Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

@P_M steal. Jezeli pomyślę o cebulowej z restauracji ******* w Zakopanym to do dzis mi slinka cieknie. Szkoda ze restauracja po paru latach (przed 2010) zostala zamknieta. Ale zaden krem cebulowy i lazania ani w Polsce, Francji czy we Wloszech nie zblizyly sie do tych smaków.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ely3 napisał(a):

@julekstep

A co cię urzekło w tym obrazie ,że to Twój ulubiony Van Gogh.? Bo skoro to ATF oparty na gustach a nie rankingach to ciekawi czemu akurat ten

zajebista gra świateł i świetne użycie kontrastów!

 

 

geeez ładny obrazek, najmilszy i najbardziej wyróżniający się z tych 'znanych' + nawet lego zrobili na jego bazie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Niżej niż Przemyśl bedzie u Ciebie ?

Jak wysoko Twoim zdaniem ocenie miasto które opisałem na forum tak?

Nie wiem czy ja mam takie szczęście ale zawsze jak jestem w Poznaniu to Poznań śmierdzi a dworzec jest po prostu brudny. Czy tam ktoś w ogóle sprząta??? rozumieć komunikatów się nie da, stary budynek dworca wygląda jak kilka stodół w mojej okolicy, menele leżący na oknach, oznaczenia nie wiem kto tam projektował, przejścia podziemne to jeden wielki zapach szczochów sprawiły że przeniosłem się do galerii handlowej. No nie powiem, 3 złote za kibel w galerii handlowej, to chyba tylko Poznań mógł wymyślić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fluber napisał(a):

Jak wysoko Twoim zdaniem ocenie miasto które opisałem na forum tak?

Nie wiem czy ja mam takie szczęście ale zawsze jak jestem w Poznaniu to Poznań śmierdzi a dworzec jest po prostu brudny. Czy tam ktoś w ogóle sprząta??? rozumieć komunikatów się nie da, stary budynek dworca wygląda jak kilka stodół w mojej okolicy, menele leżący na oknach, oznaczenia nie wiem kto tam projektował, przejścia podziemne to jeden wielki zapach szczochów sprawiły że przeniosłem się do galerii handlowej. No nie powiem, 3 złote za kibel w galerii handlowej, to chyba tylko Poznań mógł wymyślić. 

Pamietam ten post, pytam jak ocenisz Przemyśl. ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Jak byłem na początku lat dwutysięcznych w Poznaniu na Expo to smród był jeszcze gorszy.  Generalnie każdy mój wypad tam kojarzy się z czymś nieprzyjemnym. Ciągle remonty, im bliżej poznania z wrocka tym c***owsza była droga przez lata itd.

To widziałeś wszystko, jak byłeś na Expo 20 lat temu:) Światowiec:) Będziesz porównywał teraz Wrocław 2023 z dworcem kolejowym i Expo w Poznaniu w 2000r? 

@ely3 zgadzasz się z tą oceną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.