Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał(a):

Niby spoko i fajnie ze polski akcent ale z tego co pamietam jak jeszcze byla malyszomania to tam takie swingi to nie bylo nic uber mega rzadkiego (ot wiatr sie zmienil i elo)

Chyba ze juz wprowadzili jakis wind-adjustment w punktacji? :P

Cyrk z wiatrem jest bardzo często ale:

- to były MŚ(raz na dwa lata) , a nie PŚ (~30 konkursów w sezonie)

- przytrafił się ten przysłowiowy łut szczęścia zawodnikom akurat tej samej narodowości...

-... co lepsze byli to Polacy

- z 27 miejsca skończyć jako mistrz świata (lub chociażby wygrać standardowy konkurs PŚ) to nawet Małyszowi nigdy się nie udało, a pewnie i nikomu innemu (szczerze to nie sprawdzałem). Nawet sam awans Stocha z 18 na 2 jest pewnie wysoko w hierarchii największych come backów, a co dopiero dubel z  27 na 1 Kubackiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DRK napisał(a):

😀

Kubacki ze Stochem po pierwszej serii na 27 i 18 miejscu. Po drugiej kończą jako mistrz (Kubacki) i wicemistrz (Stoch).

Na poważnie? Wpisałeś konkurs gdzie Kubacki wygrał bo jako jeden z 5 skakał kiedy nie padał śnieg. A potem warunki pogodowe były takie ,że zabiły wszelką możliwość konkurowania

Co ma to wspólnego z niespodzianką? Bo najpierw wiatr decydował w pierwszej serii kto był na którym miejscu a potem śnieg.. Gdzie ci najlepsi po pierwszej skakali w takich warunkach ,że mieli zerowe szanse na rywalizację

Z całym szacunkiem to obok dopingu Niemców w 54 to chyba najgorsza możliwa opcja..

 

52 minuty temu, julekstep napisał(a):

bylo nic uber mega rzadkiego (ot wiatr sie zmienil i elo)

Tam nie wiatr kreował wyniki tylko gęsto padający śnieg. Kubacki skakał bez sniegu. Stoch z lekko padający a taki Kobayashi to już walczył o przeżycie. Bo śnieg nie dość ,ze hamuje zjazd to jeszcze lądujesz w totalnym ekstremum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał(a):

Chyba o złoto Kubackiego chodzi. Co jeszcze, złoto Małysza z Val di Fiemme z komentarzem Włodka Szaranowicza jako najlepsza akcja sportowa? ;]

 

Godzinę temu, DRK napisał(a):

GOAT komentarz Szaranowicza.

Ej, jak początkowo tam nazywaliscie kategorię jako najbardziej wzruszającą to to był mój sleeper goat pick w takim wariancie xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

nie wiem jak głosować na grę, która nawet wg. wybierającego nie jest najlepszą grą danego studia 🤔

 

ehh to bmfowanie Rappara w tym ATFie przechodzi wszelkie pojęcie xD

Mozesz wzorem Pablo ocenić na 11

Ja nie zamierzam hipsterzyc i udawać, że wiedzmin 3 grą wybitną nie jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DRK napisał(a):

Cyrk z wiatrem jest bardzo często ale:

- to były MŚ(raz na dwa lata) , a nie PŚ (~30 konkursów w sezonie)

- przytrafił się ten przysłowiowy łut szczęścia zawodnikom akurat tej samej narodowości...

-... co lepsze byli to Polacy

- z 27 miejsca skończyć jako mistrz świata (lub chociażby wygrać standardowy konkurs PŚ) to nawet Małyszowi nigdy się nie udało, a pewnie i nikomu innemu (szczerze to nie sprawdzałem). Nawet sam awans Stocha z 18 na 2 jest pewnie wysoko w hierarchii największych come backów, a co dopiero dubel z  27 na 1 Kubackiego.

 

Trochę mam problem z tym pickiem, bo przed konkursem Kubacki i Stoch to byli główni faworyci do mistrzostwa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Mozesz wzorem Pablo ocenić na 11

Ja nie zamierzam hipsterzyc i udawać, że wiedzmin 3 grą wybitną nie jest 

ale po tym jak na forumku jakieś 16 razy napisałeś że Cyberpunk to najlepsza gra ever taki wybór w drafcie gdzie mieliśmy głosować zgodnie z własnymi preferencjami wygląda dziwnie

delikatnie mówiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mac napisał(a):

po co ta nie potrzebna agresja?

i tak się łagodnie wypowiedziałem, gdybym miał brać konkretną rasę to nie wiem czy brał bym psa, bo to już jest na maksa subiektywne i ogólnie pozdro dla wszystkich, którzy mówią, że ich wybory to for fun są i nikt nie chce być wysoko, nawet taki lajtowy z gruntu ATF potraficie obrzydzić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.