Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

i tak się łagodnie wypowiedziałem, gdybym miał brać konkretną rasę to nie wiem czy brał bym psa, bo to już jest na maksa subiektywne i ogólnie pozdro dla wszystkich, którzy mówią, że ich wybory to for fun są i nikt nie chce być wysoko, nawet taki lajtowy z gruntu ATF potraficie obrzydzić

 

musisz podać rasę, płeć i umaszczenie

inaczej pies może być oceniany tak:

Ugliest dogs of all time: Only an owner could love these faces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Czy ja mam wybierać czy @Gregoriuspoprawia? Bo nawet jeżeli ktoś uważa że te historie nie są całkiem prawdziwe to Jezus nie jest postacią fikcyjna. 

Jakby ktoś gdzieś pisał o mnie i podawał jakieś nieprawdziwe rzeczy to dalej byłaby to historia o mnie- prawdziwej osobie

Nie poprawi

To osoba, co ostatnio dała wyżej św Piotra od Jezusa, bo św Piotr istniała naprawdę, a Jezus nie :D 

Pickuj swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jack napisał(a):

Wybór Jezusa jako postać literacką i to, że potem wybiera @fluber też dobre 

to akurat nie w moim guscie.

Dodatkowo powatpiewam czy to rzeczywiscie ulubiona postac.

W tej kategorii mozna przebierac wsrod wielu bohaterow.

Czesc osob moze sie tez poczuc tym wyborem obrazona.

 

Dla mnie to drugi obok wyboru postu o smierci Elda pick, ktory najchetniej bym nie ocenial.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Nie poprawi

To osoba, co ostatnio dała wyżej św Piotra od Jezusa, bo św Piotr istniała naprawdę, a Jezus nie :D 

Pickuj swoje

No ale to ma taki sam sens jak w kategorii najlepszy wsad wybrać gamę winnera Jordana. 

Albo w kategorii piosenki imię róży

Już nawet nie wspominając o wątpliwym uwielbieniu dla Jezusa ze strony wybierającego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Tak z ciekawości. Głosowanie w pełni z własnego gustu czy jednak warto brać pod uwagę zasłyszany impact? 

@Reikai

 

Moje 3 grosze ja bym jednak wziął pod uwage impakt - np.: w ME nie gralem (jeszcze) a chyba glupio dawac tą gre z defaultu poza te w ktore gralem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Tak z ciekawości. Głosowanie w pełni z własnego gustu czy jednak warto brać pod uwagę zasłyszany impact? 

mi sie wydaje ze wedle wlasnego uznania, do tego rozne podejscie mozna w roznych kategoriach.

Jakakolwiel proba sformalizowania, mysle ze skonczy sie niepowodzeniem a do tego zniecheci do glosowania.

i im wiecej glosow tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem brać coś innego w alkoholu, ale nie chciałem się kopać w kwestii precyzji więc wziąłem alkohol którego poza tym co wyprodukował ś.p. wujek Staszek wypiłem w życiu najwięcej. Nie wiem co na to chemik @lorak ale to była jedyna wódka ( poza wspomnianym już wyżej specjałem )po której nigdy nie miałem kaca 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po koleji. Smuci mnie troszke Wasz brak wyobraźni i czytania ze zrozumieniem. (To nie do Maca) . W poprzednim ATF nie napisałem ze Jezus nie istniał tylko ze historyczny pierwowzór daleko odbiega od Waszych wyobrażeń.  To nie jest sytuacja 1:0 jak próbujecie przedstawiac. Dlatego noe negujac istnienia historycznej postaci Jezusa uwazam ze postać wykreowana w Bibli jest postacią fikcyjną.  To moje zdanie i dopuszczam ze mozecie miec swoje.  Ale jako ze mi na miejscu nie zależy nie mam zamiaru wybierac bezpiecznie bo ktos poczuje sie urazony. Dla mnie albo ktos uwaza ze Biblia opisuje realna postać robiaca cuda, chodzącą po wodzie itd ( i wtedy logiczne jest ostatnie miejsce) albo rozumiecie ze nie można traktować Bibli dosłownie i wtedy ta wykreowana postac powinna byc na pierwszym miejscu.

Zarowno od Maca jak i Flubera pojawil sie zarzut ze nie uwazam tej postaci jak najlepszej. Zupelnie nie wiem dlaczego bo to że nie wierze w prawdziwość nie jest równoznaczne z tym ze ta wykreowana postac nie jest najlepsza.  Dla mnie jest.  Dobroć, wspolczucie i poświęcenie siebie dla dobra wszystkich jednoczesnie majac moc żeby wszystkiemu zapobiec jest bezprecedensowe i w literaturze nie znajduje lepszej postaci. Ciekawszej tak, ale nie lepszej. @mac @RappaR @fluber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Miałem brać coś innego w alkoholu, ale nie chciałem się kopać w kwestii precyzji więc wziąłem alkohol którego poza tym co wyprodukował ś.p. wujek Staszek wypiłem w życiu najwięcej. Nie wiem co na to chemik @lorak ale to była jedyna wódka ( poza wspomnianym już wyżej specjałem )po której nigdy nie miałem kaca 

Oooooo w takim razie sam jestem ciekawy opinii @lorak odnosnie wyborow w tej kat.

Licze na jakies rozwiniecie 😉

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.