Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, DRK napisał(a):

Awans z 18 i 27 po I serii na podium w drugiej absolutna niespodzianka.  Dla kogo to nie była niespodzianka mógł w przerwie lecieć do buka i stawiać na zwycięstwo Polaków.

Ale niespodzianką nie może być to ,że czołowa 10 tka została zdyskwalifikowana przez pogodę. Z wiatrem można sobie radzić jak Kobayashu wtedy w pierwszej serii. Ze śniegiem nie. Po prostu na dzień dobry masz kilka kilometrów wolniejszy najazd i na dodatek masz słabą widoczność Więc powtarzam obok dopingu to jest najgorszy wybór... Bo nie dośc ,że nie jest to sytuacja kiedy ktoś mało znany wygrał tytuł to jeszcze niewiele ma to wspólnego z jego zasługą a raczej tym ,że sędziowie pozwolili kończyć ten rutniej w takich warunkach

@Pablo81 Ale z jaką opinią?

Że Pozna śmierdzi nie Poza tym @fluber jeszcze niedawno twierdził ,ze Wrocek to najbardziej zaszczurzone miasto świata a w Poznaniu szczurów na ulicach czy centrum nie zobaczysz

Ale co do zasady to zależy jak rozpatrujesz Poznan.. Jako ładne miasto? Błe to takie sobie miasto. Z tych dużych to jedno z brzydszych

Jako wygodne do życia? Pewnie tak choć korki obok Warszawy ma najgorsze w Polsce. Poznań jest bogaty bardzo niemiecki,, Z bardzo dobra kuchnią  azjatycką. Dobra fusion czy w ogóle restauracje są na dobrym poziomie. Ale jeśli tu ludzie patrza nie pod katem życia to Poznań jest nr 1 Polsce wg Business Insider i to deklasuje miasto nr 2..

Ale jeśli chodzi o urodę to powyżej 100tys to pewnie nie byłoby w czołowej 10tce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, BMF napisał(a):

Myślałem nawet o nim, ale właśnie średnio pasuje + ciężkie do sprzedania (skoro ludzie w ostatnim ATF-ie pisali, że ten Phelps to taki se wymiatacz), a impakt znaczenia/outlierstwa nie do pobicia.

No domyślam się o co chodzi. Wydaje mi się że te najpiękniejsze mocno niedoprecyzowane.

Bo np w sporcie ważne są emocje i tak jak bym chętnie picknął pbieg pewnego typa, co sobie zaczął świętować w połowie a przy tym pobił rekord świata. Uwielbiam pajacowanie i cyrkowanie ale właśnie w takim stylu, a nie jak np Jordan Poolea co robi to dostając -30.

22 minuty temu, BMF napisał(a):

bo jak oglądałem na żywo

To jest chyba dość istotny aspekt. Chyba @fluber wspominał, że miało to mocny wpływ na Jego pick w największym upsecie.

Zatem ja wybieram swój najlepszy dunk, który też miałem szczęście oglądać na żywo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

I jak było?

Polecisz koledze?

To jest dość ciekawe jak ludzie postrzegają miasta i jaka jest tego podstawa. Mi się np. Poznań dobrze kojarzy, byłem kilka razy ale raczej w centrum więc to spojrzenie okiem turysty i to takiego bardziej biznesowego niż prawdziwego zwiedzającego miasto. Nie rozumiem natomiast zupełnie fenomenu Gdyni, która ma bardzo dobry PR chyba ze względu na plażę w centrum miasta i ładnego frontu na morze w Orłowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał(a):

To jest dość ciekawe jak ludzie postrzegają miasta i jaka jest tego podstawa. Mi się np. Poznań dobrze kojarzy, byłem kilka razy ale raczej w centrum więc to spojrzenie okiem turysty i to takiego bardziej biznesowego niż prawdziwego zwiedzającego miasto. Nie rozumiem natomiast zupełnie fenomenu Gdyni, która ma bardzo dobry PR chyba ze względu na plażę w centrum miasta i ładnego frontu na morze w Orłowie. 

Za każdym razem jak jestem na rynku w Poznaniu trafiam na wielki pieprzony remont, nie wiem z czego to wynika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał(a):

Przypominam ze o dworcu w Toruniu i drogiej toalecie tez było pisane. Nie wiem może to jakiś fetysz ze jeździsz po dworcach i wąchasz zapaszki?

Bardzo niepochlebna opinia wtedy padła o Toruniu. Przykro było czytać. 

Fetyszysta. 

Dużo podróżuje pociągami służbowo, nie zawsze chce mi się cisnąć autem. W Toruniu miałem problem z tymi szklanymi klatkami, nie kojarzę nic więcej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

@Reikai ale no nieładnie zrobiłeś z Frankiem:(

Nie ma bardziej overrated współczesnego serialu niż House of Cards, a po scenie, gdzie wiceprezydent (chyba wtedy?) USA w miejscu publicznym morduje dziennikarkę przestałem to traktować w jakikolwiek sposób na poważnie. Tak że ciesz się. ;]

(tzn. ciesz, bo u mnie by było nisko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

Nie ma bardziej overrated współczesnego serialu niż House of Cards, a po scenie, gdzie wiceprezydent (chyba wtedy?) USA w miejscu publicznym morduje dziennikarkę przestałem to traktować w jakikolwiek sposób na poważnie. Tak że ciesz się. ;]

(tzn. ciesz, bo u mnie by było nisko)

Może i jest serial overrated, ale to jaką kreację stworzył Kevin Spacey to zupełnie inna kwestia. Ciężko o tego typu one man show.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał(a):

Nie ma bardziej overrated współczesnego serialu niż House of Cards, a po scenie, gdzie wiceprezydent (chyba wtedy?) USA w miejscu publicznym morduje dziennikarkę przestałem to traktować w jakikolwiek sposób na poważnie. Tak że ciesz się. ;]

(tzn. ciesz, bo u mnie by było nisko)

To dobrze,  ze nie traktujesz serialu na powaznie !

Frank Goat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.