Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Milwaukee Bucks oddadzą w dobre ręce Marka Price'adobry shooter, dobry obrońca i coraz lepszy rozgrywający. Na backup się przyda, a w niejednej drużynie zagrałby w s5. W zamian oczekuje młodych zawodników, a najlepiej picki. W razie czego mam w salary ponad 15 milionów baksów do przyjęcia na klatę. Mogę więć przyjąć jakiś ogromny kontrakt. Propozycje słać na Priv.

 

I bez strachu, Price jest w zasięgu waszych rąk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na mlodziez, wiec w Sacramento do oddania Paul George. Oferta glownie dla tych, co im nie wyszlo FA i maja troche milionow, dla tych tez, co chca o cos walczyc i potrzebna im pewna opcja w ataku. W zamian, chce mlodych, perspektywicznych zawodnikow, pickami tez nie pogardze....W pakiecie lub osobno moze tez isc Anfernee Hardaway.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jako, że walczące o PlayOffs LA Clippers mają się gorzej niż tankujące Bucks, ogłaszam:

 

Clippers oddadzą każdego zawodnika, poza KJ, Walkerem i O'Nealem, z Terrym "Łapie Radio Maryja uszami" Cummingsem na czele!

Rozważę KAŻDĄ ofertę, ale zależy mi na pickach, spadających kontraktach i młodych grajkach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Z ekipy Celtics do oddania:

- John Stockton - 28 lat, bardzo dobre cyferki w ważnych dla PG umiejętnościach

- Shareef Abdur-Rahim - 20 lat, młody rozwijający się dopiero zawodnik

- Tracy McGrady - 17 lat, jeden z najmłodszych zawodników w simbce i z całą pewnością najlepszy w swojej kategorii wiekowej ;)

- Isaiah Rider - 23 lata, również młody i posiadający całkiem dobre umiejętności

 

Poszukuję, dobrego zawodnika na pozycję SG lub PF/C. Mogę zadowolić sie również jakimś pickiem z nadchodzącego draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2vcdblu.jpg

 

Poszukują ofensywnego SF/PF (najlepiej w typie Beasleya/ Duranta :nevreness: )

 

Musi:

Umieć zdobywać punkty

 

Nie musi:

Umieć bronić, być młody, mieć ładnej partnerki

 

W zamian oferuję:

3.4 lub 4.4 mln wolnej gotówki i /lub picki z kolejnych lat (2025, 26 itd)

 

Oferta skierowana głównie do managerów, którzy szukają dodatkowej gotówki na letnie polowania :smile:

Edytowane przez Stromile
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sacramento Kings ponawiam opcje oddania Kevina Garnetta. Nie ukrywam, ze wolalbym oprzec budowe skladu, o graczy obwodowych. Jest jeszcze opcja oddania Marka Price'a, solidny PG i dosc fajnym kontraktem. W gre wchodzi tez kasa, ktorej mam troche na FA. Tylko ciekawe oferty, nie mam parcia, zeby oddac ich za byle co, albo rozmieniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.