Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Heh po Azji to wiadomo, że się tęskni za naszym. Ale Btw, ja kiedyś w Singapurze jadłem coś jak nasz kotlet schabowy, w zestawie z bezmięsnym spaghetti z czerwonym sosem. I powiem Ci ze to był sztos kotlet i sztos kombinacja. 

https://www.lanascooking.com/pork-chops-and-pasta/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fluber napisał(a):

Ja bym nie pomyślał że ktoś picknie Kłodzko i mówię teraz 100 procent na serio;)

Mnie takie oryginalne wybory w tym ATF nie zaskakują. Ten ATF miał pokazać nasze preferencje, a nie światowe czy polskie GOATY.  

W przypadku tego wyboru zaskakuje mnie jedynie, że poszedł gdzieś chyba z 10 czy 11 pickiem, jakbyś @P_M obawiał się że ktoś Ci go podbierze. Szanse na to nie były zbyt wielkie. Mogłeś poczekać do ostatniej rundy i wtedy go picknąć. Z ostatniej pozycji większa szansa na steal.

Wg mnie popełniłeś mały błąd taktyczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gregorius napisał(a):

A w czym masz problem? Rozśmieszyl mnie przytyk do mnie z Jezusem. Pisałem o tym Fluberowi prywatnie.

przytyk w Twoją stronę był dla Ciebie pozytywny, w stronę @Pablo81 mocno negatywny - że nie jest osobą inteligentną.

Słabe to, zwłaszcza jeśli się weźmie pod uwagę ich historię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał(a):

przytyk w Twoją stronę był dla Ciebie pozytywny, w stronę @Pablo81 mocno negatywny - że nie jest osobą inteligentną.

Słabe to, zwłaszcza jeśli się weźmie pod uwagę ich historię.

No wiec moj like dotyczyl mojej części.  Hmm i moze i pozytywnej jesli ateizm za taki uznajesz. Natomiast nie wnikalem zupełnie ponad to. Dzieki za wyjaśnienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Serio? Wiedźmin 3?

Pizza? 

Mona Lisa? 

Kot? 

Geralt?

 

Mocny hipster 

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem:)

W razie czego użyje prostsze formy

Każdy twój pick jest pickiem, o którym pomyślałbym, że zostanie wybrany w zabawie :)

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Heh po Azji to wiadomo, że się tęskni za naszym. Ale Btw, ja kiedyś w Singapurze jadłem coś jak nasz kotlet schabowy, w zestawie z bezmięsnym spaghetti z czerwonym sosem. I powiem Ci ze to był sztos kotlet i sztos kombinacja. 

Znam odpowiedniki z korei i z Japoni. Jak tonkatsu np. Ale i tak w Azji wolalem próbować cos innego. 

Swoją drogą za Polska kuchnia tęsknilem najbardziej w Maroku. Do tej pory nie umiem powiedziec czy kuchnia Marokanska jest dobra czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mac napisał(a):

przytyk w Twoją stronę był dla Ciebie pozytywny, w stronę @Pablo81 mocno negatywny - że nie jest osobą inteligentną.

Słabe to, zwłaszcza jeśli się weźmie pod uwagę ich historię.

Jaki przytyk? Ja przecież pisałem o sobie, komentując swój wybór Bonda, zamiast Binga, Tyriona, czy Jezusa, bo jako że nie brakuje mi inteligencji, wiary, a już w szczególności poczucia humoru, to nie wybrałem żadnego z nich, tylko Bonda właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fluber napisał(a):

Jaki przytyk? Ja przecież pisałem o sobie, komentując swój wybór Bonda, zamiast Binga, Tyriona, czy Jezusa, bo jako że nie brakuje mi inteligencji, wiary, a już w szczególności poczucia humoru, to nie wybrałem żadnego z nich, tylko Bonda właśnie.

Baw się ładnie jak inni. Serio słabe to. I daruj te wyjaśnienia poniżej poziomu przyzwoitości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Wiesz co Ci powiem? Jesteś żałosnym hochsztaplerem.

Jest możliwość, że jesteś tak źle wychowany, że nie wiesz, że obrażasz innych. Ale nie biorę jej pod uwagę. Myślę , że robisz to celowo, bo przynosi ci to satysfakcję. Ale nie do mnie tak. Zgłosiłem ten post. Napisał PM, zobaczymy co to da. I będę zgłaszał każdy następny ad personam w twoim wykonaniu.

Jest to lajtowy ATF i tak chciałbym do niego podchodzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Simke juz zrobiles? xD

Japa tam rosolarzu

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Jest możliwość, że jesteś tak źle wychowany, że nie wiesz, że obrażasz innych. Ale nie biorę jej pod uwagę. Myślę , że robisz to celowo, bo przynosi ci to satysfakcję. Ale nie do mnie tak. Zgłosiłem ten post. Napisał PM, zobaczymy co to da. I będę zgłaszał każdy następny ad personam w twoim wykonaniu.

Jest to lajtowy ATF i tak chciałbym do niego podchodzić. 

Ale jak juz jestes z nami w Big4 to chyba juz nie powinienes zglaszac flubera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

O dymy

Fajnie bo za spokojny ten atf ❤️

Miał być :)

tylko po co takie teksty?

10 godzin temu, fluber napisał(a):

Ależ to prosty mechanizm psychologiczny - podświadomie lubimy bohaterów którzy mają to czego my nie mamy - picie w pracy, bzykanko różnych lasek, podróżowanie po świecie. Chandler Bing miał poczucie humoru, Tyrion inteligencję, Jezus wiarę w Boga...

 

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

Japa tam rosolarzu

Ale jak juz jestes z nami w Big4 to chyba juz nie powinienes zglaszac flubera?

Z nim nie chce mieć nic wspólnego :(

To mus jestemsy simkowymi przyjaciółmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Jest możliwość, że jesteś tak źle wychowany, że nie wiesz, że obrażasz innych. Ale nie biorę jej pod uwagę. Myślę , że robisz to celowo, bo przynosi ci to satysfakcję. Ale nie do mnie tak. Zgłosiłem ten post. Napisał PM, zobaczymy co to da. I będę zgłaszał każdy następny ad personam w twoim wykonaniu.

Jest to lajtowy ATF i tak chciałbym do niego podchodzić. 

Napisałeś to:

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Baw się ładnie jak inni. 

A zatem postanowiłem zacząć kopiować fragmenty Twoich postów:)

Cytat

 

Fluberowanie jest dobre tylko jak ty go używasz, tak? Sam nie znosisz idiotycznych odpowiedzi. Hipokryta.

Szkoda, że nie odniosłeś się do pomocy milionom ludzi, która ma miejsce z moich podatków. 

I daj link, że Izrael użył dronow Heron TP do niszczenia celów naziemnych w strefie Gazy. Nie do celów zwiadowczych.

Przypomnij sobie, co pisałeś o uchodźcach z Syrii. Że ich nie chcesz w Polsce. Ukraińscy byki lepsi. I fajnie by bylo, jakby ktoś za twoje podatki pomyślał o zorganizowaniu jakiejkolwiek pomocy humanitarnej dla Gazy. 

Jesteś żałosnym hochsztaplerem.

Link, że drony Heron TP zabiły cywilow.

I gdzie jest twoje życie? Już go nie masz? A jeszcze w piątek miałeś.

Jak siedzisz na forum to świetna organizacja czasu. Jak nie, to masz swoje życie. To się zdecyduj.

 

XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

Japa tam rosolarzu

Ale jak juz jestes z nami w Big4 to chyba juz nie powinienes zglaszac flubera?

Wybrał Tyriona Lannistera, więc rodem z Gry o Tron wszedł do Big4, tylko po to, żeby zlikwidować flubera i mieć własne Big 3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.