Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

za google można znaleźć też info, że big3 Suns miało swój debiut 2 tygodnie temu

Jaa... Cytat podalem z google.

Wiadmo ze orangutany, szympansy i delfiny to najinteligentniejsze zwierzęta.

Gdzies czytalem ze delfiny używają funkcji trygonometrycznych przy polowaniach lol. 

Mysle ze problem najinteligentniejszego zwierzaka jest na tym etapie nierozwiazywalny a ze w ATFie kazdy ciagnie w swoja strone to chyba nie dziwne...

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Jaa... Cytat podalem z google.

Wiadmo ze orangutany, szympansy i delfiny to najinteligentniejsze zwierzęta.

Gdzies czytalem ze delfiny używają funkcji trygonometrycznych przy polowaniach lol. 

Mysle ze problem najinteligentniejszego zwierzaka jest na tym etapie nierozwiazywalny a ze w ATFie kazdy ciagnie w swoja strone to chyba nie dziwne...

przejrzałem sprawę i wg badań chyba wychodzi na Twoje, choć tak jak pisałem ciężko delfina chyba zczelendżować w pewnych aspektach tak jak małpiszona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kily napisał(a):

Co jest takiego sympatycznego w tym kraju? ;)

Ma dwukrotnie wyższy % procent wpływów z turystyki do PKB (na poziomie Francji czy Włoch) niż Polska, co, biorąc sama różnice w PKB określa go jako dużo bardziej interesujący dla turystów.  Niemcy mają 51 obiektów dziedzictwa kulturowego UNESCO, podczas, gdy Polska tylko 17. Mają świetną, najlepszą na świecie, sieć dróg i autostrad, mają rewelacyjną,, sześciokrotnie bardziej doinwestowaną od polskiej, bezpłatną (naprawdę bezpłatną) służbę zdrowia, mają piękne zadbane miaste. Mają bogatsze społeczeństwo. Mają dużo wyżej klasyfikowane uczelnie wyższe. Mają dużo lepiej rozwinięty przemysł.

Co jeszcze Cię interesuje?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Niemcy mają 51 obiektów dziedzictwa kulturowego UNESCO, podczas, gdy Polska tylko 17.

Zapewne gdyby nie żmudna działalność przodków obecnych mieszkańców Republiki Federalnej, ten bilans 51 vs 17 nie kształtowałby się dla nas tak niekorzystnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DRK napisał(a):

Zapewne gdyby nie żmudna działalność przodków obecnych mieszkańców Republiki Federalnej, ten bilans 51 vs 17 nie kształtowałby się dla nas tak niekorzystnie.

Jest 51 do 17. To jest fakt. Jest dokładnie 3x więcej obiektów do zwiedzania. Kategoria dotyczy najlepszy kraj prawda? A lepiej jest mieć 3 obiekty a nie jeden. Wiem, że ten wybór nie będzie cieszył się miłością u userow typu "nie byłem, nie wiedziałem, ale wiem lepiej".

Wolę też korzystać z lepszej służby zdrowia, lepszych bezpłatnych autostrad, a moje dzieci uczyły się na lepszych uczelniach. Szczerze to nie ma żadnych argumentów przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Niemczech czujesz się zajebiście swobodnie,a do tego przez dark neta ekspresowe dostaniesz dowolny drag

ja to szanuje, nie wiem ja Wy 

do tego sam Berlin to jest taka miejscówa, że 5 razy przyjedziesz a i tak wszystkiego nie obadasz 

tu jedna z bardziej znanych miejscówek 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to jest argument pro Szwedzki?

Trudno powiedzieć. Trzeba byłoby jakąś kwerendę zrobić komu bardziej zawdzięczamy taką a nie inną liczbę obiektów dziedzictwa kulturowego UNESCO.

 

9 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jakoś Ukraińcy czy obywatele każdego innego kraju wola mieszkać w Niemczech

Ukraińców to bardzo często w historii coś do Niemiec ciągnęło.

 

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

obywatele każdego innego kraju wola mieszkać w Niemczech

Można dyskutować czy np Żydom jest w Niemczech coraz bezpieczniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRK napisał(a):

Trudno powiedzieć. Trzeba byłoby jakąś kwerendę zrobić komu bardziej zawdzięczamy taką a nie inną liczbę obiektów dziedzictwa kulturowego UNESCO.

 

a nie lepiej przyjąc to, że równie dobrze zawdzięczamy to własnym błędom? 

ja nie kocham Niemiec, ale nawet w dzielnicy stricte tureckiej czułem się mega bezpiecznie, a nawet dostawałem gratisy w tamtejszych lokalach, jakoś to mi się gryzie widząc obrazki z przytoczonych krain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.