Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Goraca oferta od Dżezz:]

 

Jazz zastanawiąja się nad wymianą z udziałem:

 

1. J.W. mega obrońca, z dobrą trójką mogący grać pod koszem.

Z powodzeniem na pozycjach 2-4. JAWAD WILLAMS - kontrakt MLE

 

warunkiem

 

jest wzięcie wraz z Jawadem kogoś mega wypasionego

2a. Roy Hibbert - C - 9 mln + (4 lata) dominator w walce o zbiórki. łatwo łapie faule i wciąż się rozwija ofensywnie.

lub

2b. Christian Drayer 4,2 mln + (2 lata) SG ( a tak naprawdę mój najlepszy PG w ciele SF)

lub

2c. Chris Singleton 2,6 + (2 lata) SF (trója 80!! Taki drugi Jawad ale słabszy ofensywnie).

 

 

I wish....

 

piczki na przyszłość

spadające

mniejsze kontrakty

pozycje oraz wiek nie grają w zasadzie roli

 

UTAH JAZZ

gimmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dallas Mavericks

 

Tyreke Evans - 18.8 ppg, 6.3 rpg, 3.3 apg, 1.9 spg. Skuteczność 43%, 83% i 37%. Kontrakt niski (5,5 mln i dodatkowo bez %), młody, ciągle perspektywiczny. Oddam tanio, bo chcę mieć całkowicie wolne salary przed FA, czyli interesuje mnie kasa/schodzące. Zniżka dla ekip z Zachodu, a zwłaszcza Sonics. ;)

 

Cała reszta Dallas też do oddania - tanio, może komuś się przyda na PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

PTBlazers naprawdę poszukuje oszczednosci, niektórych zawodników moge oddać za darmo.

moge tez oddać duzy kontrakt z zawodnikiem ktory jest dobry za duzy kontrakt z zawodnikiem bez beznadziejnym jesli zaoszczędzi troche kasy

oddam za darmo Westa, DeAndre, Smitha, Knighta, nawet Sullingera w pakiecie , ktory jak miałem kontuzje wysokich wchodził i trzymał poziom, a nawet zgarnął POTG wchodząc z lawki.

West spokojnie moze startować na pg lub sg (a mam zespol na 50W, więc to łakomym kąsek )

nawet cj giles czy tatsch (bohater PO) są do ruszenia.

i wszystko tanio bo musze zejsc z kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście transferowej w Bay Area w szczególności:

1) LaMarcus Aldridge, 30 letni silny skrzydłowy, który w poprzednim sezonie grając jako 4,5 opcja w ataku notował średnio 12,1 pkt i zb. Ma bardzo dobrą zbiórkę (szczególnie w defensywie), dobrą obronę oraz spadający po nadchodzącym sezonie kontrakt (10,7mln$)

2) Earl Clark, wciąż młody Sf mogący grać również jako Pf. Nie był on (podobnie jak Aldridge) podstawową opcją ofensywną, a mimo to rzucał średnio ponad 13pkt/mecz, dokładając do tego prawie 7zb/mecz. Bardzo dobry obrońca z ok 6mln$ kontraktem jeszcze przez 3 lata.

3) Johny Flynn, młody bardzo szybki rozgrywający. Zanim przyszedł Paul był moim podstawowym rozgrywającym osiągając średnie 13pkt i 8 as na mecz. Idealna opcja na rezerwowego rozgrywającego przy jego niewielkim, 3mln$ kontrakcie.

 

Potrzebuję w szczególności Pf gwarantującego bardzo dobrą obronę i zbiórkę.

ps wesołych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oddania :

 

Shelden Williams - 32 lata ale kręcący wciąż Double-Double w średnich na sezon (11 pkt. / 11 zbiórek) oraz jak zawsze ponad 3 bloki w każdym meczu. Świetny obrońca który znajdzie swoje miejsce w każdym zespole. Ostatni rok obowiązywania kontraktu!

 

John Gilchrist - 32 lata. Od lat rozgrywający mojej ekipy! Ostatnio notował 16,5 punktu i 8.6 asysty, a do tego prawie dwa przechwyty i 5 zbiórek. Jeżeli nie starter to bardzo, ale to bardzo dobry zmiennik.

 

Omri Casspi - 25 lat. Jako że Dominique zagrzał już stałe miejsce w S5 Omri może spokojnie odejść do innego zespołu.

 

A poza tym to można wyciągnąć takie mięsko jak : James Anderson, Eric Bledsoe czy Richard Anderson.

 

Co oczekuje w zamian? Młodych zawodników z dużym potencjałem lub draft picki na draft w tym bądź następnym roku. Oczywiście z przyjemnością porozmawiam o wymianie za już gotowych zawodników do mojego S5. Najbardziej poszukiwane pozycje to C i PG. Rozpatrzę każdą propozycje!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.