Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, LAF napisał(a):

Każdy tutaj ocenia według swoich kategorii. Jednak dla turysty Poznań jest zdecydowanie lepszy niż Gdańsk na przykład. 

Oj. Daleko turystycznie.
więcej zabytków Gdansk 

rejs statkiem na westerplatte brak odpowiednika 

zamek Poznań jedyna moim zdaniem przewaga 

Możliwość  plażowania Miażdży Gdansk 

drogi rowerowe miażdży Gdansk 

muzea - najnowsze w Gdańsku miazga w tym 2WS 

 

A wsad KB?

 

Dla mnie ten wsad przeczy grawitacji mocniej niż 360 czy MJ w konkursach. To ze był z PRES nie ma znaczenia. I owszem Kemp jest tu milion km przed. Jako dodatek do mojego wyboru zawsze podaje reakcje ławki. Tam zawodowcy o uznanej renomie padli z wrażenia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ignazz napisał(a):

W Poznaniu od lat słychać krytykę ze Wrocław odjechał sąsiadowi i to potężnie

niby gdzie słychać taką krytykę? W Poznaniu? I niby w czym odjechał? Bo to raczej ludzie z Wrocławia przyjeżdżają za praćą do Poznania niż na odwrót bo łatwiej poszukać za lepsze pieniądze. Tańsze mieszkania aczkolwiek tu nie sprawdzam codziennie jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał(a):

What?

Potężna pomyłka. Nie wiem z czego wynika. 
 

Zamek 

Rynek & Ratusz z koziołkami 

Cytadela 

Kolegiata

vs 

Stocznia 

Dwa ratusze 

Dwor Artusa 

Wyspa Spizow 

Muzeum Rocka 

Dlugi Targ z mnóstwem kamienic 

Brama Katownia 

Muzeum 2WS

Soldek 

Zuraw 

KNMP z przepięknym kalendarzem astronomicznym i wieża widokowa 

plaza Jelitkowo plus Brzezno 

Wisloujscie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał(a):

Największym + Gdańska to zdecydowanie Motława i dlatego mam go wysoko. 
 

Poznań ma za to fajną Starówkę , Wilda jest spoko oraz Nocny Targ Towarzyski > Elektryków 

Ale to zależy o jakiej turystyce myślisz. Imprezowo Poznań lepszy. Ale zabytkami to słabo . Starówka beznadziejna i mówie to jako mieszkaniec Poznania. Poznań ma sporot pozytywów ale nie jest nią turystyczna atrakcyjność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał(a):

niby gdzie słychać taką krytykę? W Poznaniu? I niby w czym odjechał? Bo to raczej ludzie z Wrocławia przyjeżdżają za praćą do Poznania niż na odwrót bo łatwiej poszukać za lepsze pieniądze. Tańsze mieszkania aczkolwiek tu nie sprawdzam codziennie jak to wygląda

Rozmawiałem z mieszkańcami Poz Wro. Jedni narzekali drudzy nie. Proste porównanie. 

1 minutę temu, BMF napisał(a):

Czekaj, Tobie o ten wsad chodzi?

 

Tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał(a):

Ale to zależy o jakiej turystyce myślisz. Imprezowo Poznań lepszy. Ale zabytkami to słabo . Starówka beznadziejna i mówie to jako mieszkaniec Poznania. Poznań ma sporot pozytywów ale nie jest nią turystyczna atrakcyjność

Imprezowo zawsze było blisko ale poprzez lepsze kluby lationo i dużo fajniejsza miasteczko akademickie WRO moim zdaniem w klubach ( poza gentelmens clubs) górował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Rozmawiałem z mieszkańcami Poz Wro. Jedni narzekali drudzy nie. Proste porównanie. 

Aha i pewnie dlatego Poznań wygrywa większość rankingów w Polsce na najlepsze miasto do zycia? 

Czyli z jednej strony rankingi oparte na róznych wariantach versus Twoje rozmowy z kilkoma mieszkańcami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał(a):

Aha i pewnie dlatego Poznań wygrywa większość rankingów w Polsce na najlepsze miasto do zycia? 

Czyli z jednej strony rankingi oparte na róznych wariantach versus Twoje rozmowy z kilkoma mieszkańcami

Rankingi w wielu kategoriach wygrywa miasto którego nikt jeszxze nie wybrał. Wrócimy do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.