Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę tych graczy przedstawiał, bo pomimo wieku wciąż indywidualnie imponują formą.

 

Oddam Forda, Chandlera, potem Diopa i Wrighta w zamian za picki tegoroczne (mogą być gracze już wybrani, TOP 10) i wolną kasę albo schodzące kontrakty. Żeby nie było, że ceny z kosmosu (dla niektórych wyjdzie, iż zawsze takie mam) - 1 pick z Top 10 mnie zadowoli przykładowo za Chandlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po 1. rundzie draftu wiec ponawiam swoja oferte:

 

Do oddania:

 

Deron Williams i Eric Gordon

 

Pojda razem lub pojedynczo. Gordon ostatni rok kontraktu....Po sezonie spada 20M. Williams jeszcze 3-4 sezony spokojnie da rade jako dobry pg.

 

Oczekuje: SF lub PF, ktory wniosa cos do gry, szczegolnie jesli chodzi i ofensywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

do oddania Jerryd Bayless

 

dobry SG, ktory moze grac rowniez na pozycji PG.

ma 28 lat i schodzacy kontrakt po tym sezonie wielkosci $19 312 500. oczywiscie posiadam prawia birdowskie do niego, wiec bedzie mozna go zatrzymac za mniejsza kwote.

 

jako 3 opcja w ataku (po Ebanksie i Mayo), rzuca blisko 20 pkt! do tego zbiera srednio 5,8 pilek, notuje 3,6 asyst i ma 2,0 przechwyty. A wszystko to w 37 minut notujac przy tym zaledwie 1,4 straty! przez ostatnie 5 sezonow jak wybiega w S5 rzuca srednio 19,76 pkt na mecz! wiec jesli przy takich strzelcach jak Ebanks i Mayo sie sprawdza, to sprawdzi sie rowniez w kazdej innej druzynie.

 

w zamian chcialbym kilku zawodnikow. slabszego na pozycje SG, oraz jakis/jakiegos podkoszowca. do wymiany wlaczyc moge rowniez picki Celtics z dwoch najblizszych sezonow tj. 2018 i 2019. musze poszerzyc nieco kadre, bo kasy juz nie ma, a mam podpisanych ledwie 4 zawodnikow.

 

jesli ktos chcialby sciagnac go do siebie, to zapraszam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do sprzedania SEAN WILLIAMS

 

1) 79 postD; 80 driveD; 62 stl (imo dosyć nieźle jak na podkoszowca) ; 83 bl ; 70 oReb ; 85 dReb,

2) bardzo przyjazny kontrakt (5 baniek rocznie - jeszcze dwa lata).

 

Szukam gracza troszkę lepszego od niego, pod kosz, z kontraktem jednorocznym (tylko i wyłącznie). Ewentualnie przy dobrej ofercie mogę dorzucić Byarsa (bardzo fajny gracz na ławkę jako podstawowy zmiennik na sg/sf - u mnie zbędny bo wyhaczyłem Younga) i pick 2019 (chyba go jeszcze nie sprzedałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacramento Kings ma do oddania:

 

Deron Williams - PG: 100-3pts, 80-pass, 89-quick, 77-steal

Nemanja Aleksandrov - SF: 84-inside, 79-jumpsh, fajny kontrakt: ten i przyszly sezon za ok. 5M

 

Poszukuje SG/SF, ew. PF, oraz picki na przyszly sezon.

Pisac PW lub gg:3170479

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orlando Magic ma do oddania:

 

Courtney Lee - SG - 76 jumpshot / 92 3-pt / 87 quickness/ 83 per def malutki (590 tys) jednoroczny kontrakt - moze byc nawet w pierwszej piatce

Jay Vincent - SF - wszechstronny gracz na lawke, tez niski (540 tys) jednoroczny kontrakt

Almond Morris - SG - 95 jumpshot / 82 3-pt / 73 handling / 75 quickness/ 80 jumping 1 roczny kontarkt za 4,5 banki - dobry strzelec na lawke

Steve Johnson - C - przyzwoite staty defensywne, potential - 72, 3 lata kontraktu - milion za kazdy

Ronnie Lester - PG - 80 jumpshot / 81 passing / 86 quickness / 76 perimeter def / 70 stealing/ 65 potential - 1 rok za 540 tys

Bill Wennington - C - mlody center z potencjalem 84 i przyjemnym kontraktem (2 lata 332 tys i 465 tys)

Thurl Bailey - PF - 83 jumpshot / 67 potential - mlody PF (1 rok 465 tys)

 

poszukuję:

 

głownie dobry PG do pierwszej piątki (nie musi być najmłodszy, ale żeby też nie był 35 dziadkiem), inne propozycje mile widziane. Możliwe jakieś pakiety (z PG) etc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż oddam Sheldena Williamsa, Gilchrista, Casspiego... oddam nawet Erdena, Samuelsona i całą resztę ekipy, z wyłączeniem Manny Harrisa i Dominique Wilkinsa. Co chce w zamian? Bez zmian. Picki na przyszłe lata lub młodych grajków (nie mięso!) z dużą ilością potencjału. Na oferty pisać tu albo na gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.