Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

z Bostonu wyprowadzić się mogą wszyscy za wyjątkiem Mutombo, Stocktona i Hawkinsa. tak więc, jeśli ktoś chce pozyskać kogoś solidnego pod kosz (DeAndre Jordan), na obwód (James Harden), czy kogoś młodego (Dino Radja, Rick Fox lub Dennis Hopson), to zapraszam do rozmów. inni nie wymienieni również do wziącia. ceny nie są jakieś wysokie, więc świetna okazja do wzmocnienia drużyny. tym bardziej, że w simkach próbnych jakie były robione to np. Harden rzucał po 30 pkt, będąc jednym z topowych zawodników całej ligi!

 

czego oczekuję w zamian? jakiś młodych lub picki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to sam już nie wiem, czy chce iść w przebudowę (brak picku), czy coś powalczyć, więc wystawiam cały skład na listę transferową:

 

Danny Ainge

Kevin McHale

Austin Freemann

i cała masa przydatnych rolesów na wygasających kontraktach.

 

Zobaczymy kto co zaoferuje, mogę i się wzmacniać i tankować, wszystko zależy od propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sacramento Kings do oddania jeszcze dwoch zawodnikow:

 

Kiki Vandeweghe SF

Monta Ellis PG/SG

 

Srednie, dwuletnie kontrakty (6 i 7M). Szczegolnie Ellis, jeszcze spokojnie da rade na poziomie, 18-20 pkt/mecz przy ustawieniu na jednej z trzech opcji w ataku.

 

Poszukuje spadajacych po tym sezonie kontraktow, mlodych, perspektywicznych zawodnikow, picki, nie musza byc topowe, byle z 1 rundy. Moga tez byc ew. starsi zawodnicy, ale tansi od tych moich.

 

Pisac PW (najszybszy kontakt), ew. GG: 3170479.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

do sprzedania z ekipy Celtics są Dino Radja oraz Dennis Hopson. obaj młodzi 23 lata i mniej. niskie rookie kontrakty. tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany to zapraszam.

 

ponadto mogę rozważyć sprzedanie picków pierwszej rundy tegorocznego draftu. posiadam przed losowaniem 4 i 9 oraz 14 i 19 pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania swietny i perspektywiczny PG Scott Skiles !

 

Handling A+

Outside A-

Defence A-

Potential B

 

Gotowy od nastepnego campu i sezonu przejac zespół na swojej pozycji. Ja oprocz niego mam jeszcze 2 innych swietnych rozgrywajacych.

 

Do oddania za pick w top10 lub za kogos solidnego pod kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.