska a i wyszarpnąc conieco jeszcze się da ( Armnstrong i NOH) wykorzystując luz i przymus innych do zbijania salary... mając dalej ww premie :wink:

 

cóż posmiewisko ligi gdzie owce się pasą rozdaje karty?

 

:arrow: to pikuś do sprawy której nie podejrzewałem...

 

wygasacze Rodrigueza Thomasa i pozyskanego Armstronga robi space na poziomie 12,5 mln $$$ co jest albo niezłym łapaczem 1 "prawie top" FA lub co lepsze zajebistym wabikiem dla chętnych czyszczycieli na 2010 aby pohandlować już teraz

 

oj jestem leszcz i nie doceniłem kolesiów ze stolicy Californiii

 

 

miszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.