Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, P_M napisał(a):

wydaje mi się, że trochę zbyt jednowymiarowo oceniasz postać Franka.

Zawsze możesz mnie wyprowadzić z błędu. Jeszcze pamiętam, ze nasikał na grób swojego ojca, mniej więcej tak kojarzę poziom subtelności tego serialu w kreowaniu głównego bohatera. 

11 minut temu, mac napisał(a):

Ogólnie w tym serialu to chyba sami psychopaci. Jedyny, który w tym się wyróżniał był ten Policjant o Meksykańskich korzeniach (spoko kolo imo).

Hank Schrader top. + jedna postać bardziej wartościowy pick niż te, które poszły, więc nie będę spoilerować (ale każdy wie o kogo chodzi). ;]

(a, i nie pisałem o tym typie z The Wire też, żeby się LBS nie triggerował na marne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BMF napisał(a):

(a, i nie pisałem o tym typie z The Wire też, żeby się LBS nie triggerował na marne)

to jeden z tych picków gdzie chciałem samemu uhonorować postać nawet z ryzykiem słabszego odbioru, więc możesz pisać co chcesz ;]

gdybym miał się triggerować o takie pierdoły, to bym już dawno po ostatnim ATFie omijał następne z daleka, wkurza mnie tylko to zmieniane  reguł w połowie gry

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to jeden z tych picków gdzie chciałem samemu uhonorować postać nawet z ryzykiem słabszego odbioru, więc możesz pisać co chcesz ;]

No The Wire i Breaking Bad to te 'współczesne' produkcje, które zasługują na picki, dopiero potem zobaczyłem sprawdzając draft, że on poszedł, stąd ta uwaga, ;]

Za to Childish Gambino top, ciężko o bardziej meaningful teledysk, ale komuś może się politycznie nie spodobać, więc jestem ciekaw jak zostanie oceniony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

gdybym miał się triggerować o takie pierdoły, to bym już dawno po ostatnim ATFie omijał następne z daleka, wkurza mnie tylko to zmieniane  reguł w połowie gry

według mnie to nie takie łatwe wywnioskować co może Ciebie (ale też i innych) triggerować, skoro chyba strigerowałeś się o żartobliwy chyba tekst o wyborze konkretnego psa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał(a):

według mnie to nie takie łatwe wywnioskować co może Ciebie (ale też i innych) triggerować, skoro chyba strigerowałeś się o żartobliwy chyba tekst o wyborze konkretnego psa :)

nie chodziło o ten post tylko o tą całą sytuacje w momencie gdy już raz mieszaliśmy przy tych zwierzętach, następna zmiana kompletnie wypaczyłaby pierwotne wybory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, P_M napisał(a):

@BMF wydaje mi się, że trochę zbyt jednowymiarowo oceniasz postać Franka. Co do Waltera White'a umarłem w połowie drugiego sezonu, nie mam tej postaci jakoś wysoko, możliwe, że się rozwija, ale ogólnie meh...

Rozumiem Cie doskonale, ja chyba w 4tym po czekaniu na ten niesamowity rozwoj spasowalem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że Familiada jest tu popularna wśród społeczności ATF.

Więc może nie tylko ja kojarze taki motyw, że czasami ludzie odpowiadali:

Skoro A i B to C.

Np, skoro Owca i Lama, to Alpaka, na pytanie o Więcej niż jedno Zwierzę.

Zatem, skoro Gdański i Gdynia to ...

 

Trochę mnie dziwi, że to miasto nie poszło wczęsniej, bo wydało mi się, że ma sporo prestiż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał(a):

Ale niespodzianką nie może być to ,że czołowa 10 tka została zdyskwalifikowana przez pogodę. Z wiatrem można sobie radzić jak Kobayashu wtedy w pierwszej serii. Ze śniegiem nie. Po prostu na dzień dobry masz kilka kilometrów wolniejszy najazd i na dodatek masz słabą widoczność Więc powtarzam obok dopingu to jest najgorszy wybór... Bo nie dośc ,że nie jest to sytuacja kiedy ktoś mało znany wygrał tytuł to jeszcze niewiele ma to wspólnego z jego zasługą a raczej tym ,że sędziowie pozwolili kończyć ten rutniej w takich warunkach

@Pablo81 Ale z jaką opinią?

Że Pozna śmierdzi nie Poza tym @fluber jeszcze niedawno twierdził ,ze Wrocek to najbardziej zaszczurzone miasto świata a w Poznaniu szczurów na ulicach czy centrum nie zobaczysz

Ale co do zasady to zależy jak rozpatrujesz Poznan.. Jako ładne miasto? Błe to takie sobie miasto. Z tych dużych to jedno z brzydszych

Jako wygodne do życia? Pewnie tak choć korki obok Warszawy ma najgorsze w Polsce. Poznań jest bogaty bardzo niemiecki,, Z bardzo dobra kuchnią  azjatycką. Dobra fusion czy w ogóle restauracje są na dobrym poziomie. Ale jeśli tu ludzie patrza nie pod katem życia to Poznań jest nr 1 Polsce wg Business Insider i to deklasuje miasto nr 2..

Ale jeśli chodzi o urodę to powyżej 100tys to pewnie nie byłoby w czołowej 10tce

Poznań jest przede wszystkim dość "równy", we Wrocławiu obok pięknych uliczek są takie, gdzie są pustostany, jest gro kamienic, które po powodzi i nie tylko nie odzyskały swojej świetności. Na plus dla Wrocka na pewno świetnie rozwinięta sieć tras rowerowych i mnóstwo malowniczych miejsc. W Poznaniu mieszkałem na Jeżycach, które obok Wildy nie cieszą się super reputacją, ale miały jakiś swój urok poniemieckich kamienic. Nie ma co się oszukiwać Wrocław > Poznań, ale Poznań jest imo porównywalny do Krakowa (nie rozumiem fenomenu) i na pewno Poznań >> Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LAF napisał(a):

Aż dziwne, że ten wsad został tak późno. Spokojnie TOP 3 na ten moment. 

dla mnie zarówno George jak i Green są ciężkie do oceny

wsady zajebiste, warte SDC luźniutko, ale ja osobiście od 'ingame' dunków oczekuję kontaktu z rywalem i takiego 'stłamszenia' - a jak jeszcze dzieje się to w PO gdzie wiadomo że intensity jest 5x większe to już w ogóle baja (dlatego dla mnie Pippen vs Ewing topka i chyba jedyny który w ogóle rozważałem obok Kempa)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu od lat słychać krytykę ze Wrocław odjechał sąsiadowi i to potężnie. Na początku 90 targi poznańskie miały swoją markę a oddziaływanie potężne bo generowały w różnych okresach przyspieszenie biznesowe i taksówkarze restauratorzy czy hotelarze zarabiali świetnie. Miasto żyło a i masa hostess odróżniała się poprzez świetne choć krótkotrwałe zarobki nie tylko uroda a ogólnie wysokim poziomem zadbania i staranności w ubiorze. Wjazd w tym okresie do rozwijającego się poznania na imprezę to była szóstka w totka. Wraz z rozwojem A4 oraz napływem inwestycji Wrocław - Kobierzyce ten drugi ośrodek zrobił się dużo bardziej otwarty na zagranice i szybko nadgonil i jeszcze szybciej przegonił bardziej renomowany Poznań. POZ zamknął się wokół starówki, św Marcin utracił swoją renomę a i miasteczko akademickie obok Piątkowa zaczęło się zwijać. WRO odwrotnie. Napływ Koreańczyków Ukraińców ( w czasach przed wojny ) Japończyków sprawił ze atrakcyjność. Miasta rosła. A i przemysł niemiecki tak mocno kojarzony z Poznaniem wszedł tez do południowego sąsiada. 
 

moj ranking ogólnie opiera się na wielokrotnym przebywaniu często pełen tydzień w danym mieście gdzie poznałem i atrakcje i bolączki miast ale co ważne rozumiem rytm tych miast. Coś dla weekendowego turysty nie do zdobycia. 
 

KRA TOR WRO 3M to topka i tu POZ moim zdaniem nie ma ale są jeszcze 2-3 miasta niewybrane a bliżej topu niż POZ WAWA.

w różnych latach różnie wybierałem nr 1 w Polsce ale zawsze to było miasto z top 4. 
 

wroce do opisu po zakończonym wyborze bo jest pare perełek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.