Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

Czy jak LBS juz doprecyzuje rase psa to ja moge wybrsc inna? :)

psy to w sumie tak popularne zwierzeta ze mozna by bylo wziac rozne rasy.

Podobnie koty.

Mozna tez bylo ograniczyc to do zwierzat domowych w sumie.

 

z psami i lbsem to jest to o type ciekawe, ze jest conajmniej jedna rasa ktorej ja nie znosze i uwazam ze powinna byc zakazana i nawet rozmawialem o niej z lbsem.

On mial na ten temat odmienne zdanie Te rase bym dal na koniec for sure.

 

Moze wprowadzic ze glosujemy na maxa jaki jestesmy sobie wyobrazic dla danego wyboru?

 

Chociaz tu tez nam lipe, bo skoro @Reikai wybral dwie potrawy to zeby bylo fair, to najpierw wezme minimum z maksoa tych potraw:

min(max(burger),max(frytki)) =

max(burger)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał(a):

Moze wprowadzic ze glosujemy na maxa jaki jestesmy sobie wyobrazic dla danego wyboru?

wiesz. Ale w sumie to jest zabawa i bardziej interesuje mnie co Wy uważacie za maxa a nie to co ja lubie. bo to znam. Nie wiem czemu tyle leczenia frustracji które zaczął Rappar wybierając koty (Tygrysa) kombinując żeby tylko być ciut wyżej. Co do jedzenia zgadzam się z tym co napisałeś o podwójnych standardach jednak szczerze mysle że nie było to zrobione umyślnie. Cześć dań jest tak mocno w nas zakorzeniona że na proste hasło burger wyobrażamy sobie bułke,wołowine,pomidor,cebulka ale bez sera. Wróc do wyboru Łososia gdzie od razu protestowałem i prosiłem o doprecyzowanie. Przy Twoim wyborze miałbym te same obiekcje. Co do Lazani doprecyzowałem nie czytając prośby Kily o to  bo w głowie miałem dokłądnie ten jeden rodzaj Lazani jako klasyczny. Zamiast doprowadzać wszystko do absurdu doprecyzujmy po prostu co pod danym pojęciem sobie wyobrażamy bez wchodzenie w zbyt dokładne szczegóły.  Typu kebab wołowo-jagniecy z sosem średnio ostrym. Burger wege z kotleta z fasoli (blleee), Pizza z sosem pomidorowym z szynka coto i ananasem. To nie wymaga żadnego zachodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sylvinho. napisał(a):

Włocławek lepszy ? :D

Swoje gowno jakos latwiej sie przyjmuje :D

Torun ma fajna starowke, ale ten dworzec glowny oddalony 100km od czegokolwiek, drugi dworzec Torun MIasto bodajze, ktory pachnie wczesnym gierkiem totanie mnie jakos odrzucaja, moze dlatego moja niechec.

Cos mi w tym miescie totalnie nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.