Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

btw - w alko można drinki? :P 

Mysle, ze jak najbardziej.

5 minut temu, BMF napisał(a):

Serio nie czaję czemu nie możecie tego tak skonkretyzować. ;] Poza strachem, że bardziej precyzyjny typ się komuś nie spodoba. Ciekawsze by to było dużo

Bo w sumie nie zostalo to ustalone na poczatku I potem poszlo lawinowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Bo w sumie nie zostalo to ustalone na poczatku I potem poszlo lawinowo.

No spoko, ale to tak jakby trzydziestosekundowy effort

- lazania ze szpinakiem i sosem pomidorowym,

- spaghetti carbonara,

- burger wołowy z barbecue, bekonem i warzywami,

- kebab z kurczakiem i sosem średnioostrym oraz warzywami tylko pls bez ogórka kiszonego,

- łosoś w sosie smietanowo-szpinakowym z pomidorami koktajlowymi i serem,

- pierogi z mięsem i cebulką,

- pizza neapolitańska.

(i to z basicowych rzeczy, które umiem sobie zrobić, może poza pizzą, bo rzadko jadam na mieście/so-so gotuję ;] )

Ciekawsze? Ciekawsze, teraz możecie np. napisać, że mam c***owy smak/gust (idc oczywiście, nikomu z Was nie gotuję), a nie ,,kebab'' (guess what, każdy lubi kebaba) albo ,,spaghetti'' (tak jakby carbonara i bolognese to dwa zupełnie różne dania). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał(a):

Serio nie czaję czemu nie możecie tego tak skonkretyzować. ;] Poza strachem, że bardziej precyzyjny typ się komuś nie spodoba. Ciekawsze by to było dużo

to nie jest nasz wybór tylko Maca, ja nie cierpię makaronów osobiście, po prostu zgadzam się że skoro i pizza i kebab nie były sprecyzowane to i spaghetti nie musi takie być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

No spoko, ale to tak jakby trzydziestosekundowy effort

- lazania ze szpinakiem i sosem pomidorowym,

- spaghetti carbonara,

- burger wołowy z barbecue, bekonem i warzywami,

- kebab z kurczakiem i sosem średnioostrym oraz warzywami tylko pls bez ogórka kiszonego,

- łosoś w sosie smietanowo-szpinakowym z pomidorami koktajlowymi i serem,

- pierogi z mięsem i cebulką,

- pizza neapolitańska.

(i to z basicowych rzeczy, które umiem sobie zrobić, może poza pizzą, bo rzadko jadam na mieście/so-so gotuję ;] )

Ciekawsze? Ciekawsze, teraz możecie np. napisać, że mam c***owy smak/gust (idc oczywiście, nikomu z Was nie gotuję), a nie ,,kebab'' (guess what, każdy lubi kebaba) albo ,,spaghetti'' (tak jakby carbonara i bolognese to dwa zupełnie różne dania). 

to wypadałoby doprecyzować też zupy w takim razie (samych ramenów to chyba jest ze 100 rodzajów)

ze zwierzętami też (chihuahua to w sumie zupełnie inne zwierze niż bernardyn)

 

i z 'luźnego ATFa' znów się robi festyn dla tryharderów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kily napisał(a):

Przepraszam, niepotrzebnie się uniosłem po tym jak nie chciałeś doprecyzować tak jak Greg zrobił w odpowiedzi na mojego posta, a potem napisałeś niezgodnie z prawdą, że lasagne wg mnie nie domaga się doprecyzowania.

Dzięki za przeprosiny i również przepraszam za to, jesli jakieś moje odpowiedzi były w jakiś sposób niestosowne. Niestety musze jednak też doprecyzować, że Greg doprecyzował lazanie na MOJEGO posta i raczej nie napisałem nie prawdy.

Greg wybrał lazanie kilka dni temu i przed kilka dni nie miałeś potrzeby doprecyzowania tego. Dopiero wtedy kiedy ja o tym wspomniałem. Dla mnie to spora róznica. Proponuje jednak zakończyć już to na wzajemnych przeprosinach bo możemy się tak bez sensu przepychać w nieskończoność.

6 godzin temu, Kily napisał(a):

A poszedłeś imo ogólnie w dobrą stronę i jest szansa, że konkretne danie na spaghetti zgarnie wysokie miejsce i u mnie, i u innych.

Dzięki i tak jak pisałem udało mi się to przedyskutować z @Qcin_69 i wydaje mi się, że najodpowiedniejszym doprecyzowaniem jest:

Spagetti z sosem Napoli.

W sumie ten rodzaj sosu jest tu dla mnie najważniejszy, a mniejsze znaczenie ma dla mnie rodzaj użytego makaronu, jak i sposób jego gotowania (niektórzy lubią twardy inni mięki a inni po środku etc), a także jakieś inne preferencje jak dodanie jakiegoś mięsa (kurczaka, wieprzowiny czy wołowiny), startego sera, może innych dodatków jak papryka (chociaż to dla mnie na nie).

Wydaje mi się, że inne potrawy właśnie nie musiały być tak szczegółowo wyjaśnione.

Natomiast termin Spagetti to termin, w ktorym nie raz mysle ktos sie spotkal z sytuacja:

Co dzis bedzie na obiad/co dzis planujesz jesc etc

I jako odpowiedz pada proste "spagetti".

W tej grze chcialem polaczyc wybieranie wedle tego co lubie, ale z jakimś uwzględnieniem tego co inni mogą lubić. Wydawało mi się, że to będzie dobre kombo, szkoda że tak się nie stało 😕

Liczylem wlasnie ze nie bede musial dokladnie zatem jak inni (bo dla mnie pizza hawajska to kandydat do ostatniego miejsca, a np pizza caprisiosa kandydat do pierwszego miejsca). W zwiazku z tym uważam, że to nie fair że ja mam doprecyzowac, a nie np zawierac tez inne wariacje wedle upodoban.

Przez wybor napoli strace glosy kogos kto moze lubic tylko bolognese czy inne, podczas gdy inni tego nie maja.

 

Szkoda mi tej akcji bo cieszyłem się z pierwszych efektów tego ATFu, jak np zdaje się miałem pierwszą rozmowę @fluber od naszego durnego pokłócenia o jakiegoś wolnego agenta w 10rundzie FA legendarnej gry BEGM.

Chwaliłem się niektórym osobom, że udaje mi się trenować moje social skille, które jak widać są na mega niskim poziomie

Szkoda, że nie udało mi się uniknąć tej dramy.

Licze, że będzie lepiej.

Nie mogę się doczekać mojego nastepnego picku, który będzie krajem.

Jako że pickujący przede mną @Sylvinho. i @Reikai wybrali już kraj, jestem pewien że ostatnie się ten, na którym mi najbardziej zależało i który poznałem po Polsce najbardziej (całkiem liczebnym, a mało kto tam dania podawane w tym wątku np).

W tym wypadku gambling się opłacił (ale jednak dlatego, że w przypadku krajów imo jest dużo łatwych picków, gdzie nawet wedle danych można spokojnie wybrać taki który ma wiele zalet). No ale supe, że ostał mi się ten najbardziej ulubiony, z którym emocjonalnie jestem najbardziej związany.

7 godzin temu, BMF napisał(a):

burgera-drwala z Maca (obrzydliwe)

no niestety nie jest to danie ,które mi dobrze wychodzi 😕

5 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Jaka jest szansa @Qcin_69 że pójdzie król wódeczek? :P

@Qcin_69 pomoże mi wybrać alko z moim ostatnim pickiem. Sam pickowałby wcześniej pewnie jakieś wysoko oceniane trunki, ale uszanował moją wolę bym na tę kategorie przeznaczył ostatni pick (jako osoba nie pijąca alkoholu i mocno nie lubiąca jego smaku )

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

to wypadałoby doprecyzować też zupy w takim razie (samych ramenów to chyba jest ze 100 rodzajów)

Naah, zupy są dużo bardziej precyzyjne od dań (poza ramenem, ale nie wiem czy jakikolwiek ramen by mi posmakował). ;]

Tzn. mam wywalone, róbcie co chcecie, po prostu dziwi mnie to ,,tamten nie doprecyzował, więc ten nie doprecyzował, więc ja też nie doprecyzuję" gdy każdy ma jakieś konkretne preferencje (skoro wybrał rzecz X).

Pole do wymiany opinii też mniejsze, a ja jestem np. ciekaw jak @DRKlubi łososia robić/jeść (IMHO główny atut łososia to fakt, że jest idealny do sałatkopodobnych rzeczy), albo jakie spaghetti preferuje @mac, albo dlaczego @RappaR lubi mieć nawalone na pizzy 50 składników. 

Byłoby gotowe menu do E-NBA Resto Bar, zmarnowana okazja. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, BMF napisał(a):

Pole do wymiany opinii też mniejsze, a ja jestem np. ciekaw jak @DRKlubi łososia robić/jeść (IMHO główny atut łososia to fakt, że jest idealny do sałatkopodobnych rzeczy), albo jakie spaghetti preferuje @mac, albo dlaczego @RappaR lubi mieć nawalone na pizzy 50 składników. 

Byłoby gotowe menu do E-NBA Resto Bar, zmarnowana okazja. :( 

przecież do tego mogą służyć opisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał(a):

to wypadałoby doprecyzować też zupy w takim razie (samych ramenów to chyba jest ze 100 rodzajów)

6 godzin temu, BMF napisał(a):

Naah, zupy są dużo bardziej precyzyjne od dań (poza ramenem, ale nie wiem czy jakikolwiek ramen by mi posmakował). ;]

Z Ramenem to akurat proste bo wiadomo, że najlepszy jest Tonkotsu.

Gorzej z pomidorówką bo ja bardzo lubię z ryżem a bardzo nie lubię z lanymi kluskami 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Tak z boku komentarz:

Najpierw czepianie się flubera, że wziął pierogi ruskie zamiast po prostu pierogi, przez co stracił szansę na zyskanie miłości tych co wolą inne smaki.

Teraz dla odmiany czepianie się spaghetti, że zbyt ogólne pojęcie :P

Nie dogodzisz :P

Mial być luźny atf a wyszło sprawdzanie w rankingach co ja lubię jeść żeby dostać więcej punktów i jak to w ogóle napisać, żeby mnie lepiej ocenili. Tylko zdechłe ryby płyną z prądem kochani.

Widzę że przespałem niezła burgerowo- makaronowa inbe 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.